Jhaered Dahar (Jordi Linx)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Alron Faye
Učedník
Učedník
Příspěvky: 16
Registrován: 10.6.2015 15:21:10
Bydliště: Nikdykde

Jhaered Dahar (Jordi Linx)

Příspěvek od Alron Faye »

Jméno: Jhaered Dahar

Titul: Padawan

Rasa: Kiffar

Rok narození: 3982 BBY

Planeta narození: Kiffu

Životopis postavy: Z toho, co mi vypověděl můj mistr, vím, že jsem se narodil na planetě Kiffu. O rodičích mi toho řekl jen velmi málo, jelikož jakožto Jedi bych k nim stejně neměl chovat žádné city. Tenkrát se mu údajně poštěstilo zachránit mému otci život a ten mu přislíbil jakoukoli odměnu, o kterou si zažádá. A neboť ve mně ucítil potenciál a citlivost na sílu, vybral si jako odměnu mě, tenkrát tříletého chlapce; rodiče prý nebyli příliš nadšení, přesto souhlasili, utěšovali se myšlenkou, že z jejich syna bude Jedi.
Zprvu jsem cvičil s ostatními učedníky. Už tenkrát jsem vykazoval veliké nadání na boj, mé schopnosti v užívání Síly byly spíše průměrné. Někdy v té době se však začala projevovat má agrese, měl jsem ve zvyku vyvolávat boje a konflikty, čímž se mi úspěšně dařilo trápit mistry. Také mi přišlo zcela normální zpochybňovat ideje i kodex Jediů; bylo třeba jednat rychle a naštěstí se mě ujal mistr Kelan, ten samý muž, jež mě přivedl do chrámu na Coruscant. Rychle mi vyhnal tyhle myšlenky z hlavy a potlačil ve mně mou výbušnou povahu, i když ne tak úplně. Od té doby jsem trénoval už pouze s ním a aspiroval na rytíře Jedi.

Barva čepele: Modrá

Světelný meč: Ze začátku pouze jeden jednočepelový, později dva jednočepelové meče, jež se dají spojit ve dvoučepelový (to pouze, pokud mi takovou kombinaci moderátor povolí)

Styl boje se světelným mečem: Ataru

Schopnosti: Od mládí nebyl nijak zdatný v Síle (většinou jí používal spíše v boji - ke zmatení nepřítele, k jeho odhození), na druhou stranu se zapsal do povědomí svých vrstevníků jako zdatný bojovník

Schopnosti jako rytíř Jedi: Své bojové dovednosti vypiloval téměř na maximum, díky Síle si nyní s některými protivníky může házet jako s hadrovými panáky

Vzhled, poznámky: Vysoký, štíhlý, černé vlasy a hnědé oči. Od lící přes spánky má na obou stranách obličeje černé tetování, typické pro rasu Kiffar a specifické pro jeho klan Dahar.
Poněkud problematický Jedi, neboť je občas agresivní a zpochybňuje ideje Jediů

Jinak bych byl moc rád, kdyby se mohl Jaered stát jedním z Revanšistů a následovat Revana do Mandaloriánských Válek, samozřejmě pokud bude mít moderátor lepší příběhovou linii, není problém se domluvit.

Rozsah znalostí o SW: Obě filmové trilogie, hry KotOR I a II, herní série Jedi Knight, pár románů a komiksů, seriál Clone Wars

Odhadovaná častost hraní: Jednou za dva dny

Kontakt: e-mail: dannycadle@email.cz

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Jhaered Dahar

Příspěvek od Jordi Linx »

... zdravím, koukal jsem, že to je historicky již třetí postava, takže věřím, že nebude potřeba se uchylovat k testu.

Co se přihlášky týká, tak tam asi vše v pohodě, meč se uvidí, ale později by to překážet ničemu nemělo, jenomže úplně zadarmo to taky nebude :)

Než budu začínat výcvik - tak by mě zajímala jedna věc. Zmínil jsi Revanšisty, to je v pořádku a nebude až takový problém tě tam propašovat. Nicméně, chtěl bys tam vstoupit jako padawan, nebo už rytíř? Pokud jako padawan, tak bych viděl ideální rok 3963 BBY (tzn., že by tvé postavě bylo 19), protože v tu dobu Revanšisti odhalili pravdu o Catharu a z podpory v podobě scoutingu a podobně přešli do aktivnější fáze.
V případě rytíře by byl nejspíš výcvik klasický a pak bych tě tam nějak přišrouboval.

S věkem si hlavu nelámej, v případě padawana, který vykazoval problémy by 19 mohl být ideální k úvahám o rytířování. Tam vždy záleželo na mistrovi a to rozpětí bylo 18-22.

Nebo máš případně nějaké vlastní návrhy k tomuto? :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Alron Faye
Učedník
Učedník
Příspěvky: 16
Registrován: 10.6.2015 15:21:10
Bydliště: Nikdykde

Re: Jhaered Dahar

Příspěvek od Alron Faye »

S testem i mečem souhlasím. :D

Co se padawana či rytíře týče, mezi Revanšisty jako takový bych se rád dostal spíš teprve jako padawan, na těch devatenáct let to taky vidím, on přece jen Jhaered je trochu problémový žák. :D

Jinak nemám žádné výhrady ani připomínky. :D

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Jhaered Dahar

Příspěvek od Jordi Linx »

Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“