Trash O´neithus( RAGanion timNOS )-Stará republika

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Mark Ragnos I
Učedník
Učedník
Příspěvky: 1
Registrován: 31.1.2008 17:20:08
Bydliště: ® BRNO ®

Trash O´neithus( RAGanion timNOS )-Stará republika

Příspěvek od Mark Ragnos I »

Jméno: Trash O´neithus ( RAGanion timNOS )

Titul: učedník

Rasa: Člověk

Planeta narození:
Coruscant ( pobliz Western sea )

období: Stará republika

Životopis před vstupem do řádu:
Narodil jsem se na Coruscantu. Od svého dětství jsem se držel stranou od všech lidí(resp. tvorů). Žil jsem jen se svým krutým otcem a bratrem,kterého jsme na smrt nenáviděl. Matku prodal otec otrokářům(za tučný zisk).Můj otec mne nesnášel, musel jsem opravovat stroje, a starat se o naše bydlení. Nejvíc mne bavilo když jsem si četl knihy s dějinami různých světů.Otcův miláček byl můj bratr- viděl v něm svého jediného potomka, svého jediného dědice své firmy. Bratr byl jeden z vůdců pouličního gangu.Bavili se tím,že mne a jiné děti bili,vydírali, a okrádali. Jednou, bylo mi 10, když mne svázali a vypalovali mne do rukou svá jména, se stalo něco dosud,pro mne nevídaného. Cítil jsem v nitru své duše velký hněv, pocit úzkosti, a jako bych věděl co dělám jsem znehybnil všechny okolo mne, a znehybnil taktez neviditelnou silou svého bratra. Tehdy jsem pochopil, že semnou není něco v pořádku. Utekl jsem z domu a potuloval se po temných ulicích Coruscantu. Od jednoho člověka jsem se dozvěděl, že existují dva řády jeden dobra a jeden zla.To byl můj primární cil, na který jsme se všude ptal.Nikdo mne však nedokázal odpovědět, kde sídlí. Jen jsem se dozvěděl, že existují Sithové a Jediové. Uplynul asi tak půl rok, a já měl pocit, jakoby mne někdo sledoval. Jednou, když jsem měl potyčku s jedním mužem v neznámé tmavé ulici, se zpoza stínu objevil muž s černým pláštěm. Měl bílé ruce, a nešlo mu vidět do obličeje, pouze mu zářili červené oči. Zabil muže, který se mne snažil zabít a nějakým způsobem mne skolil na zem neviditelnou silou. Promluvil ke mne, že mám sílu, o které bych ani nesnil, a že když půjdu s ním, odvede mne tam, kde je plno lidi, kteří mají podobné schopnosti jako já nebo on.
Odjeli jsme na Korriban. Cestou mne řekl že jedeme do tamější Sithské (bývalé akademie )ted už to jsou jen ruiny, kde sídlí a řekl mi, že budu jednou mocný Lord ze Sithu. Učil jsem se vše o Temné síle, a stále více jsem v sobě cítil sílu, ale zároveň pomstychtivost.Trénoval jsem sílu znehybnění, ve které jsem vynikal velmi dobře. Můj mistr (stále jsem neznal jeho identitu- ale jako jediný nosil černou kápy po celou dobu na hlavě) mi jednou při meditaci sdělil, že ví, co mne trápí. Tázal jsem se ho jak to může vědět, co já cítím , on mne řekl, že pokud se chci pomstít svému otci a bratrovi, tak ho mám pouze zabít.A stalo se. Ve svých 17 letech jsem odcestoval na Coruscant, vyhledal svého otce a bratra a následně jsem je pomalu a bolestivě zavraždil. Po návratu na Korriban, měl semnou můj mistr další plány, abych se stal silnějším. Jezdil jsem na různé mise, na různá místa, abych nabral více zkušenosti, vědomosti, a sily. Dokonce jsem si sestrojil svůj první meč.Po pár měsících se mne začal každým dnem zdát sen, byl v něm můj otec když umíral. Něco mne sděloval, ale já mu stale nerozuměl. Snažil jsem se to rozluštit. Nakonec se mi to podařilo, říkal ,, Zabij svého mistra, a staneš se jedním z nejmocnějších !,,Něco mne k tomu činu lákalo, a něco odrazovalo. Přemýšlel jsem jak, kde a kdy?? Můj mistr byl opravdu mocný, a silný.Jenomže já jsem se cítil více silnější. Studoval jsem jeho pohyby,jeho chováni. Vyšlo najevo, že v noci, když spí nemá svoji moc úplně pod kontrolou. Riskl jsem to a zabil jsem svého mistra ve spánku.Náhle se naše Force Bond (spojení mezi učedníkem a mistrem) přerušilo. Cítil jsem se o mnoho silnější, před sebou jsem viděl tu hromadu lidí,kterou jsem zamordoval, včetně svého bratra a otce. Potom jsem musel utéct. Ve svých 19 letech, s hlavou plnou chtíče po stále více a více síly, s mistrovým stříbrným mečem jsem putoval po galaxii. Dorazil jsem sem. Sem do Vaší Sithské akademie, ve které bych chtěl získat ještě větší silu, a dovednosti. Chtěl bych se stát tak mocným, abych mohl vyhladit Řád Jedi.


Barva čepele: červená a stříbrno-bílá

Světelný meč: dva jednoručné meče. Rudy a stříbrno-bílý.Jsou konstruovane na rychlejší styl boje

Styl boje: Pouýívám styl boje, který mne naučil můj první mistr, neznám název, stejně tak jako jsem neznal identitu svého mistra. Je to podobné stylu ,,makashi a atari,,

Schopnosti: Dokonalé znehybnění soupeře na určitou dobu, dovedu protivníka skolit na zem, způsobením bolesti v nohou.
Dále bych se chtěl naučit přemlouvat osoby, k věcem - mne potřebným. A chci objevit tajemství bojového stylu Tulaka Horda.

Poznámky: P.S. před odletem na Vaši akademii, jsem si změnil identitu když poskládáte velká písmena v mém druhém jméně vyjde Vám jmeno, mého vzora: mocného Lorda Marka Ragnose

ICQ: 321-962-309

email: bobrbobrik@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Mark Ragnos I dne 31.1.2008 23:46:39, celkem upraveno 5 x.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Trash O´neithus( RAGanion timNOS )- Stará republika

Příspěvek od Heinz »

Dopiš do profilu období,
Stará republika se zde považuje za období kolem Klonových válek, to, co popisuješ je spíše období Sithských válek či Mandaloriánských.
Ale pokud bys chtěl být ve Staré republice, možná by stačilo přepsat tu Akademii na Korribanu (z které už zbyly jen ruiny) na Mistra, který se na Korribanu ukrýval.

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“