Přihláška Diaca Doran

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Mandalorian

Přihláška Diaca Doran

Příspěvek od Mandalorian »

Jméno: Tarja Doran
Rasa: člověk
Pohlaví: žena
Věk: 18 let
Hodnost: kadet
Planeta narození: Naboo

Životopis: Narodila se jako třetí dítě z pěti vysoké planetarní hodnostářce a důstojníkovi imperiální armády, účastníkovi odboje proti obchodní federaci. Naše rodina byla už za Republiky dosti veřejně činná a za Impéria ještě více a tato tradice se neměla vyhnout ani mě.
Dostalo se mi od domácích učitelů vzdělání vhodné pro mé společenské postavení a já později začala chodit do školy jenž mě měla připravit pro politickou kariéru. Tam jsem se seznámila s Malenem Fijkem, mladým nadějným básníkem a jeho přáteli. Brzy jsem mezi ně zapadla, snad i díky tomu že mám čtyři bratry, a společně jsme vytvořili skupinu tzv. Neklidných místních, skupinu Nabooských nadějných i když poněkud avantgardních umělců.
Naše díla byla známá po celem Theedu, kdežto naše identity zůstaly skryty, protože svá díla jsme vydávali pod pseudonymy i když naše rodiny naše tajemství znaly. Má rodina byla z mé umělecké činnosti a úspěchů na škole nadšená a našemu dalšímu sbližování s Malenem nic nebránilo.
Jednou mě vzali sebou na lov, do Nabooských pralesů a díky mým vrozeným instiktům a výcviku od táty jsem jim ukázala jak střílí ženy z naší rodiny. Brzy jsme začali spolu jezdit pravidelně na lov a já se naučila jak lovit zvěř. Brzy se naše lovecké výpravy stávaly čím dál více vojenské, ale protože mí rodiče měli v živé paměti události z invaze, jen jsem to uvítala. Sice jsem nevěřila, že bych v Impériu tyto vědomosti upotřebila, ale dal se tímto perfektně zabít čas nehledě na to, že naše výpravy dostávali čím dál tím víc punc ilegality. Přece jenom se nechodí na lov s opakovacími blastery a vojenskou výstrojí.
Když jse měla konat přehlídka Imperiální armády náhodou jsem vyslyšela rozhovor mezi Malenem a jeho nevětším přítelem Galinem, ve kterém se zmiňovali o nákupu výbušnin. Nedávalo my smysl, proč by kupovali na lov nebo na naše ilegální výpravy výbušniny a začala pátrat na vlastní pěst. Po několika dnech jsem se dobrala těžko stravitelné pravdě. Malen a jeho přátele byla buňka rebelských teroristů. Těch Rebelů co prováděli útoky na zásobovací konvoje, spolupracovali s piráty, prováděli úkladné atentáty a dělali vše pro to, aby sabotovali Císařův Nový Řád. Buňka na Naboo měla v plánu provést sérií sabotáží při vojenské přehlídce a sérií atentátu destabilizovat celou planetu.
To jsem nemohla dopustit a rozhodla jsem se jednat. Chtěla jsem Malena přesvědčit aby svých teroistických choutek zanechal a čekala jsem na něj v jeho ateliéru. Při čekání jsem čistou náhodou narazila na seznam obětí rebelských atentátů. k mému zděšení na něm figurovalo jméno mé matky. Tuto skutečnost jsem nemohla nechat jen tak a informace jsem zkopírovala. Potom jsem odešla a prohlédavala jsem ateliéry ostatních členů rebelské buňky. Když jsem si myslela, že jsem schromáždila dost informací vydala jsem se na Velitelství imperiální armády na Naboo, kde jsem své poznatky odevzdala.
Zpravodajský důstojník nemohl uvěřit svým očím, co za informace jsem mu donesla a základnu zachvátila horečná činnost. Já jsem byla poslána domů v doprovodu stráží, abych vyčkala do soudu.
Následující ráno byly místní noviny plné informací o chystaném rebelském útoku a o úspěšném zatčení většiny rebelů. Stála jsem zrovna na verandě rodinného sídla, když se přiřítil jeden speeder. Já jsem ten speeder poznala a mou mysl naplnili obavy. Byl to Malenův stroj a když zastavil vystoupil z něj Malin a Galin. Malen mě chtěl odvést pryč z domu, pryč z dosahu Impéria. Zrovna když vystupoval objevili se na verandě jeden ze stromtrooperů co u mě drželi stráž.
V šoku hleděl na vojáka impéria a pochopil odkud Impérium získalo informace o jeho buňce. Já zas z jeho výrazu pochopila, že to ví. Chvíli se nedělo nic, potom však vytáhli rebelové blastery a začala pravá nefalšována přestřelka před mými očima. Vojáka zasáhla soustředěná palba dvou blasterů naprosto nepřipraveného a težce zraněn se skácel na zem. Malen se potom vydal ke mně s jasným úmyslem mě zabít. Já jsem se však dostala ke zbrani zraněného stromtroopera a vystřelila jsem po Malenovi. Ten se s nevěřícným výrazem skácel k zemi s dírou z mé zbraně v hrudi a já inkasovala zásah do ramene z Galinovi zbraně. Před jistou smrtí mě zachránili zbytek mé stráže, který přilákala střelba. Galin se težce zraněn dostal do speederu a odjel neznámo kam.
Vyšetřování mé účasti na připravovaném útoku naštěstí dokázalo, že jsem o něm neměla do poslední chvíle tušení a potom co jsem se o něm dověděla, zachovala jsem se jako vzorný občan Impéria. Městské klepy o mé účasti zarazilo tělo mého přítele, které leželo na našem pozemku zbavené života mojí střelou. Můj styk s rebely se bohužel projevil na ochlazení mých rodinych vztahů.
Když se u nás zastavil důstojník z Imperiální zpravodajské služby s tím, že na ně zapůsobila a nabídl mi možnost výcviku a posléze služby v Imperiální zpravodajské službě, neváhala jsem ani minutu a hned jsem ji přijala. Následující den jsem se zbalila a po rozloučení s rodinou jsem odcestovala na Coruscant.

Hlavní zbraň: otcova S-5

Záložní zbraň: vibronůž a LG-5 Laser Rukavice
doufa ze od uradu dostane dalsi hracicky na hrani

Styl boje: snaha o přesné, cílené zásahy na kritická místa

Schopnosti: nenápadná, skvělá střelkyně, průměrná technička, průměrná pilotka, zkušenější v boji beze zbraně, hackování, odemykání zámků

Poznámky: vyšší attletická postava, tmavé delší vlasy, s příjemným vystupovaním, poměrně puntiškářká, extrovert, technický typ

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Tak tohle vypadá jako výzva.
Jsem zvědavá, jak si s tím poradím. :)

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“