Ann Vrei (pro Jordiho)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Ann Vrei (pro Jordiho)

Příspěvekod Hayasan » 23.7.2019 11:39:53

Jméno: Ann Vrei
Titul: youngling
Rasa: člověk z alespoň 90%, zbytek je taková směska pomalu všeho křížitelného s člověkem
Místo narození: paluba otcovy lodi Star
Věk: 11 let
Datum narození: nějaké období bez velkých změn v Řádu
Klan: Jakýkoliv vhodný

Životopis:
Jeden kapitán malé obchodní lodi, jehož celoživotním koníčkem byla náruč pohledných žen, jednoho krásného dne zplodil se svou třetí milenkou v pořadí důležitosti malé mrně, kterým byla právě Ann. Řád Jedi ji objevil jen pár dní po narození, neboť otcova loď měla zrovna zastávku na Coruscantu a pan Vrei své dítko přeochotně předal, protože potomků měl tolik, že by si s nimi mohl otevřít krám a alimenty nejsou zrovna levnou záležitostí.
Ann vyrůstala v klidu a v pohodě, ostatně jako každý malý Jedi. O nějakých životních traumatech tedy nemůže být ani řeč. Možná občas trošku více zlobila, ale nejednalo se o nic extrémního. I když je malý Jedi, pořád je de facto děcko a absolutní poslušnost snad ani nelze očekávat.
Poměrně důležitou osobou v Řádu pro Ann byla odjakživa její o 30 let starší, nevlastní sestra Lynn. Mají k sobě velmi blízko a Ann od své sestry mívá často soukromé lekce. Dokonce si Lynn ani nevybrala dalšího padawana. Momentálně se soustředí na svou mladší sestru, neboť by byla jen velmi nerada, kdyby skončila v pomocných sborech. Je nutno poznamenat, že Ann rozhodně nechce být padawankou své sestry.
Před pár měsíci složila Začátečnickou zkoušku… ale s vyloženě odřenýma ušima. Vlivem poměrně rychlého růstu v období nastupující puberty je se světelným mečem v ruce nebezpečnější sama sobě, než svému soupeři. Naštěstí přítomný Jedi Ann dost dobře znal, zvážil všechny okolnosti a po pravdě řečeno ji tu zkoušku spíše nechal udělat, než že by ji Ann zvládla. S ostatními částmi zkoušky neměla žádný problém a v té silové dokonce předčila očekávání i těch, kteří ji vyučovali (nejenže nadprůměrné nadání, ale lekce navíc od Lynn zde také hrály nezanedbatelnou roli).
Stihla se už také zúčastnit jednoho younglingského turnaje, kde ale nikoho neoslnila, neboť vypadla hned v prvním kole po poměrně krátkém souboji. Doteď se jí někteří spolužáci pošklebují, protože to byla vážně ostuda. Po tomto nepříjemném zážitku se na další turnaj zcela určitě nechystá a dobrovolně se jej nezúčastní.
V rámci velké masy younglingů je šedá myška, která sice v některých dovednostech je trošku napřed před ostatními, jinde však zaostává, takže se to asi trochu vyrovná.

Lynn Vrei: skoro o třicet let starší, nevlastní sestra. Se současnou mistryní má Ann vzhledem k velkému věkovému rozdílu blíže ke vztahu matka – dcera a nějaký sesterský a rovnocenný vztah v případě Lynn a Ann moc nefunguje. Ann musí poslouchat, jinak se její sestra dokáže proměnit v malý tajfun a o takovou míru pozornosti Ann rozhodně nestojí.
Mistryně Vrei zatím vychovala dva padawany. Na třetího jí nezbývá čas, vzhledem k tomu, že se za svou sestru cítí do značné míry zodpovědná, má ji ráda a rozhodně si přeje, aby z ní byla padawanka, na kterou by jednoho dne mohla být patřičně hrdá. A to ji stojí hodně úsilí a ještě více času.

Povaha:
Pokud by se však někdo chtěl nějak blíže zajímat o Ann (a nešel by rovnou za Lynn, nebo za nějakým vychovatelem), měl by to trošku složitější. Povrchních kamarádů a známých má velké množství, ale opravdového přítele nemá. Nechce se mezi ostatní vtírat a v podstatě si vystačí většinu času sama. Nějakému většímu přátelství se sice úmyslně nevyhýbá, ale ještě nepotkala nikoho,kdo by jí vyloženě sedl a o kompromisy nestojí.
Určitá míra píle a snahy jí rozhodně nelze upřít. Jen by se asi měla více zaměřit na výcvik jako celek a neupřednostňovat jen určité části. Ale zkuste vysvětlit poměrně tvrdohlavé dívence, že i matematika, fyzika apod. je pro Jediho důležitá. Asi moc nepochodíte, stejně jako její učitelé. Velmi ráda sportuje - běh, plavání,... to je něco pro ni. Dokonce miluje i meditaci, což je ve jejím věku možná trošku zvláštní. Je schopná vstát i o dvě hodiny dříve než ostatní younglingové a pořádně si zameditovat na úrovni jejího věku a zkušenostem, které jsou rozhodně větší než u běžného spolužáka. Mimochodem, mezi její oblíbené aktivity patří společná meditace s Lynn. Zákaz meditace by se zrovna v jejím případě dal použít i jako jeden z přísnějších trestů, ale to by asi ani žádného Jediho nenapadlo.
Jak už bylo řečeno je tvrdohlavá, občas drzá, zvědavá, empatická jen do určité míry, nic moc si nenechá líbit a zcela určitě by dokázala mnohými věcmi překvapit. Nicméně její povaha není ještě úplně ustálená a je jasné, že se bude dále měnit, byť základní rysy její osobnosti jsou patrné již nyní.

Styl boje se světelným mečem:
zatím jen Schii Cho
Za normálních okolností je průměrným šermířem, ale nyní je šikovná asi jako bantha v porcelánu. Občas působí, jako by snad ani nevěděla, co s vlastníma rukama a nohama.

Silové schopnosti: všechny základní na nějaké rozumné úrovni (běžné pro její věk, přirozeně)
Začíná se projevovat předvídavost a později se přidá i psychometrie

Vzhled:
naprosto průměrná postava na víceméně lidskou dívku jejího věku. Černovlasá holčina s mírně odstávajícíma ušima. Za zmínku určitě stojí její sytě žluté oči, které prozrazují ne zcela lidský původ. Ve tmě jí svítí jako dvě světlušky (což asi není úplně výhoda) a dokážou působit trošku děsivě.

Edit: Jsem si trošku upravila postavu, snad nevadí...
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx
Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 846
Registrován: 25.1.2013 22:01:44

Re: Ann Vrei (pro Jordiho)

Příspěvekod Jordi Linx » 07.8.2019 21:57:54

... tak, s notným zpožděním, ale přeci jen konečně založeno:
viewtopic.php?f=20&t=4761
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6611
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos


Zpět na Nové Sithské Války a Pád Republiky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron