Přihláška - 10tom44

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
10tom44
Učedník
Učedník
Příspěvky: 19
Registrován: 25.10.2009 09:15:08
Bydliště: Plzeň

Přihláška - 10tom44

Příspěvek od 10tom44 »

Jméno : Meller Dikon

Hodnost: Lovec odměn

Rasa: Člověk

Planeta narození: Coruscant

Životopis postavy:
Narodil jsem se na planetě Coruscant, na takovém odlehlém místě. Můj otec pracoval v kantině u dvou měsíců a vlastně byl i majitelem firmy. Jmenoval se Perdo. Moje matka se od nás odstěhovala když mi bylo 5 let. Jednoho dne jsem se vzbudil a ona byla pryč a na stole ležel dopis. "Kvůli dluhům jsem se odstěhovala na Tatooine" s podpisem matka Barra. O pár let později otec silně onemocněl a byl na ošetřovně v centru města. Po pár dnech co přišel do nemocnine umřel a mě se ujali dva manželé, kteří si mě adoptovali. Byly hodně zlí a já sem je nesnášel. Oba nepracovali a jen žebrali. Prostš taková divná rodina. Jednou jsem se vrátil pozdě domů, a adoptivní otec mi zmlátil že jsem měl naraženou ruku a nějaký šrámy různě po tělě. Když mi bylo 17 let tak jsem oblevil na ulici opuštěné vznášedlo. Pokusil jsem se ho ukráct. Povedlo se a odletěl jsem na druhou stranu města, kde jsem se zastavil v nějaké kantýně. Byl tam Rodian jménem Pallou přezdívaný špinavá zeď(nevím proč)který si mě od samého začátku prohlížel a za pár minut se zvednul od jeho stolu a došel až k pultu kde jsem seděl. Řekl mi Nehledáš práci ? Odpověděl jsem o jakou práci jde a on mi řekl že shání nového lovce odměn a že by jsem byl dobrý lovec odměn. Tedy nevím podle čeho usuzoval ale já jsem řekl že to beru. Prý mi obstará nějaký přístřešek a bude dobře platit. Vzal mi sebou do jeho "paláce" a řekl ať se posadím že si pro mne hned přijde ten co mi bude trénovat............

Hlavní zbraň: Westar-34 který jsem našel v ukradeném vznášedle

Zálozní zbraň: nemám

Styl boje: Snažím se krýt za čim to jen jde a snažím se útočit nečekaně a potichu

Schopnosti: Tichý pohyb a přetvařování se

Poznámky: Hnědé krátké vlasy. Střední postava. Když se mi naskytne k něčemu příležitost hned to musím mít

Kontakt: 10tom44@seznam.cz

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tak jestli nemá někdo námytek tak bych si tě vzal.
Jen bych měl připomínku k životopisu: proč si tě vzali ti nezaměstnaní lidé a nebyl jsi poslán za matkou, nebo nedán do péče někoho jiného.
jinak nemám výtek, ještě dnes sem hodím testík
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
10tom44
Učedník
Učedník
Příspěvky: 19
Registrován: 25.10.2009 09:15:08
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od 10tom44 »

tak třeba zjistili že je mama mrtva ne ? nebo se nenašla

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

no, raději do toho nebudu rejpat,
testík:
1 ) Jaké jsou podmínky k vytvoření druhé postravy?
2 ) můžeš přispívat do archívů?
3 ) Jak můžeš vložit odkaz?
4 )Převeď text do správného tvaru:
Coruscant, chrám Jediů
Bylo ráno a na Coruscantu už přes mračna smogu, které, jak nad většinou velkých měst byla, svítilo docela velké slunce. No ne, docela krásný den. Pomyslel jsem si, když jsem se podíval z okna.Kolem prolétaly proudy vznášedel, provoz Coruscantu byl nekonečný, nikdy nespal.Po chvilce mě z rozjímání vyvedlo klepání na dveře. Dále. Zavolal jsem.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
10tom44
Učedník
Učedník
Příspěvky: 19
Registrován: 25.10.2009 09:15:08
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od 10tom44 »

1) když mu to dovolí moderátor/admin který ho cvičí

2) pokud mi to admin dovolí, tak ano

3) odkazy můžu zapisovat jenom v code

4)
Coruscant, chrám Jediů
Bylo ráno a na Coruscantu už přes mračna smogu, které, jak nad většinou velkých měst byla, svítilo docela velké slunce. No ne, docela krásný den. Pomyslel jsem si, když jsem se podíval z okna. Kolem prolétaly proudy vznášedel, provoz Coruscantu byl nekodečný, nikdy nespal. Po chvilce mě z rozjímání vyvedlo klepání na dveče. Dále. Zavolal jsem.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

2-4 je správně, u 1 jsi na něco zapoměl
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
10tom44
Učedník
Učedník
Příspěvky: 19
Registrován: 25.10.2009 09:15:08
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od 10tom44 »

nic mě nenapadá..... :?
Město plný de***ů, všude plno rusáků, to jsou vary zkur***ý, mají směšný návštěvy, jejich směšný návštěvy, ty jsou vážně ubohý, nikdo naně nechodí, je to ostuda lidi, a proto, zkur***ý vary zkur***á energie, zkur***ý vary, zkur***á energie....kdo zná, pochopí

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

nápověda: mluví o tom pravidlo číslo 9.
podívej se na pravidla fóra a doplň to
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
10tom44
Učedník
Učedník
Příspěvky: 19
Registrován: 25.10.2009 09:15:08
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od 10tom44 »

po dokončení tréningu nebo se svolením moderátora,který si myslí že jsi už dosti způsobilý,abys mohl mít další postavu
Město plný de***ů, všude plno rusáků, to jsou vary zkur***ý, mají směšný návštěvy, jejich směšný návštěvy, ty jsou vážně ubohý, nikdo naně nechodí, je to ostuda lidi, a proto, zkur***ý vary zkur***á energie, zkur***ý vary, zkur***á energie....kdo zná, pochopí

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

ještě je tam důležitá část (ohledně toho kde si můžeš dát další postavu)
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
10tom44
Učedník
Učedník
Příspěvky: 19
Registrován: 25.10.2009 09:15:08
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od 10tom44 »

Hráč nesmí mít v jednom období více jak jednu postavu a v jiných obdobích si ji smí založit, až po dokončení výcviku nebo souhlasu moderátora, který ho vede v prvním výcviku s tím, že je natolik způsobilý, aby mohl mít více charakterů.
Město plný de***ů, všude plno rusáků, to jsou vary zkur***ý, mají směšný návštěvy, jejich směšný návštěvy, ty jsou vážně ubohý, nikdo naně nechodí, je to ostuda lidi, a proto, zkur***ý vary zkur***á energie, zkur***ý vary, zkur***á energie....kdo zná, pochopí

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

no, tohle jsi mohl přepsat a nekopírovat, ale je to tam.
ještě dnes čekej výcvik
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“