Vesgam - Duo Erbate

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Vesgam
Učedník
Učedník
Příspěvky: 68
Registrován: 08.6.2010 16:11:01
Bydliště: Jak kdy...
Kontaktovat uživatele:

Vesgam - Duo Erbate

Příspěvek od Vesgam »

Takže když sem si pročetl něco málo přihlášek tady, přišel jsem na to, že udělat sirotka-jediho z planety Tatooine není to právé ořechové, tudíž jsem udělal (jak doufám) trochu originálnější postavu.
Snažil jsem se i nějak zkrátit životopis, ale... moc se mi to nepovedlo. Prosím, nebíjte mě :D


Jméno: Duo Erbate

Hodnost: Kadet (Separatista)

Rasa: Kel Dor

Planeta narození: Woostri

Životopis postavy: Duovi rodiče se ještě před Duovým narozením přestěhovali na planetu Woostri. Ačkoliv se Duo nikdy nedozvěděl důvod, je jasné, že se jim na Dorinu příliš nedařilo, protože Kel Doři jen málokdy opouštějí svou rodnou planetu. Už jen kvůli atmosféře. Avšak Duovi rodiče, stejně tak jako Duo sám, byli vždy mechanicky zdatní a uměli si zkonstruovat protikyslíkové masky (nehledě na to, že se dali koupit, ačkoliv nebyli zrovna nejlevnější). Na Woostri si zařídili malý krámek s technikou. Techniku kupovali, prodávali i opravovali. Neměli se moc dobře, ale měli z čeho vyžít. Měli přirozený talent na techniku a mechaniku, což po nich Duo zdědil. Duo vyrůstal v nižší střední vrstvě. Jeho rodiče ho už odmalička vychovávali v duchu Republiky a demokracie. Měl život jako každý jiný. Vystudoval bez problémů školu, měl spoustu koníčků, byl sportovně založený, na střední zkoušel byliny Savorium a Marcan (lehké drogy s euforickými účinky) a poslouchal Glitz (progresivní odnož jizzu). Ničím nevybočoval z řad ostatních studentů. V pubertálním věku asi 16ti let měl extrémistické politické postoje. Ale lidé, názory a posotoje se mění...

Duo dosáhl spousta akademických úspěchů a po ukončení středoškolského vzdělání se rozhodl vystudovat vysokou školu architektury. A aby mělo studium patřičnou váhu, rozhodl se studovat (jak jinak) na Coruscantu. Škola však byla placená a jeho skromně vydělávající rodiče na školu neměli peníze. Již dospělý Duo se rychle a moudře rozhodl vstoupit do armády, která mu školu zaplatila. Jeho rodiče, ačkoliv o něj měli strach, byli nadšeni zapálením mladého muže pro Republiku. Ve skutečnosti však Duo nechtěl život vojáka. Ano, fyzicky byl zdatnější než mnoho jeho soukmenovců, avšak chtěl klidnější a jistější život. Chtěl vystudovat vysokou školu za armádní peníze a poté se věnovat architektuře. A tak odjel na Coruscant, dal se do armády a zároveň začal studovat architekturu. Zvykání si na Coruscantskou společnost bylo obtížné, avšak počáteční nezvyk rychle odezněl. Duo se stal seržantem, získal si pověst disciplinovaného muže s tvrdými, avšak účinnými metodami. Sám tehdy začínal pomalu pochybovat o Republice kvůli její zkorumpovanosti. Tehdy Duo chodil pravidelně do jisté kantýny, kde se hojně mluvilo o zkorumpovanosti republiky a lecco se v něm zachytilo. Duovi se mírně oddechlo při nástupu Palpatina, který začal vykazovat snahu o destrukci korupce. Brzy však Duo svůj prvotní dobrý pocit ztratil a získal pocit špatný. Palpatine mu začínal připadat stále více absolutistický. Poslední kapka byla takzvaná ´separatistické krize´. Několik planet se začalo bouřit (bylo to asi 10 let po bitvě o Naboo) a Palpatine prosadil zákon o vytvoření Republikové armády. Už jen ten samotný fakt že planety které se teoreticky mohly kdykoliv odtrhnout od Republiky, měli být přiměnny k poslušnosti vojensky se Duovi nelíbilo. Nehledě na to, že byla velká náhoda, že objevili armádu klonů zorvna v okmažiku, kdy to bylo potřeba. Následoval Duoův odchod z armády a posléze série zákonů, které se Duovi líbili stále méně a méně. Díky odchodu z armády Duo nestihl dostudovat vysokou školu architektury a měl jen ten nejpodřadnější titul, to také vysvětlovalo, proč se Duovi vůbec nedařilo. A s neúspěchem přicházela chudoba. Ale v armádě o něj vždy bylo postaráno. Tento fakt a nedůvěra v Republiku (lépe řečeno snaha o její záchranu) dovedli Dua po krátkém uvažování až k separatistům. Sám odjel na Muunilinst a přidal se k armádám hraběte Dooku. Hrabě měl ještě dlouhý a přesvědčivý proslov, který v Duovi smazal poslední pochybnosti. A tak se sem Duo dostal...

