Waldan Barrek (Alyatur)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Waldan Barrek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 12.1.2016 21:47:08

Waldan Barrek (Alyatur)

Příspěvek od Waldan Barrek »

Jméno: Waldan Barrek

Titul: Učedník

Rasa: Člověk

Věk: 17 let

Planeta narození: Doan

Životopis postavy: Narodil se šlechtičně z Doanu přičemž otec byl pro všechny neznámý i když mnoho lidí mělo podezření že Lady Barreková měla poměr s někým z flotily Republiky. Několik měsíců po Ladyně návštěvě Republikové flotily se totiž Waldan narodil. Naštěstí rod Barreků nebyl nějak moc významný takže to mnoho lidí nijak neřešilo. Již od mladého věku se u Waldana objevovaly známky citlivosti na sílu zvlášť když při emočních záchvatech dokázal zdemolovat i svůj pokoj. Jeho matka se snažila to držet v tajnosti proto byl téměř neustále zavřený ve svém pokoji. Takhle to šlo dál až bylo Waldanovi 17, byl plný hněvu a nenávisti vůči své matky až to jednou nevydržel a ona byla u něj v pokoji tak výbuch hněvu vyvolal silné spojení s Temnou stranou a Waldan svou matku zabil. Jen s opovržením sledoval její polámané a překroucené tělo, v tu chvíli se také rozhodl že uteče. Podařilo se mu ukrást hromadu kreditů z rodinného trezoru a nenápadně ještě než si toho někdo všiml zmizet z Doanu. Ihned věděl kam zamíří a to také udělal, zamířil na Korriban do Akademie Sithů kde se chtěl naučit jak ovládat Temnou stranu a stát se mocným...

Barva čepele: Červená

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Soresu (ovládá zatím)

Schopnosti: Cit pro využívání Temné strany síly

Schopnosti jako rytíř Sith : Zneviditelnění, Telekineze, Krádež vědomostí, Odhození

Vzhled, poznámky: Na svůj věk má tak průměrnou výšku na člověka což u něj dělá asi 178cm, jelikož byl většinu života zavřený v pokoji a nevěděl co s časem tak i posiloval proto má vypracovanou postavu a váží okolo 75kg. Má kratší černé vlasy, jeho oči jsou zářivě modré až někdy má člověk pocit že se v nich topí, avšak když začne využívat sílu Temné strany tak jeho oči naberou oranžovou barvu.

Rozsah znalostí o SW: všech 7 filmů co zatím vyšli, seriál Rebels, Knihy o Darth Baneovi, hry KoTOR I a KoTOR II

Odhadovaná častost hraní: Tak 3x do týdne možná i častěji

Kontakt: krcmar.krk@gmail.com + PM
Naposledy upravil(a) Waldan Barrek dne 13.1.2016 21:33:30, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: Waldan Barrek (Alyatur - Rezervace)

Příspěvek od Alyatur »

Předně tě u nás vítám, ať si tu líbí. :)

Nejsem si jistý rokem narození, jelikož na Korribanu by jsi byl zhruba okolo roku 3943 BBY. V té době již akademie neexistovala. Na planetě sídlila republiková armáda. Tudíž by jsi v lepším případě nic nenašel, v horším skončil jako zajatec.
Pokud je to tvůj záměr, hluboce se omlouvám.
Pokud jsi myslel, že chceš hrát v roce 3960 BBY, tak jen odstraň "narození" a připiš k tomu věk. :)

Než tohle dořešíme a dojdeme k testu, zeptám se. Máš nějaké představy/tužby ohledně výcviku?
Např. chtěl by jsi odehrát nějakou epizodu z rodinného prostředí, nebo rovnou začínat na Korribanu?
Obrázek

Uživatelský avatar
Waldan Barrek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 12.1.2016 21:47:08

Re: Waldan Barrek (Alyatur)

Příspěvek od Waldan Barrek »

Zdravím ^^
upravil jsem teda ten věk a začátek životopisu přece jenom jsem tam psal o Malachoru V a to by pak dělalo zmatky :)

no spíš asi bych už chtěl na Akademii ale zase finální verdikt asi není na mě ne? :D

Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: Waldan Barrek (Alyatur)

Příspěvek od Alyatur »

Naopak, pokusím se ti ušít příběh co nejvíce na míru. :)
- Ohledně roku vyřešeno, díky.
- Poprosím tě o nějaký frekventovanější kontakt než je e-mail. (Například formou PM(ky). Nějaký ten Skype, ICQ...)

