Odys Dilveg

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Odys
Lovec nováček
Lovec nováček
Příspěvky: 103
Registrován: 30.12.2009 09:08:49
Bydliště: Mandalore

Odys Dilveg

Příspěvek od Odys »

Jméno: Odys Dilveg

Povolání: Nájemný lovec

Rasa: Člověk

Planeta narození: Tattoine

Životopis: Narodil jsem se na pouštní planetě Tattoine matce Elgře a otci Zargovi. Oba byli lovci a také byli velice úspěšní. Otcovou vášní byl také lov divokých zvířat. Matka zase uprostředňovala posedávání v kantýně s přáteli. Když mi bylo 5let, doneslo se že prý je v poušti potulný kraytský drak. Otec se to samozřejmě doslechl a vyrazil do pouště společně s matkou a rodiným přítelem, Korgem. Korg byl urostlý chlapík, člověk, jenž také pracoval jako nájemný lovec. Spolu ti tři odešly do pouště a mě nechaly u matčiny sestry. Za 3 dny přišel do města Korg. Bez otce, bez matky. Byl zraněný ale ne vážně, takže stačilo zajít pouze za místním lékařem. Přišel do tetina domu a vysvětlil, že prý je napadli tuskeni a zabili otce i matku. On prý měl splnit poslední otcovo přání. Udělat ze mě chlapa a abych se stal nájemným lovcem. Také mi řekl že rodiče měl mnoho kreditů na tajném účtě. Prý to činilo 500 000 republikových kreditů. V 8 letech začal můj výcvik na nájemného lovce. Cvičil mě do fyzičky i duševní schopnosti. Když mi bylo 11 let, vyzvedli jsme všechny kredity z účtu mých rodičů a nechali jej zrušit. Koupili jsme těžkou zbroj, ve které se krásně pohybovalo v modrém provedení s helmou od samého výrobce. Tu jsme nechali modifikovat aby měla v sobě pár triků, jako například plamenomet, ruční raketomet, apod. Koupili jsme také 2 westary-34 a modifikovaly je. Koupili jsme také jetpack a nakonec, za zbylé kredity, jsme koupily nákladní loď G9 Rigger a nechali ji také celkově modifikovat. Je mi 14 let a já dostávám své vybavení, zbraně, zbroj i loď zpět. Čekám na svoji první zakkázku v kantýně "U rohaté Banthy",na kterou mám jít s Korgem kvůli jistotě, že neschytám první střelu do hlavy.

Hlavní zbraň: 2x modifikovaný Westar-34

Založní zbraň: výbava ve zbroji

Styl boje: kryju se, "agresivně vyjednávám"

Schopnosti:
dobrý pilot, trochu technik, zručný s ručními blastery, učím se uhýbat střelám

Vzhled: šedivě modré oči, trochu namakaný, chodí stále ve zbroji, delší tmavě hnědé vlasy s delší ofinou, výška: 182 cm

Poznámka: moje loď se jmenuje "Mad Claw"

Kontakt: e-mail: ondrej.divis@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Odys dne 21.1.2010 19:40:45, celkem upraveno 1 x.
I´m mandalorian warrior, just like my father before me.
-Odys Dilveg

We are not soldiers, we are warriors!
-Odys Dilveg about his people

Uživatelský avatar
Odys
Lovec nováček
Lovec nováček
Příspěvky: 103
Registrován: 30.12.2009 09:08:49
Bydliště: Mandalore

Příspěvek od Odys »

to tu vážně není žádnej volnej moder?
I´m mandalorian warrior, just like my father before me.
-Odys Dilveg

We are not soldiers, we are warriors!
-Odys Dilveg about his people

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Já bych si tě vzal hele...
Tak mi odpověz na jednoduchý kvíz...

Zodpověz otázky:
1. Kolik stylů boje se světelným mečem je povoleno?
2. Jaký trest je za spam?
3. Můžeš doplňovat zdejší archívy?

Oprav tento text:
Imperiální destruktor, vesmír.
Stíhači utrpěli dosti veliké ztráty, ale nakonec se podařilo prorazit obranou nepřátelských X-Wingů a zaútočit na Nebulon.
Poručíku zjistěte, proč nefunguje spojení a zkus ho znovu navázat. Když tak řekněte kapitánovy, ať zahájí evakuaci a zařiďte, ať jim letí naše transportéry pomoct. Konečně když kapitán Nebulonu pochopil, že nemá šanci a začal se stahovat vystoupily z hyperprostoru další posily a začaly nás kropit turbolaserovou palbou. To nám scházelo, hyeny se schází na večeři. Ale ještě poznají co je to IMPERIUM. Mlčení kapitána mě dosti znervózňovalo. To je mu snad jedno jak to dopadne?
Hlášení?! Poručík co stál u konzole podal stručné a výstižné hlášení o stavu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Odys
Lovec nováček
Lovec nováček
Příspěvky: 103
Registrován: 30.12.2009 09:08:49
Bydliště: Mandalore

Příspěvek od Odys »

1. 7 mimo Vaapad
2. hodnost Spamer?
3. pouze s povolením admina

Imperiální destruktor, vesmír.

Stíhači utrpěli dosti veliké ztráty, ale nakonec se podařilo prorazit obranou nepřátelských X-Wingů a zaútočit na Nebulon.
Poručíku zjistěte, proč nefunguje spojení a zkus ho znovu navázat. Když tak řekněte kapitánovy, ať zahájí evakuaci a zařiďte, ať jim letí naše transportéry pomoct. Konečně když kapitán Nebulonu pochopil, že nemá šanci a začal se stahovat vystoupily z hyperprostoru další posily a začaly nás kropit turbolaserovou palbou. To nám scházelo, hyeny se schází na večeři. Ale ještě poznají co je to IMPERIUM. Mlčení kapitána mě dosti znervózňovalo. To je mu snad jedno jak to dopadne?
Hlášení?! Poručík co stál u konzole podal stručné a výstižné hlášení o stavu.
I´m mandalorian warrior, just like my father before me.
-Odys Dilveg

We are not soldiers, we are warriors!
-Odys Dilveg about his people

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Moje zkušené oko klasifikuje vše jako správné, takže bych ti měl výcvik založit v nejbližší době, počítám ještě dnes, ale je možné že až zítra... ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Odys
Lovec nováček
Lovec nováček
Příspěvky: 103
Registrován: 30.12.2009 09:08:49
Bydliště: Mandalore

Příspěvek od Odys »

diky
I´m mandalorian warrior, just like my father before me.
-Odys Dilveg

We are not soldiers, we are warriors!
-Odys Dilveg about his people

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“