Přihláška Dall Dark (Xavier)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Přihláška Dall Dark (Xavier)

Příspěvek od Freedon Nadd »

Jméno:Dall Dark

Titul:Padawan

Rasa:Člověk

Planeta narození:Tatoonie

Životopis:Narodil sem se jako zajatec na Tatoonie Když my byli 3 roky zemřel mi otec místní mechanik . Na naši planetu přiletěl neznámí člověk v divném obleku a když sem se ho rozhodl sledovat zistil sem že je to jedi, protože mněl za opaskem světelný meč.O dva dny později ke mně přišel a ptal se mně na divné otázky a zkoušel mně, jak skončil domluvil se s mojí matkou Anatemou že by mně vzal z otroctví a udělal by ze mně jediho.Hned druhý den sme vyrazili na Coruscant.Byl sem předvolán před radu a ti zkoušeli moji spojitost se sílou.Přijali mně do řádu a přidělili mně k jednomu mistru který ještě žádného žáka nemněl a tak začal můj vícvik.Mistr se mi zdál spokojený často mně chválil za dobré chování, ale při vícviku ne vždy byl šťastný s mými výkony obvzláště v síle a když mně cvičil bojovat se světelným mečem říkal že mi to celkem jde a že ze mne bude v budoucnu dobrý šermíř ale že se mám ještě dost co učit.Salta, přemety, skoky pomocí síly to my celkem šlo hlavně ty pomocí síly i když my síla moc nešla u tohohle ano.Postupkem času sem mněl už celkem dobře vycvičené smysly.Sílu sem se taky naučil ovládat ale není to přesně to co si mistr přál.Což mi vadilo snažil sem se den odedne trénovat jak sílu tak boj se světelným mečem, ale sílu předefším.

Hlavní zbraň:Jeden jednočepelový meč

Barva čepele:Modrá

Kód: Vybrat vše

http://steel.wbs.cz/Svetelny_mec_anakina_skywalkera2.jpg
Záložní zbraň:Světelná dýka schovaná za opaskem

Styl boje se světelným mečem:Shien/Djem So/Často používám hrubou sílu a obratnost

Schopnosti:jsem dobrý pilot zvládnu letět s většinou věcí co létají to zvládám už obstojně malička, mám cit k mechanice ,vycítím když někdo v blýzkosti mně používá sílu ale ne ještě tak dobře ja ko někteří ale zvládám to teď jako padawan,vysoké skoky ovládám dobře ale dlouho mi to trvalo,skáču velice obratně salta

Schopnosti jako rytíř jedi:,začátečnické zvedání věcí pomocí síly,bojování se světelným mečem mi už celkem jde ale teprve se učím,rád bych se naučil odhazování

Poznámky:vysoký asi 185 cm se zelenýma očima, postava přimněřeně atletická snaží se s ostatnímy vycházet a slušně komunikovat a naslouchat svému mistrovy,celkem obratný,poslušný

Kontakt:icq:438784466 , e-mail:disciplinejack@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Freedon Nadd dne 11.3.2009 16:11:58, celkem upraveno 16 x.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Takže k této přihlášce bych měl několik připomínek:
1. Odkazy se dávají do Code, viz sekce "Pravidla fora", kterou by měl navštívit každý nově příchozí.
2. Už od počátku se mi moc nezamlouvá ta hrozná spojitost s Anakinem, dá se říci stejný prozatimní průběh života.
3. Životopis je velmi krátký, podle toho a i dle konce bych usoudil, že od té chvíle by se měl odehrávat tvůj život. Takže předstoupení před radu, případné přijetí do chrámu ANO/NE, později přidělení mistra atd.. Na to jsem chtěl stavět do doby, než jsem zjistil, kolik stylů boje ovládáš, jak moc jsi svalnatý, atletický a téměř ve všech ohledech dokonalý. Pročti si i pro inspiraci (INSPIRACI né kopírování) i jiné přihlášky a tu svou dle předlohy jiných edituj.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

No, na tu bídu to už celkem jde. Neříkám, že bych byl extra spokojený, ale je to lepší než předtím.
Až mi odpovíš na PM, kterou jsem ti poslal, tak se uvidí, co dál.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tak abys neřekl že jsi opomíjen tak tady máš přezkoušení:
1. Můžeš spamovat v tématech?
2. Můžeš psát do archivů?
3. Můžeš dávat na fórum odkazy na jiné stránky?