Takže tedy test:

1) Kolik můžeš mít postav v jednom období, kdy si můžeš založit další postavu?
2) Co se ti přihodí, když budeš spamovat?
3) Jaká je povolená velikost podpisu?
4) Uprav následující text podle pravidel fóra. (nadpis, přímá řeč, vlastní myšlenky, řádkování)

Dathomír - Sídlo neznámého klanu
Už nemůžou být daleko. Pomyslím a zadívám se k horizontu. V ruce pevně svírám rukojeť vibromeče. Srdce mi silně buší, nevím co bude dál, nevím kdy to přijde. Dejte mi pokoj! Zařvu někam do dáli. Řev se však obejde bez odezvy. Klesnu na kolena, frustrace, beznaděj a strach mě dohnaly. Někdo mi pomozte! Zašeptám a sklopím hlavu. Ruka stále svírá jílec, však duše to již vzdala, vůle odchází, vím co přijde. Tohle bude můj konec. Poslední myšlenka mi projede hlavou. Uslyším bojový pokřik, blížící se zvuk smrti. Nehodlám bojovat, nedám jim to potěšení. Zde leží on, hledač pravdy, následovník Síly. Tiše vykoktám a přivřu oči.
Obrázek

Uživatelský avatar
Waldan Barrek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 12.1.2016 21:47:08

Re: Waldan Barrek (Alyatur)

Příspěvek od Waldan Barrek »

1) Jednu aktivní postavu v daném období, více postav ve více obdobích smí mít až jakmile ukončí výcvik nebo mu to odsouhlasí moderátor
2) Dostanu trest
3) Nesmí přesáhnout velikost 300 znaků
4) Uprav následující text podle pravidel fóra. (nadpis, přímá řeč, vlastní myšlenky, řádkování)

Dathomír - Sídlo neznámého klanu
Už nemůžou být daleko. Pomyslím a zadívám se k horizontu. V ruce pevně svírám rukojeť vibromeče. Srdce mi silně buší, nevím co bude dál, nevím kdy to přijde. Dejte mi pokoj! Zařvu někam do dáli. Řev se však obejde bez odezvy. Klesnu na kolena, frustrace, beznaděj a strach mě dohnaly. Někdo mi pomozte! Zašeptám a sklopím hlavu. Ruka stále svírá jílec, však duše to již vzdala, vůle odchází, vím co přijde. Tohle bude můj konec. Poslední myšlenka mi projede hlavou. Uslyším bojový pokřik, blížící se zvuk smrti. Nehodlám bojovat, nedám jim to potěšení. Zde leží on, hledač pravdy, následovník Síly. Tiše vykoktám a přivřu oči.

Tak snad je to dobře :D jo a tak teda asi na Korribanu řekl bych takové nějaké to asi přijetí, nějaký výcvik a získání mistra nebo tak něco asi :D jo a asi i získání Světelného meče :D

Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: Waldan Barrek (Alyatur)

Příspěvek od Alyatur »

Test převážně v pořádku. Výcvik ti založím v nadcházejících dnech. :)

Ad. 2 - Pro svoji vlastní informovanost se podívej, jaký trest dostaneš.

Ohledně úpravy textu jen maličkost. Nadpis odřádkuj, aby mezi textem byl volný řádek.

To je prozatím vše, poté ti sem hodím odkaz na výcvik.
Obrázek

Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: Waldan Barrek (Alyatur)

Příspěvek od Alyatur »

Výcvik najdeš zde -> LOCK

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=23&t=4579
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“