Přihláška Riven Fall (R.O.F.L)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Riven Fall
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 12.12.2008 21:20:59
Bydliště: Coruscant Jedi Temple
Kontaktovat uživatele:

Přihláška Riven Fall (R.O.F.L)

Příspěvek od Riven Fall »

Jméno:Riven Fall

Věk:14

Rasa:člověk

Titul:padawan, ochránce jedi

Planeta:Telos

Hlavní zbraň:žádná

Světelný meč:jednoruční

barva čepele:Modrá(ochránce jedi)

Styl boje:Soresu, Shii cho

Schopnosti:vytrvalost,síla

Schopnosti jako jedi:odstrčení středních předmětů,síla odolnost

Poznámky:pnoštíhlá psotava,charismatický kluk,modré oči,umím přesvědčit lidi k tomu čemu chci.

Životopis:Narodli jsem se na Telosu můj otec pracoval v bezpečnostní sekci.Má matka byla archytektka a pracovala na projektu stanice Citadela.
Můj otec se jmenoval Gil a má matka Mara.Otec se snažil s Telosu dostat centrálu a zločinecké organizace.To se občas centrále moc nelíbilo a otci vyhrožovali smrtí otec to bral na lehkou váhu, že se nemůže nic stát, že je to důstojník bezpečnosti.Tak na otce vypsali odměnu a z Nar Shadda přijeli dva lovci odměn trandoshan Basskk a gand Zauccus.Počkali si na otce až pujde domů , apoté ho odstranili tepelným detonátorem a ještě pět nevýných lidí okolo.Když se to dozvěděla matka tak dny a noci proplakávala ve svém pokoji.Nakonec se rozhodla bojovat proti centrále dostat ty vrahy.Také jsem chtěl, aby ti vrazy byli chyceni za to co udělali, ale byly chytřejší a zkušení a zabili ji.Poté co mi zabili matku sem přísahal, že se pomstím.Na Telos přijeli rytíři jedi vyšetřovat tuto vraždu a zjisti informace okolo té vraždy.Našel jsem v pokoji otcův blaster vzal jsem ho a také kredity co tam zůstaly.Slyšel jsem jak se baví o těch lovcích odměn, že šli do kantýny do modlu 81.Tak sem tam šel a pokusil se na ně vystřelit, ale rytíř jedi, který to vycítil zasáhl předtím než jsem to udělal.Měl jsem na něho vztek, že mi to nedovolil.Lovci utekli a po vyslechnutí mého příběhu mě vzal s sebou na Coruscant.Tam se mě ujali rytíři jedi a dali my přístřeší a domov aměl jsem novou rodinu......

ICQ:431248775

mobil:731753939

email:KoptaThommy@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Riven Fall dne 19.12.2008 17:01:47, celkem upraveno 6 x.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Mno tak to vypadá poměrně v pořídku, jen máš nějak přeházené položky, ale to mi moc nevadí. Dále ti tam ale chybí Kontakt a Poznámky, takže to dodělej, pokud nevíš co tam máš napsat, podívej se do vzorové přihlášky.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Mno tak už je to v pořádku, takže začneme s přezkušováním, ať tuhle nudnou záležitost máme z krku.

1. Mohou uživatelé doplňovat zdejší archívy?

2. Jakou maximální velikost může mít obrázek, který zde hráč může uvést do topicu?

3. Smí hráč spamovat.


Pak tento text převeď do správného tvaru:

Vesmír
Pravě když jsem se vrtal v hypermotoru a zasekl se mi hydroklíč, se rozsvítily varovná světla říkající, že se se mnou pokouší navázat kontakt nějaka loď.
Kdo kromě mě by zastavil v takové vesmírné pustině? Vypadá to nebezpečně, a nejhorší je na tom to, že funguje jenom vrchní věž a štíty běží jen na 50%.
Přestanu zápasit z hypermotorem o zasekly hydroklíč a odejdu do kokpitu.
Prohlédnu si loď a stisknu tlačítko, jenž mě spojí z tou lodí.
Tady Gann Dallen, kapitán nákladní lodi Rodia. Vezu několik barelů z Juma džusu na Onderon, ale moje loď je poškozena. Prosím žádám vás o identifikaci a o pomoc,
Řeknu opatrně a čekám na odpověď.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Riven Fall
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 12.12.2008 21:20:59
Bydliště: Coruscant Jedi Temple
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Riven Fall »

1.ne po domluvení s adminem možna

2.Maximální velikost obrázků, které zde hráči uvedou, nesmí překročit rozměry VGA (640x480). Osobní ikona u hráčů nesmí překročit rozměry 141x80 pixelů.

3.Není tolerováno spamování!

Vesmír
Právě když jsem se vrtal v hypermotoru a zasekl se mi hydroklíč, se rozsvítily varovná světla říkajíci, že se se mnou pokouší navázat kontakt nějaká loď .
Kdo kromě mě by zastavil v takové vesmírné pustině? Vypadá to nebezpečně, a nejhorší je na tom to, že funguje jenom vrchní věž a štíty běží jen na 50%.
Přestanu zápasit z hypermotorem o zasekly hydroklíč a odejdu do kokpitu.
Prohlédnu si loď a stisknu tlačítko, jenž mě spojí z tou lodí.
Tady Gann Dallen, kapitán nákladní lodi Rodia. Vezu několik barelů z Juma džusu na Onderon, ale moje loď je poškozena. Prosím žádám vás o identifikaci a o pomoc,Řeknu opatrně a čekám na odpověď.

EDIT: Jelikož už pomalu ztrácím trpělivost (a to už opravdu něco znamená), tak jsem ti to dal do správného tvaru. Zítra ti udělám výcvik. Jsem už hold taková měkota (ale to neznamená, že se nikdy nenaseru, takže bacha).
R.O.F.L


EDIT č.2: Promiň, ale nějak mi nevišel čas, takže až v pátek (nejdřív)
R.O.F.L (opět)

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“