Krtkonova prihlaska (Garth Devilman)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
krtkon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 1
Registrován: 31.8.2009 13:44:21
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Krtkonova prihlaska (Garth Devilman)

Příspěvek od krtkon »

Jméno: Kamasa Jaboket

Rasa: Člověk

Planeta: Tatooine

Životopis: Narodil jsem se v prostém domečku na Tatooine, v lovecké oblasti. Můj otec mě již od pěti let zaučoval základům lovu Banthů a za10 let jsem ulovil až 2 za den(byl jsem opravdu dobrý), takže měla naše rodina z čeho vydělávat. Jednou jsem dostříhal jednoho mrtvého bantha a nahle jsem uslyšel výstřely pušek. Popadl jsem otcův blaster a vyběhl jsem ven. Tam už na mně čekala dvojice loupežných Tuskenů a také dvojice mrtvol. Zabil jsem ty tuskeny, prohlídl jsem si mrtvoly a zjistil jsem že to jsou moji rodiče. Vydal jsem se s potřebnýmy penězi za Banthy, s blasterem a touhou po pomstě pouští. Mé znalosti pouště z lovů se mi vyplatili a došel jsem do nedalekého městečka ve kterém jsem potkal výpravu Jediů. V mýstní putyce, kde jsem si koupil vodu jsem se blíže seznámil s Jediem, který mi vysvětlil jeho misi. Měl prý zlikvidovat místní bandu loupežných Tuskenů. Zeptal jsem se ho, řekl jsem mu o svých schopnostech a proč bych chtěl jít s ním. Po chvíli přemýšlení se rozhodl že můžu jít sním. Vše šlo hladce. Infiltrovali jsme se do skrýše, zneškodnili jsme vůdce a poté i zbylé ostatní. Bylo ůžasné pozorovat jeho bojové umnění. Jenže při východu s bunkru na nás začla padat skála. Bylo to asi nějaké tajné ochrané zařízení, které bylo zařízeno na takové případy, jako naše vloupání. Neváhal jsem a pohotově jsem ho popadl a schoval do nezavalené části. On mi vřele poděkoval, odhodil pomocí síly hromadu šutrů(ten pohled byl velmi fascinující) a po cestě do městečka mě pozval na učení do chrámu Jediů. Neváhal jsem a nabídku jsem příjmul. Teď jsem na cestě, vesmírnou lodí, na planetu Coruscant, kde se budu učit Jediem. Už se na to moc těším…

Barva čepele: Zelená

Titul: Padawan

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Makashi

Schopnosti: Léčení

Shopnosti jako rytíř jedi: Zvedání obrovských předmětů
Poznámka: Vysoký 1.78m, Váha 73kg, blond vlasy, zelené oči, vtipný a ve společnosti oblíbený.
KRTKON

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Vidím, že po pár úpravách jsme se jakžtakž dobrali k celkem uspokojivému výsledku. Což je fajn. Takže: Teď ti dám tři základní otázky z pravidel a nechám tě upravit text podle zde stanovených pravidel.

1. Jak se vyznačují myšlenky postavy?
2. Kdo smí doplňovat archivy?
3. Jak se vyznačuje přímá řeč?

Uprav text:

Můj pokoj (Další den)

Co se zase sakra děje? Pomyslel jsem si rozmrzele, když mne probudilo důrazné zaklepání. Podíval jsem se na hodiny, které ukazovali 3:02 a nikoli 4:30, což bylo jen tak mimochodem mé nastavení budíku. Výhoda ovšem byla, že jsem včera padnul do postele tak, jak jsem byl oblečen. To byl fakt, který ještě dokresloval stav mého pokoje. Vyhrabal jsem se s postele a ani jsem se nenamáhal ji ustýlat. To bych musel dát do kupy celý pokoj….

Zaklepání se dělo opakovaně. Což bylo znamení naléhavosti a důležitosti. Smíte dál, pokud nejste hosteska, barmanka, nebo donášková služba. Upozorňuji, že neplatím účty a za údržbu své ložnice také neručím… Potom to uvítacím ceremoniálu, jsem v klidu stál uprostřed místnosti a čekal…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“