Hlavní zbraň: GLX Firelance - blasterová puška

Záložní zbraň: Vibroblade, 2x DC-15s Blasterová Pistole, tříštivý granát

Styl boje: rozvážný - časté krytí (třeba i za mechanické spolubojovníky), raději postupuje opatrně a pomalu, snaží se nebýt v popředí.

Schopnosti: Duo je průměrně silný, nadprůměrně rychlý a přesný. Je také velmi dobrým mechanikem a umí pilotovat (ve vesmírné bitvě by však moc dobře neobstál). Je vnímavý a vynalézavý a má velký řečnický talent. Ovládá 3 jazyky: Basic, Kel Dor a Woostese.

Poznámky: 180 centimetrů vysoký, má šedé oči a broskvově zbarvenou kůži. Na veřejnosti se odívá do naprosto obyčejných šatů odpovídajících střední vrstvě. Do boje si bere vybledlou šedou pracovní kombinézu, přes ni těžké černé brnění s chráničemi a na to róbu zbarvenou podle prostředí planety - nejčastěji tedy travnatě zelenou. Při cestování na zasněžené planety nejen vymění barvu róby za bílou, ale obléká si několik vrstev teplého oblečení. Obouvá si vysoké vojenské boty - opět zbarvené tak aby odpovídali prostředí. Nejčastěji je má v hnědé barvě. Jeho protikyslíková maska zajišťuje imunitu vůči většině otrávených, či uspávacích plynů. Brýle pomáhají proti oslepení a spolu s maskou ukrývjí identitu (ačkoliv pro někoho jiného než pro svou vlastní rasu je stejně těžce rozlišitelný od ostatních Kel Dorů) a tak se nemusí bát vydat se do ulic Republiky, ačkoliv musí být opatrný na své veřejné postoje a názory.

Duo je svědomitý a zodpovědný. Je uzavřený a nerad se svěřuje. Dává přednost ověřeným postupům a jen velmi nerad riskuje. Je oddaný ideálu Republiky a demokracie, avšak v Palpatinovi shledává absolutistického tyrana a nebojí se proti němu postavit a přesvědčovat ostatní lidi o své pravdě.

Kontakt: Vesgam.s@gmail.com

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

tak sem to procet a mel bych jednu prosbu
nechtěl bys změnit křestní jméno postavy? už vidím mé problémy se skloňováním ...
jinak k výtkám:
1) záložní zbraň: dual DC-15s je sice pěkné a pro mě přijatelnější než dual Westar-34, jenže DC-15s se objevily až v bitvě o Teth a tou dobou jsi zřejmě už byl u CIS ... a zajimalo by mě, jak se kadet (chudý) dostane ke dvojici drahých zbraní z černého trhu
2) jsi průměrně silný, to je vztaženo na běžnou keldorskou populaci, nebo i na širší okruh ras (člověk a jiné)?
3) kadet pozemní armády nebo námořnictva? (pokud armády, máš zájem stát se členem nějakých elitních sil?)
4) jako člen armády asi dostaneš uniformu
5) nějaké extra přání do výcviku/mise?
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Vesgam
Učedník
Učedník
Příspěvky: 68
Registrován: 08.6.2010 16:11:01
Bydliště: Jak kdy...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vesgam »

