Přihláška

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Jaiden Kor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 1
Registrován: 15.6.2008 09:54:41

Přihláška

Příspěvek od Jaiden Kor »

Jméno:Jaiden kor
Titul:Padawan

Rasa:člověk

Planeta narození:Corusant

Životopis:Narodil jsem se v rodině, která vyráběla spídry a otec byl důležitý pro politiku.Od malička mně vychovával otec, protože moje matka se padesáti cestujícími havarovala v cestovním spoji republiky na Dantooine.Kde nám matka chtěla koupit parcelu na, které bys me byli odříznuti od světa a měli klid.Otec a já jsme byli zdrceni matčinou smrtí.Otec měl firmu Kor Corporation a byl to ke všemu politik.Zabránil několika planetárních sporů mezi republikou.Byl jsem pyšný na svého otce chtěl bych být jako on až vyrostu.Ale jednoho deštivého dne jsem jsem cítil a měl jsem divný pocit.Bylo mi divné, že se nevrátil tak jsem mu šel na proti a uviděl jsem otce jak už jde, ale ze temného stínu se vyřítili dva rodianští vrahové a mého otce trefili protonovým blástrem z důvodu, že otec nepovolil nějaký zákon prospěšný pro centrálu otce zabili.Otec se svalil na zem rodiané utekli a já přiběhl k otci a chtěl jsem mu pomoci, ale bohužel řekl jen jedno:BUĎ SILNÝ Jaidene.Pak otec zemřel kričel jsem.Chtěl jsem aby ti vrazi byli potrestáni.Pak když jsem se stal sirotkem mně jediové vzali do chrámu ucítili určitý aspekt síli tak se rozhodli, že mně příjmou.A dostal jsem vlastní ubykaci.Seznámil jsem se tam se Rivenem Fallem.A od té doby jsme byli nejlepší přátele.Doufal jsem. že jednoho dne budu jedi.

Barva čepele:Modrá

Zbraň:Obouručný světelný meč

Styl boje:Ataru

Shopnosti:Telekineze

Schopnost jako jedi:síla odstrčení

Postava:středně vysoký,hnědé vlasy,hnědozelené oči
Naposledy upravil(a) Jaiden Kor dne 22.6.2008 11:38:32, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Asi myslíš styl Ataru, pak ještě není vysvětleno proč tě vzali jediové do chrámu. Takže to doplň, a měl by jsi vše v pořádku. ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“