Přihláška Zaltany

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Přihláška Zaltany

Příspěvekod Dingo » 13.2.2015 17:53:11

Jméno: Zaltana

Pohlaví: Muž

Příslušnost: Řád Jedi, padawan

Rasa: Dantari

Planeta narození: Dantooine

Rok narození: 3987 BBY

Věk: 16

Životopis: Před dávnými časy, v jedné předaleké galaxii se jedné z původních obyvatelek Dantooine narodil chlapeček černý jako noc. V klanu jeho matky nikdo takový nebyl a tak měla otázka jeho původu jedinou logickou odpověď. Jeho matka musela být čarodějnice! Ze strachu z nově narozeného dítěte ho jeho kmen i s matkou vyhnal a opustil. Matka samotná by v divočině možná přežila, ale protože nechtěla dítě opustit, vypadalo to po týdnu pro oba bledě. Do událostí ale zasáhla náhoda a tak nakonec matka z posledních sil dorazila k jedné z prvních usedlostí na Dantooine. Majitel, vysloužilý veterán a starý dobrák, je nenechal zemřít hlady a poskytl jim jídlo a přístřeší. Matka našla na ranči díky své, pro Dantari příznačné, síle uplatnění a Zaltana zde tak mohl zůstat. Tak jako by se výchovu Zaltany staral při normálním vývoji událostí celý kmen, přesně tak se o něj nyní staral celý ranč. Protože Zaltana nebyl hloupý, a s příslušníky své rasy nikdy nepřišel do kontaktu, dokázal se do života na farmě úspěšně zapojit. Jeho matka se mezitím starala o stáda bolů, a život mohl celkem klidně pokračovat. Když ale něco začalo farmářova stáda vybíjet, rozhodl se požádat o pomoc rytíře Jedi z nedávno založené místní enklávy. Malého Zaltanu vzal společně se svými syny s sebou. Zatímco farmář přednášel svou žádost Radě, jeden z procházejících rytířů si všiml postávajícího hloučku chlapců a v jednom z nich vycítil Sílu. Tím jedním byl právě Zaltana. Události pak nabraly rychlý spád. Zaltana se rychle rozloučil s matkou i ostatními na ranči a dřív než stihl pořádně pochopit co se děje, byl už na palubě lodi mířící do Chrámu Jedi na Coruscantu. Ze Zaltany zde vyrostl spíš samotář. Když se ostatní younglingové dozvěděli, že Zaltana je pravděpodobně potomkem dvou primitivů, rychle ho ze svého kruhu vystrčili. Pak tu byli i tací, co mu to kvůli jeho vzhledu pro změnu zas nevěřili. Jako všichni Dantari byl ale Zaltana odmalička poměrně impozantního růstu a brzy se tyčil nad ostatními vrstevníky. Prokázal také nadání pro boj ve většině jeho forem a tak mu šikana nikdy nijak vážně nehrozila. Nedostatek přátel mu ponechával dost času na intenzivní trénink a díky jeho vlohám tak padl do oka mnoha Ochráncům. Jeden z nich si tak nakonec i vzal Zaltanu za padawana.

Zbraň: Jednočepelový meč s krystalem modré barvy

Forma boje: Shien/Djem So

Schopnosti v Síle: Telekineze, jasné zaměření na boj. Techniky na zklidnění dechu, akrobacie, fyzických vlastností a smyslů. Do budoucna by se chtěl zdokonalit v povrchovém čtení myšlenek a vyvinout krátkodobou jasnozřivost, umožňující mu lépe reagovat na svého protivníka

Další schopnosti: Obstojné zvládnutí veškeré vyučované teorie, nadání na jazyky, zájem o první pomoc a alternativní bojové techniky jako např. boj beze zbraně, střelba z blasteru, schopnost využívat improvizovaných zbraní a další. Dobrá fyz. kondice

Vzhled: Černošský chlapec impozantního vzrůstu. Ramenatý, měřící dobře přes 190 cm. Atletická svalnatá postava. Delší kudrnaté vlasy. Používá široký pruh látky jako čelenku. Velká hlava, tmavě hnědé oči a široký nos. Ústa široká s tlustými rty. V poslední době se opět dost vytáhl a do budoucna to vypadá, že ještě poroste jak do výšky, tak do šířky.
Uživatelský avatar
Dingo
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 53
Registrován: 28.12.2011 23:50:28

Re: Přihláška Zaltany

Příspěvekod Jordi Linx » 08.3.2015 19:58:43

... ahoj, promiň, že se ti nikdo nevěnoval, moderstvo bylo buď zaneprázdněno nebo na to kašlalo. Pokud bys měl zájem ještě hrát, tak dej vědět a vzal bych si tě do parády.

Jinak přihláška vypadá v pořádku a nic vůči ní nenamítám, takže zde žádných korekcí nebude zapotřebí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6611
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos


Zpět na Mandalorianské a Sithské války

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník