Přihláška Shalo Lorn (Xavier)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
shalo lorn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 25.7.2009 17:39:58

Přihláška Shalo Lorn (Xavier)

Příspěvek od shalo lorn »

Jméno: Shalo Lorn

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Planeta narození: Mygeeto

Životopis: Shalo se narodil do středně bohaté rodiny na Mygeetu jeho matka nepracovala a otec pracoval v dole na krystaly, avšak ne jako dělník.I přesto se mu tu a tam naskytla možnost se dostat k nějakému krystalu a prodat ho, čímž si přivydělával a nebo ho přinést domů.Lornovým se na Mygeetu žilo zkrátka dobře, ale jednoho dne zavraždil Shalova otce nějaký zloděj.Matka s Shalem ze smutku prodala všechen majetek a odstěhovali se na Coruscant, kde Shalem matka začala dělat barmanku a Shalo se v době kdy pracovala potuloval po Coruscantu.Jednoho dne se malý Shalo nešťastně připletl do činosti nájemnému vrahovy, ale naštěstí poblíž plnili mistr se svým padawanem misi, takže Shala zachránili a mistr v něm vycítil sílu.Později navštívil mistr Shala u něj doma a po domluvě s matkou ho vzal do chrámu jedi.Shalo mněl sice trochu problémy s přijetím do řádu ale nakonec se mu to podařilo a po dlouhé námaze dostal mistra a našel si přátele.

Barva čepele: Zářivě žlutá (má u sebe i modrý kristal který hodlá dát do svého druhého meče který chce sestavit)

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Shien/Djem So,Ataru

Schopnosti: TelekynezeSkok)

Schopnosti jako rytíř jedi: VlnaElektrický Rozsudek

Poznámky: Mladý moudrý muž,husté hnědé rozcuchané vlasy,bradka

Kontakt: shalolorn@seznam.cz

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

no dejme tomu jen mě mate jedna věc: ?Elektrický Rozsudek ??? - co to je, o téhle formě Síly jsem ještě neslyšel, mohl bys mi to přiblížit?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
shalo lorn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 25.7.2009 17:39:58

Příspěvek od shalo lorn »

no to je jedijska forma blesku a navíc je to napsaný v archivech ve schopnostech v síle a mam takovej pocit že sem čet, že to používal plo koon

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Xavi: ... vytaženo z archívů(kam jsem to osobně přidával):
Elektrický Rozsudek(Electric Judgement) - kontroverzní technika, která vypadala jako Blesky s rozdílem v barvě energického zařízení, které mělo žlutý nebo zelený odstín. Častější využití našla v Novém řádu Jedi, předtím byla dost odsuzovaná

... jenom doplním, že měla vést k dočasnému ochromení nepřítele(paralýza), smrtelné následky už mohly hraničit s temnou stranou Síly, takže tato technika je opravdu možná a jak shalo zmínil, používal ji Plo Koon. Dle všeho ji zvládal i Jacen Solo(i když u něj jeden nikdo neví) a Luke Skywalker ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Omlouvám se, uniklo mi.
A ještě v jakém roce bys chtěl mít výcvik?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
shalo lorn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 25.7.2009 17:39:58

Příspěvek od shalo lorn »

22-19 BBY-období klonových válek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

OK, ale počítáš s tím že dostaneš k rozkazu 66 už v první misi (a tedy bude velmi pravděpodobné že tvá postava zemře)?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

A ještě testík:
1) Můžeš přispívat do archivů?
2) Jak můžeš vložit odkaz?
3) Z které planety měli rytíři jedi krystaly (ve většině případů)?
4) Přepiš text do správného tvaru:

Coruscant, chrám Jediů
Bylo ráno a na Coruscantu už přes mračna smogu, které, jak nad většinou velkých měst byla, svítilo docela velké slunce. No ne, docela krásný den. Pomyslel jsem si, když jsem se podíval z okna.Kolem prolétaly proudy vznášedel, provoz Coruscantu byl nekonečný, nikdy nespal.Po chvilce mě z rozjímání vyvedlo klepání na dveře. Dále. Zavolal jsem.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
shalo lorn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 25.7.2009 17:39:58

Příspěvek od shalo lorn »

1) Uživatelé nemohou, ba dokonce nesmějí doplňovat zdejší archívy bez souhlasu administrátora.
2) Odkazy je možno zapisovat jedině v code
3) z Ilum
4)

Coruscant, chrám Jediů
Bylo ráno a na Coruscantu už přes mračna smogu, které, jak nad většinou velkých měst byla, svítilo docela velké slunce. No ne, docela krásný den. Pomyslel jsem si, když jsem se podíval z okna.Kolem prolétaly proudy vznášedel, provoz Coruscantu byl nekonečný, nikdy nespal.Po chvilce mě z rozjímání vyvedlo klepání na dveře. Dále. Zavolal jsem.
Naposledy upravil(a) shalo lorn dne 27.7.2009 10:16:19, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

takže bohužel. 1) a 2) máš špatně ( u jednotky je to sice drobnější chybka ale je) prosím oprav.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
shalo lorn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 25.7.2009 17:39:58

Příspěvek od shalo lorn »

editnuto

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

OK, večer či zítra očekávej výcvik
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

výcvik máš zde:

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=35333#35333
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“