Přihláška - Bluet Whit ( ModráBílá10junior)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
ModráBílá10junior
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 21.4.2010 19:03:45
Bydliště: Plzeň

Přihláška - Bluet Whit ( ModráBílá10junior)

Příspěvek od ModráBílá10junior »

Jméno: Bluet Whit

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Planeta narození: Coruscant

Životopis postavy: Narodil jsem se na Coruscantu. Moje máma dělala obsluhu v jedné ze zapadlých kantýn, které se říkalo U dvou bratrů. Otec Pracoval jako opravář všech možných dílů do kluzáků. Hodně často přicházel domů pozdě, což u nás v rodině bylo už vstřebané a bráno jako normální věc. Pravda o otci byla ale jiná. Všem vykládal, že pracuje jako opravář, ale pravda byla taková, že pracoval pro jednoho nájemného vraha, který měl přezdívku Skřipec. Jeho opravdové jméno nikdo nevěděl kromě jeho otce a matky pochopitelně. Skřipec se mu ríkalo proto, že svým obětím zavřel hlavu do jeho po domácku vyrobeného stroje, zatáhl za páčku a hlava obětí se záhy slisovala. Tímto doplňoval své touhy po vraždách, které mu dávaly sílu. Prostě se tím uspokojoval. Když vytáhl své oběti z přístroje, tak jim hlavu přišil k břichu a spálil. Otec prostě lovil lidi a dal je převést ke Skřipcovy. Otec se ty hrozné věci přede mnou a mojí matkou snažil ututlat, ale jednou a naposledy se domů už nevrátil. Matka ho hledala asi 2 měsíce. Po 2 měsících to vzdala a plně se věnovala zase mě. Asi když mi bylo 6 let, tak matka zase znova začala pátrat, protože za stolem našla otcovo vizitku a snažila se přijít na to, na co ta vizitka je. po pár týdnech našla opět další otcovo kartu, tentokrát ve sklepě. Na ní bylo silně vytištěno: SaKaŘy IyPoEteC.( obsahuje to jedno výše zmiňované jméno) Byl to název Skřipcovo firmy, která se kryla za právě opravářskou firmu, kde měl původně pracovat otec. Po pár dnech se matka vydala do Skřipcovo firmy, ale netušila co je to zač. Doma mi nechala chůvu na hlídání a ta se doslechla, že moje matka utrpěla amputaci pravé ruky. Jeden z mnoha rytířů Jedi se právě potoulal kolem našeho domova a hledal zloděje, který okradl rodianku. Když se od zdejší drbny dozvěděl o té strašné věci s mojí matkou a vlastně i mnou, vydal se k nám do bytu. Chůva šla otevřít a Jedi říkal, že mi chce vidět. Ve dveřích se objevil muž v kápi, kterou si hned sundal. Nechápal jsem co tu chce, takže jsem ani moc nevnímal co se mnou dělá. Jen jsem slyšel, jak říká chůvě, že ve mě cítí cit pro sílu a že to má hned oznámit mé matce. Po pár dnech se znovu vrátil se svolením matky, že s ním mohu odletět do chrámu Jedi. Tam se mnou prováděli všelijaké testy. Teď už mi je 15 a má se mi přidělit můj stálý mistr.......

Barva čepele: Modrá

Světelný meč: Jednočepelový

Styl boje s mečem: Makashi

Schopnosti: Trochu větší přirozená intuice, velká všímavost, nenápadnost

Schopnosti jako rytíř jedi: Vzdvihání těžších předmětů, přesvědčování

Poznámky: Hnědé vlasy, modré oči, na pravé paži má vytetováno jméno své matky (Suri)

Kontakt: E-mail modrabila10junior@hcpilsfans.cz icq je v profilu

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Je to trochu netradiční a snad i trochu divný, ale originální.
Beru tě , ale už mě kašle, že mám 5 Jediů (z 5 hráčů) V pohodě.

Takže test:
1. Maximální velikost Avataru?
2. Můžeme psát vulgárně?
3. Kolik můžeš mít postav?

4. Uprav text do správné podoby

Spodní patra, Coruscant
Šel jsi po ulici a najednou tě zastavil neznámý muž. Chceš nejakou extra prácičku? Přijdi o půl deváté do Hospody u Rohaté Banthy. řekne ti a ty zapřemýšlíš. Jakou prácičku myslel? Vraždu? Doufám že platí dobře..... Potom dojdeš do tvé oblíbené hospody U Mrtvého Rancora. Hej, Larry je tady!!! Pojďte to tu rozpálit!!! zařve tvůj dobrý kámoš Tuordi. Hmm... jsou v dobré náladě dneska bych mohl vyhrát... pomyslíš si a zařveš na ně: Kdo si dá pazaak? Sázím 500 kreditů! Dostaneš 10 a 3. Bere někdo? zeptá se Tuordi.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
ModráBílá10junior
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 21.4.2010 19:03:45
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od ModráBílá10junior »

1. 200 x 200 pixelů

2. Ne.

3. Jednu, více po souhlasu administrátora nebo moderátora.

4. Spodní patra, Coruscant
Šel jsi po ulici a najednou tě zastavil neznámý muž. Chceš nějakou exttra prácičku? Přijď o půl deváté do Hospody u Rohaté Banthy. Řekne ti a ty zapřemýšlíš. Jakou prácičku myslel? Vraždu? Doufám, že platí dobře..... Potom dojdeš do tvé oblíbené hospody U Mrtvého Rancora. Hej, Larry je tady!!! Pojďte to tu rozpálit!!! Zařve tvůj dobrý kámoš Tuordi. Hmm... jsou v dobré náladě, dneska bych mohl vyhrát... pomyslíš si a zařveš na ně: Kdo si dá Pazaak? Sázím 500 kreditů! Dostaneš 10 a 3. Bere někdo? zeptá se Tuordi



Proč je to trochu divný ??? Takhle to tu má každej. :e?:
Obrázek

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Jojo, dobře až na to, že ten text se odřádkovává.

asi takhle:

Tvá kancelář, Coruscant

Já vím už letím
řeknu a rozeběhnu se.
Páni, jestli to nestihnu tak...
Je to boj - Unknown

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Nějaký námět? Na misi v Chrámu, nebo jak? Nebo nechat na mně? (to radši ne :-) )
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
ModráBílá10junior
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 21.4.2010 19:03:45
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od ModráBílá10junior »

Ty jsi moder. Ty by jsi to měl vědět ne ?? :D :D.....nic mi nenapadá. Klidně ten chrám.
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“