No... nechce se mi to měnit, ale když už, tak něco vymysli ty, ať ti to ještě nezhorším :D

1. Jó, westarky bych chtěl, ale sám sem si řekl, že by to asi bylo moc... co se týče DC-15s, připravil jsem si jednoduchou výmluvu na to, proč je mám. Nosí je jako záložní zbraňe vojáci republiky a není nic jednoduššího, než se sklonit k mrtvole a zbraň si vzít. S letopočtama kdy se vyráběli zbraně a kdy byla jaká bitva sem vůbec nepočítal, sem rád že vím jak jdou důležité SW události za sebou (vyvraždění Jediů, zničení Aldeeranu, zničení DS1, zničení DS2, titulky :D)
2. Jen Kel Dorská populace (panebože, představa, že bych zjišťoval průměrnou sílu všech ras v galaxii je hrozná :e?:)
3. Jenom pozemní armáda, k elitním silám se (jak doufám) časem propracuji... ;)
4. Nějak to přežiju... ;D
5. Nic mě nenapadá.. asi jen ať je to zábavný a dobře napsaný... :D

Ale mimochodem - nevim jestli mě nebude chtít Funny... on prej totiž schání vojáky a tak jsem ho kontaktoval přes PM ještě před tvou reakcí na přihlášku. Ještě mi neodpověděl... Nevim jestli tady funguje přístup "Kdo dřív příjde, ten dřív mele", mě je v zásadě jedno kdo mě bude mít... (no dobře, Funny má lepší obrázek, takže bod pro něj... navíc by mi přišlo nefér, kdybys mě mu "vyfouknul". Ale na druhou stranu tys to už pročetl, on nejspíš ne...) :-)

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Takže po dohodě s Vesgamem sem napíšu svou reakci na přihlášku...

Žádné výtky k přihlášce nemám (zbraně jsi vysvětlil a s tím tedy problém nemám). Vše je tedy v pořádku, jméno mi problém též nedělá.

Asi bych měl nastínit plány s tvojí postavou, aby jsi měl lepší přehled :)
Takže bych to viděl tak, že by jsi začínal jako řadový voják v jedné z mnoha bitev klonových válek, pak by jsi byl vybrán pro jeden speciální úkol (tvé postavení mezi ostatními by se tedy zlepšilo) a pokud by jsi se osvědčil, byl by jsi přidělen k speciálním silám Konfederace nezávislých systémů k jedné elitní jednotce (ta by byla něco na způsob Havoc Squad - jen na straně CIS -, pokud by ti to nevadilo)
Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

hmm, tak alespon napisu že to ma v merku někdo jiny
btw. jak se kadet dostal k mrtvolam klonu? (teda pokud CIS nemaj ve zvyku nahnat kadety do bitvy a kazdemu prvnimu daji pusku a kazdemu druhemu naboje)
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Vesgam
Učedník
Učedník
Příspěvky: 68
Registrován: 08.6.2010 16:11:01
Bydliště: Jak kdy...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vesgam »

mandalorian: Promiň, on to neměl v merku... on mě o něm informoval East.Wood po podání přihlášky, ale když si psal ty, eště neodpověděl na zprávu, takže sem nevěděl sám jak sem na tom byl...
Moc se ti omlouvám, ale apsoň si mě zkritizoval a to pomůže ;) :D

Funny:
1) Takže to vypadá, že mě vycvičíš ty. :-)
2) !-SPOILER_ALERT-!, chci být překvapen

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Mand: je to tak, jak říká Vesgam ;)

Jinak výcvik založím dnes nebo zítra :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Výcvik založen:

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=44937#44937
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“