4. přepiš text:

centrálna ISB v Coruscantu, pracovna majora Raidena

Majora Adriana Raidena jsi neviděl od ukončení svého výcviku v základně na Coruscantu, a nijak zvlášť tě to ani nemrzelo. Přestože patřil ve svém oboru k nejlepším a zajisté měl mnoho dobrých vlastností, trpělivost ani předvídatelnost k nim nepatřily. Vlastně jednou z tvých největších motivací bylo, že po úspěšném absolvování tě s největší pravděpodobností pošlou do nějakého zapadákova, kde si lišky dávají dobrou noc maximálně tak s několika pašeráky a teroristy, a toto eso analytické sekce ISB ani zdaleka nebude tvým přímým nadřízeným.
Zdálo se, že to tak i dopadne.
Nicméně po necelém roce působení na Nal Kreetě, ti tvůj nadřízený Gordon Tarn oznámil, že tě na přímý Raidenův zásah převeleli na Despayre. Předtím jsi měl ještě navštívit základnu ISB na Coruscantu a dozvědět se více informací od samotného majora o té konkrétní specifické misi, na kterou si tě "vypůjčil".
Teď jsi stál v jeho kanceláři, velké asi jako středně velká vězeňská cela, za jejíž jediné vybavení se dalo považovat křeslo, stojan s poněkud zažloutlým potosem v květináči, a obrovský psací stůl, na jehož desce ležel zapnutý datapad a tenká personální složka - TVOJE PERSONÁLNÍ SLOŽKA, jak ti vzápětí došlo.
No, dlouho jsme se neviděli, lehce se ušklíbl, když jsi vstoupil do místnosti, a vlastně by mi ani nevadilo, kdybychom se neviděli déle, ale jedná se o dost specifickou záležitost. Máme totiž dost výjimečnou příležitost nasadit našeho člověka přímo do rebelské organizace a hezky to těm teroristům zatopit... A tím člověkem budeš ty.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Odpověd

Příspěvek od Freedon Nadd »

1.Ne

2.ne leda že bych se zeptal administrátora

3.ne

4.

centrálna ISB v Coruscantu, pracovna majora Raidena

Majora Adriana Raidena jsi neviděl od ukončení svého výcviku v základně na Coruscantu, a nijak zvlášť tě to ani nemrzelo. Přestože patřil ve svém oboru k nejlepším a zajisté měl mnoho dobrých vlastností, trpělivost ani předvídatelnost k nim nepatřily. Vlastně jednou z tvých největších motivací bylo, že po úspěšném absolvování tě s největší pravděpodobností pošlou do nějakého zapadákova, kde si lišky dávají dobrou noc maximálně tak s několika pašeráky a teroristy, a toto eso analytické sekce ISB ani zdaleka nebude tvým přímým nadřízeným.Zdálo se, že to tak i dopadne.Nicméně po necelém roce působení na Nal Kreetě, ti tvůj nadřízený Gordon Tarn oznámil, že tě na přímý Raidenův zásah převeleli na Despayre. Předtím jsi měl ještě navštívit základnu ISB na Coruscantu a dozvědět se více informací od samotného majora o té konkrétní specifické misi, na kterou si tě "vypůjčil".Teď jsi stál v jeho kanceláři, velké asi jako středně velká vězeňská cela, za jejíž jediné vybavení se dalo považovat křeslo, stojan s poněkud zažloutlým potosem v květináči, a obrovský psací stůl, na jehož desce ležel zapnutý datapad a tenká personální složka - TVOJE PERSONÁLNÍ SLOŽKA, jak ti vzápětí došlo.No, dlouho jsme se neviděli, lehce se ušklíbl, když jsi vstoupil do místnosti, a vlastně by mi ani nevadilo, kdybychom se neviděli déle, ale jedná se o dost specifickou záležitost. Máme totiž dost výjimečnou příležitost nasadit našeho člověka přímo do rebelské organizace a hezky to těm teroristům zatopit... A tím člověkem budeš ty.
Naposledy upravil(a) Freedon Nadd dne 04.3.2009 16:55:56, celkem upraveno 6 x.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tak 1. - 3. otázka OK, 4. si ještěště projeď (podívej se i jak si napsal lokaci)
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tak fajn už je to celkem dobře. Připravuji výcvik.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“