Rehm Kalef (joemandel)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Rehm Kalef (joemandel)

Příspěvek od joemandel »

Jméno: Rehm Kalef
Vek: 18
Titul: Padawan
Rasa: Človek
Planeta narození: Dantooine
Životopis: Narodil som sa na Dantooine. Bol priam ideálny deň. Matka bola ženou v domácnosti, otec zasa zberač. Otec bol dosť prísny a veľmi dbal o to, aby všetko išlo ako má. Prišiel deň mojich šiestych narodenín a práve v tento deň sa narodila moja mladšia sestra Norma. No pár dní na to, zomrel môj dedo. Ale bol už chudák chorý a jeho smrť bola len otázkou času. Matka ma naučila, že nesmiem brať smrť tak tragicky, a že po živote ho čaká nový lepší život. O čosi neskôr sa na našej planéte objavili dvaja Jedi a jeden pašerák. Títo Jedi si boli pozrieť staré zrúcaniny jedijskej enklávy. Hral som sa vonku s priateľom Tressom a lopta nám spadla do neďalekého potoka. Ja som sa vybral po ňu. Bežal som po prúde a potom som ju aj zachytil, no dostal som sa do rozbúrených vôd. No v tom ma zachránil jeden z jediov. Predstavil sa ako Barak Minbus. Bol to Twil´ek. Jeho kolega sa predstavil ako Rogash Lei. Nakoľko vo mne vycítili citlivosť v Sile, rozhodli sa, že na Coruscante ma vytrénujú. Rodičia veľmi neodporovali. Mysleli si, že ma tam bude čakať lepší život. Barak Minbus sa stal mojim majstrom. Odvtedy som sa naučil používať Silu, rovnako ako ovládať meč. Dokonca ma učil aj mechanike a oprave droidov, či stíhačov. Raz sa ale niečo zlomilo. Bolo to asi pred mesiacom. Majster Minbus zničoho nič opustil planétu. Mnohí si povrávali, že ho zlákala Temná strana a že mám ne neho zabudnúť. Ja sa s tým však nezmierim. Musím ho nájsť! No teraz som však učňom bez majstra. Aký bude môj ďalší osud?
Barva čepele: biela
Světelný meč/záložní zbraň: jeden jednočepeľový/krátka dýka
Styl boje se světelným mečem: Soresu, Chi-Choo
Schopnosti: celkom zručný mechanik, rád počúva, dokáže sa absolútne sústrediť vždy a všade
Schopnosti jako Jedi: tlak, ťah, vysoký skok, opantanie mysle
Poznámka: 185 cm, tmavohnedé krátke vlasy, zelenomodré oči, tvrdohlavý, občasný problém zvládania emócií
Kontakt: ICQ: 460716037, Skype: yuriyjoemandel, centrum: joemandel@centrum.sk
Naposledy upravil(a) joemandel dne 06.7.2010 16:27:06, celkem upraveno 6 x.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Zdravím Tě :D

Chtěl bych s Tebou nejdříve rozebrat Tvou přihlášku, než se vrhneš do nějakého hraní...

1. Živoťák není špatný, pouze bych poopravil jednu věc - a sice to, že jsi nebyl moc citlivý v Síle a mistři Tě později učili být citlivým... To si protiřečíš, protože citlivý jsi být už musel, jinak by si Tě ani nevšimli. Citlivosti na Sílu se nedá naučit, s tou už se jeden narodí a následně se může trénovat a vypilovat.

2. Bílá barva čepele svět. meče nebyla obvyklá, proto bych byl rád, kdyby jsi zkusil uvést nějaký náznak toho, kde jsi k tomuto krystalu přišel...

3. A samotný meč má být dle pravidel jaký? Jistě ne dvojitý... No a pokud chceš hrát za Jedie, žádný blaster určitě potřebovat nebudeš. ;)

Toto jest ode mně pro začátek, oprav, co jsem nastínil a budeme pokračovat... :)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Dobře, teď se mi to líbí ;)

Teď test z pravidel a úprava textu:

1) Může hráč spamovat v ShoutBoxu (malé chatovací okno dole na stránce)?

2) Je povoleno vulgární vyjadřování, pokud ano, při jaké příležitosti?

3) Kdo se může (kromě Archiváře) podílet na doplňování archivů na AS?

Text - uprav dle pravidel:

Chandrila, kosmoport

Mon Mothma se zadívala na svého pilota, který se před ní uklonil a zjistila, že se mírně zachvěl... Copak se to s ním děje? napadlo jí. Určitě není něco v pořádku, nebo... nedomyslela, neboť se ozval výstřel z blasteru a senátorku jen těsně minul výboj, vystřelený někde z útrob lodi!
Rychle, k zemi! křičel velitel ochranky a strhl s sebou Mothmu na podlahu kosmoportu. Zajistětě prostor! zněl jeho další rozkaz.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

1. vzhľadom na pravidlo č. 1 je zakázané spamovanie a keďže nevidím žiaden dodatok, tak asi aj v ShoutBoxe

2. vulgárne vyjadrovanie je zakázané, okrem myšlienok postáv, alebo priamej reči postáv

3. môžu sa podieľať aj ostatní, ale len so súhlasom admina, čiže nemôžu bez jeho súhlasu:D logika však:D

Chandrila, kosmoport

Mon Mothma se zadívala na svého pilota, který se před ní uklonil a zjistila, že se mírně zachvěl... Copak se to s ním děje? napadlo jí. Určitě není něco v pořádku, nebo... nedomyslela, neboť se ozval výstřel z blasteru a senátorku jen těsně minul výboj, vystřelený někde z útrob lodi!
Rychle, k zemi! křičel velitel ochranky a strhl s sebou Mothmu na podlahu kosmoportu. Zajistětě prostor! zněl jeho další rozkaz.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Dobře, napsal jsi vše naprosto přesně, takže během dnešního dne budeme moct přistoupit k výcviku samotnému.
Máš o něm nějakou představu, kterou bys rád realizoval (letopočet, místo, vedlejší postavy...)?
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

no chcel by som začať v období niekoľko rokov pre Vojnami klonov a najlepšie asi na Coruscante, vedľajšou postavou by mohol byť ten druhý jedi Rogash Lei, ktorého som spomenul v životopise, rasu a povahu nechám na teba
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=45735#45735
Tak zde najdeš svůj výcvik a tímto uzavírám přihlášku ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“