Alron Faye (Kazma)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Alron Faye
Učedník
Učedník
Příspěvky: 16
Registrován: 10.6.2015 15:21:10
Bydliště: Nikdykde

Alron Faye (Kazma)

Příspěvek od Alron Faye »

Jméno: Alron Faye

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Rok narození: v období Mandalorianských válek

Planeta narození: Taris

Životopis postavy: Narodil jsem se na planetě Taris, oba moji rodiče byli příslušníci nižší třídy, a protože rodiče si nikdo nevybírá, byl ze mně prvorozený syn horníků pracujících pro místní těžařskou společnost. Bohužel však otec přišel o ruku při nehodě v dolech a tak přišel o práci. Matka pracovala jako sekretářka, ale kvůli škrtům v rozpočtu a snaze ušetřit zbavili místa i jí.
Má rodina tak byla uvržena do chudoby; otec se snažil peníze získat hazardem, naproti tomu má matka svou hlubokou depresi utápěla v alkoholu. Nakonec mí rodiče přešli k velmi drastickému řešení - rozhodli se mě prodat do otroctví. Využili k tomu zločineckou organizaci zvanou Centrála, která mě poté předala vysoce postavenému politikovi z Horního města.
Tento politik byl velmi přísný pán, ale já se prokázal jako velmi duševně silný, protože jsem se nenechal zlomit a naopak to utvrdilo můj charakter. V politikových službách se mi dostalo základního vzdělání a konečně už jsem nebyl negramotný, také jsem si osvojil základy etikety a slušného vychování; přesto jsem přirozeně toužil odejít a nebýt ničím otrokem.
Jednoho dne mě osobně zkontaktoval Jedi jménem Artakk Fanal, který ačkoli věděl o mém otroctví, tvrdil, že mě vezme pryč. Chtěl tak učinit, neboť ve mně vycítil nadání na Sílu. Bez váhání jsem ho tedy následoval na Coruscant, kde jsem se posléze stal jeho žákem.

Barva čepele: Modrá

Světelný meč: Dvoučepelový

Styl boje se světelným mečem: Ataru, boj s dvoučepelovým mečem

Schopnosti: Od mládí byl průměrný v Síle (pouze zvedání lehkých předmětů a podobné jednoduché úkony), avšak už od začátku velmi zdatný v boji se světelným mečem

Schopnosti jako rytíř Jedi: Ještě více se zdokonalí v boji a krom přemisťování předmětů si také oblíbí ovládání mysli cizích lidí

Vzhled, poznámky: Jeho vlasy jsou zbarveny do popelavě černé a pod jeho tmavě modrýma očima se honosí špičatý nos, který spolu s vystouplími lícními kostmi doplňuje obličej s velmi ostrými rysy

Rozsah znalostí o Star Wars: Obě filmové trilogie, KotOR I a II, několik románů

Odhadovaná častost hraní: Nemám nejmenší problém hrát každý den

Kontakt: DannyCAdle@email.cz
Naposledy upravil(a) Alron Faye dne 11.6.2015 17:59:29, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Alron Faye

Příspěvek od Kazma »

Tak si tě vezmu já. Přihláška se zdá být v pořádku, ještě než vůbec začneme ti položím sadu čtyř otázek ohledně znalostí chodu fóra, a pak několik dolňujících k samotnému výcviku:

1. Kolik postav může hráč mít v jednom období?
2. Za jakých podmínek je možné založit si novou postavu?
3. Může hráč přispívat do Archivů? Pokud ano, za jakých podmínek?
4. Uprav dle pravidel příspěvků v misích a výcvicích:

Někde ve vesmíru
Necítila jsem neklid. Chtěla jsem jenom udělat to, co bylo správné, jako ochránce míru a spravedlnosti v galaxii prostě občas musíte udělat věc, která se zákonitě někomu nebude líbit. Ne, nebyla to hloupost. Ti lidé potřebují naši pomoc, ať už to je, či není v zájmu Rady. 'Nesmíš se obávat budoucnosti, když už si ji zvolíš.' Připomenu si v duchu slova svého mistra, ten vždycky věděl co říct, nebo udělat, já si připadala ponejvíc jako bytost, co v tom plave. „Směle do toho.“ Rozsekla jsem nakonec tyhle úvahy, stejně to k ničemu nebylo, do války půjdu tak jako tak.


Doplňující otázky:

- Máš preference ohledně roku, ve kterém chceš začít?
- V kolika letech chceš začít?
- Chceš víc bojů, špionáže, či diplomacie? Co chceš zkrátka zažít?

Vlastně mi tam nesedí jenom jedna drobnost, která ti vlastně ani neublíži. Tvůj mistr neodešel proti vůli Rady do války s mandaloriany, odešel kvůli něčemu jinému a ať už to bylo cokoliv, určitě ti to ještě neřekl.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Alron Faye
Učedník
Učedník
Příspěvky: 16
Registrován: 10.6.2015 15:21:10
Bydliště: Nikdykde

Re: Alron Faye (Kazma)

Příspěvek od Alron Faye »

Výborně, děkuji.

1. Hráč smí mít v jednom aktivním období pouze jednu postavu
2. Novou postavu si hráč smí vytvořit jedině v jiném období a to po zdárném zakončení výcviku a svolení moderátora
3. Mohou, ale jen se svolením vrchního archiváře
4:

Někde ve vesmíru
Necítila jsem neklid. Chtěla jsem jenom udělat to, co bylo správné, jako ochránce míru a spravedlnosti v galaxii prostě občas musíte udělat věc, která se zákonitě někomu nebude líbit. Ne, nebyla to hloupost. Ti lidé potřebují naši pomoc, ať už to je, či není v zájmu Rady. 'Nesmíš se obávat budoucnosti, když už si ji zvolíš.' Připomenu si v duchu slova svého mistra, ten vždycky věděl co říct, nebo udělat, já si připadala ponejvíc jako bytost, co v tom plave. „Směle do toho.“ Rozsekla jsem nakonec tyhle úvahy, stejně to k ničemu nebylo, do války půjdu tak jako tak.

- Osobně mám v letopočtech trochu zmatek, každopádně bych rád aby má postava byla během Mandalorianských válek zavřená v chrámu, vnímala hrůzy války a jakmile by se Alron měl vydat do světa, byl by vržen do období Občanské války Jediů
- 23
- Rád bych z Alrona udělal válečníka, takže spíše víc těch bojů

A ta úprava ohledně mistra se mi zdá rozhodně lepší, s tím souhlasím.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Alron Faye (Kazma)

Příspěvek od Kazma »

Máš to dobře, akorát mluvené slovo a myšlenky se odřádkovávají kvůli větší přehlednosti:

Někde ve vesmíru

Necítila jsem neklid. Chtěla jsem jenom udělat to, co bylo správné, jako ochránce míru a spravedlnosti v galaxii prostě občas musíte udělat věc, která se zákonitě někomu nebude líbit. Ne, nebyla to hloupost. Ti lidé potřebují naši pomoc, ať už to je, či není v zájmu Rady.
'Nesmíš se obávat budoucnosti, když už si ji zvolíš.'
Připomenu si v duchu slova svého mistra, ten vždycky věděl co říct, nebo udělat, já si připadala ponejvíc jako bytost, co v tom plave.
„Směle do toho.“
Rozsekla jsem nakonec tyhle úvahy, stejně to k ničemu nebylo, do války půjdu tak jako tak.

Výcvik:

Kód: Vybrat vše

http://forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=23&t=4492
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“