Esmina Bacca (East.Wood)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Esmina Bacca (East.Wood)

Příspěvek od Esme du Feu »

Jméno: Esmina Bacca

Titul: Padawan

Rasa: Člověk - přitažlivá dívka

Planeta narození: Coruscant


Životopis postavy: Narodila jsem se dvoum neznámým bratrům (samozřejmě se jednalo o homesexuální a naprosto nevkusnej pár, který mne adoptoval, vzhledem k tomu, že ani jeden z nich nebyl obdařen ženskými pohlavními orgány). Můj prvotní původ je zcela neznámý, ale je evidentní, že moji rodiče museli být velice pohlední. Jednoho krásného dne k nám přisli dva rytíři Jedi. Nevěnovala jsem tomu moc velkou pozornost, vzhledem k tomu, že návštěvy mužského pohlaví u nás doma byly zcela běžné. Avšak tito dva nezvhlední páni nejeveli zájem o mé otce, ale přišli rovnou ke mne. Zpočátku jsem se lekla, zda se nejedná o pedofily, avšak zdáli se spíše tajemní, než úchylní, a něco na nich mne tak zaujalo, že jsem je následovala bez odmluv a s úsměvem na rtech. ( samozřejmě tatíci nejdřív plakali, avšak pak na sebe mrkli takovým tím jejím zvláštním způspbem a upalovali do ložnice- to bylo naposled co jsem své otce spatřila). Poté mě rytíři Jedi odvedli do chrámu, kde jsem se seznámila s ostatníma frustrovanýma děckama. Dlouhá léta jsme byli trýzněni jakýmsi malým zeleným skřetem. Musím přiznat, že to rozhodně nebylo nejlehčí a jakkékoliv flákání nepřipadalo v úvahu. Zpočátku mne hodně lidí považovalo za protivnou a panovačnou. Později jsem si však zvykla a začala jsem to mít v chrámu ráda. Když mi bylo dvanáct let, byl mi přidělen mistr Jedi Abi Kimlan. Tento mistr je známý jako přísný a tvrdý, avšak velice schopný. Také se zdá, že byl jediný ochotný se mě ujmout, jelikož jsem byla dosti odmlouvačné dítě. Přestože se se svým mistrem často hádám, beru ho jako vzor, a právě kvůli němu si přeju mít světelnou tyč.

Barva čepele: Modrá


Světelný meč: Jeden jednočepelový meč (po složení zkoušek světelná tyč)


Styl boje se světelným mečem: Niman

Schopnosti: cit pro užití Síly, obratnost, pružnost


Schopnosti jako rytíř Jedi: Pokročilé zdvihání předmětů(i těch větších), schopnost vidět pomocí Síly živé bytosti skrz zdi, mind trick


Poznámky: Výška 175 cm, dlouhý černý vlasy, zelený oči, světlá pleť. Štíhlá postava. Povaha: milá, přátelská, důvěryhodná, průbojná, narcistická, panovačná.
Naposledy upravil(a) Esme du Feu dne 28.6.2010 15:53:32, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Takže...
Pěkná přihláška, to musím uznat...žádné větší nedostatky nevidím, proto se přesuneme k testu.

1. Kdo může doplňovat archívy?
2. Co ti hrozí za spam?
3. Kolik můžeš mít profilů na AS?

Oprav text:
Coruscant - opuštěná místnost.
Kolik mi zbývá času?
Kouknu na hodiny a zjistím, že z mé hodiny mi zbývá sotva půl.
Ty jo, ten čas ale letí. Měl bych pomalu vyrazit.
Obleču si teplé kalhoty a svetr, připnu si opasek, hodím batoh na rameno. Bundu s kuklou a rukavicemi si nechám na ruce abych se zbytečně nepotil a pomalu vyrazím do hangáru šest.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

1. Archivar
2. Ban
3. Jeden

Coruscant - opuštěná místnost.
Kolik mi zbývá času?
Kouknu na hodiny a zjistím, že z mé hodiny mi zbývá sotva půl.
Ty jo, ten čas ale letí. Měl bych pomalu vyrazit.
Obleču si teplé kalhoty a svetr, připnu si opasek, hodím batoh na rameno. Bundu s kuklou a rukavicemi si nechám na ruce abych se zbytečně nepotil a pomalu vyrazím do hangáru šest.
Naposledy upravil(a) Esme du Feu dne 24.6.2010 14:16:47, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Takže: Ačkoliv Pear žádné problémy s Tvou přihláškou neměl, já mít výhrady budu:

- dva bratři alias homosexuálové ... no budiž, originalita se cení :D

- rytíři Jedi k Tobě mohli přijít zcela neočekávaně, ovšem určitě ne za účelem předvádění světelného meče...

- objasni, jak jsi přišla k neobvyklé barvě svět. meče...

- to, že jste byli "frustrované děcka" a byli jste "trýzněni malým zeleným skřetem" mám brát tak, že jsi v řádu nespokojena a znechucena???

- a nakonec bych prosil neuvádět mistra (resp. pokud tam chceš jmenovaného mistra, popiš jej aspoň zhruba), že jsi prodělala už tři mise a máš před zkouškami na rytířku - to vše až po řádném výviku ;)


Toť prozatím ode mne vše, edituj si prosím, oč jsem žádal... 8)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Dobře, to by myslím šlo. Mohla jsi tu zlatou nechat, ale modrá je běžnější a méně pracná na obstarání si, viď? :D

Takže to bychom měli, nějaký ten testík máš už taky za sebou, což suma sumárum znamená, že cca. během hodinky očekávej svůj výcvik v příslušném topicu... ;)

(ještě poznámka, jaké je mistr Kimlan rasy?)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

:D bylo lehci tam dat tu modrou, aspon jsem nemusela premyslet o puvodu te zlate... ( Kimlan bude Twi'lek )

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

výcvik zahájen v příslušném topicu:

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=45362#45362
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“