Krog Tusar

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Krogan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 01.3.2010 14:59:08

Krog Tusar

Příspěvek od Krogan »

Jméno:Krog Tusar

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Planeta narození: Naboo

Životopis postavy: Narodil jsem se svým rodičům na Naboo, kde otec pracoval jako spokojený obchodník s starožitnými předměty, občas pochybné minulosti a matka se starala o domádnost. Když mi bylo pět let, tak proběhlo několik nepovedených útoků na mého otce. Nakonec se jeden útok vydařil a můj otec zraněním podlehl.

Asi týden po útoku se u nás objevil mistr jedi jménem Jango Trin a vyptával se na den kdy zemřel můj otec. Měl totiž podezření, že za útokem na mého otce stojí tatáž osoba, která na Coruscantu a jiných planetách spáchala atentáty na spoustu vlivných lidí. V době, kterou s námi mistr strávil, u mě mistr vycítil cit pro sílu. Po dlouhém přesvědčování matka svolila, aby mě po dokončení svého úkolu odvezl sebou na Coruscant, kde jsem byl přijat do výcviku.

Na Coruscantuv akademii jediů pro mě začal nový život. Během mého základního výcviku u mistra Yody se na mě párkrát přišel podívat i mistr Trin. Po dosažení potřebného věku a výcviku, aby se ze mě stal padawan. Sem byl přidělen k jedimu, kterého jsem potkal jako prvního ve svém životě, k mistru Trinovi a pod jeho vedením jsem dospěl v mladého muže.

Krogovi je nyní 19 let a jeho výcvik stále dohlíží mistr Trin.

Barva čepele: hodně světle zelená

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč s delší rukojetí, v stříbrné barvě, uzpůsobenou pro držení oběma rukama.

Styl boje se světelným mečem: Druhá forma Makashi, Pátá forma Shien / Djem So

Schopnosti: Cit pro užití Síly(vycítí, když někdo v blízkosti použije Sílu - jakýmkoliv způsobem), manipulace s předměty, odhození, velké skoky a začíná se učit ovládání mysli.


Schopnosti jako rytíř Jedi: Dovést stávající schopnosti k co největší dokonalosti, naučit se hod světelným mečem a vycítit pomocí síly živé bytosti i drojdy za různými překážkami např. za zdmi.


Popis: Vysoké (190 cm) atletické postavy, s hnědými krátkými vlasy na ježka a modrýma očima. Na veřejnosti tichý a nenápadný, přesto je všímavý, ale pokud to situace vyžaduje umí si zjednat respekt a pozornost.

Kontakt:Pravdova.N@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Krogan dne 01.3.2010 22:30:10, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Tak přihláška relativně v pořádku, až na pár věcí:

Životopis: Píše se Jedi, ne Jedai. A pak změň tu poslední větu tak aby byla v první osobě (ono to totiž vypadá blbě když je celý živoťák v první osobě a ta poslední věta ve třetí), nebo ji rovnou smaž, protože mi připadá celkem zbytečná, vzhledem k tomu, co jsi napsal v té předposlední.
Barva meče: Stříbrná není zrovna nejběžnější barva, takže buď v životopise objasni, jak si k tomu krystalu přišel, nebo (a co bych viděl nejraději) si změň barvu na nějakou jinou a běžnou (ostatně jsi přece zatím "jen" padawan).

Takže to prosím oprav.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Krogan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 01.3.2010 14:59:08

Oprava

Příspěvek od Krogan »

Opraveno. Nevadí ta barva meče?

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Ani ne.

Zkouška z pravidel:

1) Kolik postav můžeš mít v jednom období?
2) Je dovoleno odkazovat na konkurenční fóra?
3 ) Smí se psát vulgárně?

4) Převeď text do správného tvaru:

Coruscant, bar:
Byl jsi v baru a seděl u jednoho stolu. Po chvilce k tobě přisedl chlapík.
Čau, můžu si sem sednout?
Poté se otočí k barmanovi a objedná dvě rundy pití, jednu i pro tebe a ihned opět spustí.
Co mi asi tak chce? Blesklo ti hlavou.
Chlapík se napil svého nápoje. Měl bych pro tebe práci.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Krogan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 01.3.2010 14:59:08

Příspěvek od Krogan »

Zkouška z pravidel:

1 ) Jedno období jedna postava.
2 )Ne není to dovoleno, je to přímo zakázáno.Kromě vyjímek, po domluvě s administrátory.
3 ) Vulgárně se psát nesmí.

Coruscant, bar:

Byl jsem v baru a seděl u jednoho stolu. Po chvilce si ke mě přisedl chlapík.

Čau, můžu si sem sednout?

Poté se otočí k barmanovi a objedná dvě rundy pití, jednu pro mě.

Co mi asi tak chce?

Bleskne mi hlavou.

Chlapík se napije svého nápoje a spustí.

Měl bych pro tebe práci.
-----------------------------------------------------------------
Takhle bych to napsal já. Doufám že neva , že jsem trochu upravil i text. :) :) :)
Na to, o co jsi přišel. Přijdeš, až když o to přídeš.

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“