přihláška Clone-884555 "Bakra"

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Bacara
Učedník
Učedník
Příspěvky: 1
Registrován: 23.2.2009 17:59:18

přihláška Clone-884555 "Bakra"

Příspěvek od Bacara »

Jméno: Clone-884555 "Bakra"

Hodnost: Kadet

Rasa: Člověk (klon)

Planeta narození: Kamino

Životopis: Jako všichni kloni jsem byl stvořen z námezního lovce odměn Jango Fetta. V programu zrychleném růstu se vyskytla chyba, vyrůstal jsem pomaleji než ostatní kloni, kteří byly stvořeni ve stejnou dobu jako já, normálně by to považovali za chybu a museli by mě zničit, ale k mému štěstí jsem se stejně rychle učil. Asi po dvou letech mého výoje se u mě vyskytla další chyba, moje loajalnost byla ovlivněna chováním ke mě a mým spolubojovníkům. Za další tři roky jsem byl vyslán s mýmým týmem na misi ukrást data separatistům. Mise neproběhla podle plánu, když jsme měli ukradená data u sebe museli jsme se vrátit do komunikační místnosti, abychom data poslali mateřské lodi. Už jsme data začali posílat data a přepadl nás hrabě Dooku. Nechci ani přemýšlet jak by to dopadlo kdyby se neoběvil mistr Ki-Adi Mundi. Než jsme si stačili oddychnout počítač za námi vybouchl a data byla ztracena. Po té co byl můj výcvik dokončen byl jsem přidělen ke generálce Aayle Secuře.

Hlavní zbraň: blasterová puška DC-26

Záložní zbraň: dva ruční blastery DC-26 a vibronůž

Styl boje: přispůsobený ke krytí Jediů

Schopnosti: vynikám pilotování, celkem dobře střílím

Poznámky: Od ostatních klonů se líším tím, že mám vlastní rozhodováním ke komu budu loajální
Naposledy upravil(a) Bacara dne 02.3.2009 12:32:40, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Ahoj,

1) Musím Tě poprosit aby jsi změnil jméno postavy. Bacara je známá postava ( jako by někdo chtěl hrát za Luka Skywalkera ).

2) Zkus se trochu rozepsat v životopise. Jako klonovaný voják asi nebudeš mít nějak výraznou minulost, nicméně určitě se dá tvůj životopis rozepsat víc jak na dva řádky :)

3)Zkus lépe vymyslet schopnosti. Napiš v čem výrazně vynikáš, ne v čem jsi dobrý. ( a né že napíšeš : Výborný pilot, Výborný střelec !! )
KLAP-BZZZZZZ

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“