Ryan Kawel

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Ryan Kawel

Příspěvek od Garth Devilman »

Jméno: Ryan Kawel
Titul : Padawan
Rasa: Člověk
Planeta: Coruscant
Čepel: Modrá
Životopis : Ryan byl vychován, jako lehkomyslný floutek v bohaté rodině. Od jeho 6 let se u něj začalo projevovat jisté "nadání..." Rodiče byli celkem rádi, že se svého syna poté zbavili, což jim má za zlé... Od té doby bojuje Ryan proti soustavnému podceňování jeho osoby... Nemá to jednoduché, všichni si myslí jaké je bohatství fajn a přitom je to v podstatě prokletí. Vláčení po snobských akcích, schůze s významnými republikovými činiteli, tohle všechno je pro mysl takřka malého kluka příliš flustrující...

Od útlého mládí se učil několika jazykům, protože rodiče z něj chtěli vychovat inteligentního jedince. Ačkoliv se snažil chovat podle jejich principů, ale (jak už je uvedeno výše) jaksi se mu to nedařilo a rodiče se ho zbavili na jednom z Cornélianských měsíců, kde ho předali do opatrovnictví jedné Trandoshanské chůvě jménem Ginia, k níž si vytvořil určitý vztah a která ho později na své náklady poté přivedla do chrámu… Od teď tam na něj „dohlíží,“ jako jedna z kuchařek.



Zbraň: Jednoruční, světelný meč, Blasterová pistole, dýka.
Styl boje: Učí se útočnou formu Ataru, kterou používá z rozmyslem a v mírnější formě. Vyhledává neutrální půdu s úmyslem jakkoli překvapit protivníka.
Schopnosti: Dobrý pilot, Empatik, rád hraje pazzak…
Síly: Základy bitevní meditace, v Síle velmi nadějný. Rád by pronikl do jejich vyšších tajů a krás.
Poznámka: Střední postava, zelené oči, svou minulost se snaží nahradit rozvážností... Občas mírně ironický a sarkastický. Dalo by se říct podle potřeby... :)
Naposledy upravil(a) Garth Devilman dne 07.5.2008 09:24:36, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Zdravím, tak já si tě teda vezmu, ale nejdřív trochu prodluž ten životopis! Říkám to už po třetí. :D No a kdyby ses rozhodl pro jiné povolání než jedi tak bych byl radši..

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Řekni že je to málo :D...!!!!!!!!!!! :D

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

No teď tam ještě pořád, pro změnu, nemáš, jak se tvá postava dostala do řádu.. ;) Dále máš špatně vyplněný styl boje, za předpokladu, že chceš být jedi a také ti tam chybí hlavní schopnosti z okruhů Síly, které se chceš naučit. Takže mi je líto, ale ještě na tom musíš zapracovat.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Jen pro informaci. Nevím, jak je to teď, ale mám pocit, že děj příběhu nemusel nutně začít v chrámu, ale teď už je to jedno. (Promiň, že tě tak trápím, ale já jsem hroznej rejpal... :D) Doufám, že už je to vše... :P

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

No tak když jsme u toho rejpání... Barva čepele má bejt až pod životopisem. :D A navíc ti tam chybí kontakt, ty sis asi nečetl vzorovou přihlášku, co?! :D

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Tak jsem ti založil misi. Výcvik sem ti už nedělal, protože jsi už určitě dostp rověřený jako hráč.. Jinak ale nebudu ti akceptovat jedno či dvou řádkové reakce, takže se snaž psát hezky a pěkně to rozvinou a ztrávit nad příspěvkem aspoň nějakej čas.. :)

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“