Aina Lux

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Aina Lux

Příspěvek od Jordi Linx »

Jméno: Aina Lux

Titul: Padawan

Rasa: Omwati

Planeta narození: Omwat

Rok narození: 807 BBY

Životopis:
Aina se narodila na Omwati do společensky průměrné rodiny, jejíž rodiče pracovali oba v technických oborech. V jejích dvou letech na planetu dorazil všem neznámý cizinec a prozradil jejím rodičům, že malá Aina má speciální talent. Přesvědčování rodičů nebylo snadné, ale slíbil jim, že na ni osobně dohlédne, než bude schopna se o sebe starat sama a v patřičném věku jí prozradí o jejím původu. Rodiče byli nešťastní ze svého rozhodnutí, ale neustopili - i proto, že cizinec, jak se ukázalo rytíř Jedi, prokázal své dobré úmysly a pomohl v jejich městě jim nevídaným způsobem.

Rytíř Jedi, který Ainu našel, se jmenoval Ianto Diware a opravdu na ní pečlivě dohlížel během jejích prvních let výcviku. Díky své odlišnosti a samotářské povaze se Aina vždy držela dál od ostatních younglingů, což však neplatilo o technice, která její bystrou omwatskou mysl vyloženě fascinovala. Všechny doslova šokovala, když se v devíti letech prezentovala s funkčním světelným mečem, za nějž by se nemusel stydět kdejaký mistr Jedi.

Když Aina dosáhla dvanáctého roku věku, tak si jí Ianto vzal jako svou padawanku a začal ji cvičit, stejně jako ji učil o jejím domově, i když tomu nevěnovala takovou pozornost. I přestože se Ianto snažil Ainu co nejlépe vést při tréninku s mečem, tak v této činnosti nijak výrazně nevynikala, ba naopak spadala do podprůměru mezi vrstevníky a dokonce i o rok mladšími ročníky. Běžné techniky ji však imponovaly o něco více a ty se houževnatě učila. Koníčkem číslo jedna jí však zůstala technika, droidi a vše s tím spojené.

V patnácti letech se při jedné misi, kdy doprovázela svého mistra, setkala s používáním luku u jednoho domorodého kmene a tato zbraň jí přišla nečekaně praktická. Co více, rozhodla se jí implementovat pro využití u rytířů Jedi a tak započala svou konstrukci na tom, co nazývala světelným lukem. Tímto projektem si získala pozornost staršího rytíře Arcia Linxe, který se rozhodl jí v jejím projektu pomoci a nakonec se z nich stali dobří přátelé. První prototyp luku však selhal ve vystřelovacím mechanismu, druhý nebyl schopný vystřelit více než jednou a třetí nebylo možné zamířit tak, aby se s ním dalo zasáhnout. Až po třech letech intenzivní práce konečně dokončila funkční prototyp, který mimojiné kombinoval i některé vlastnosti světelného meče pro obranné prvky.

Měsíc poté co dokončila funkční luk(bylo jí osmnáct let a dva měsíce) ji postihla nečekaná rána. Její mistr, Ianto Diware, byl zabit během střetu s piráty, které nakonec stihl zastavit a zachránil unesenou rodinu. V posledních slovech požádal Arcia Linxe, aby pomohl dostát závazku, který on sám dal a nemůže jej již splnit, tedy vzít Ainu na její domovskou planetu a ukázat ji jejím rodičům. Arcio tento slib převzal a nyní se svolením rady pomáhá Aině k tomu, aby byla připravena čelit rytířským zkouškám i přestože je vlastně bez mistra.

Barva čepele: světle Fialová

Světelný meč: Jednoduchý
- později nahrazen Světelným lukem

Světelný luk
- vystřeluje plasmové výboje ze stejného mechanismu jaký je u světelného meče, kdy plasma je vystřelována z tzv. vodící tyče
- vodící tyč nahrazuje fyzicky šíp a obsahuje mechanismus podobný rukojeti světelného meče, ale s úpravami popsanými níže
- plasmový výboj však není obsažen v ochranném poli a není nepřetržitý, jeho produkce trvá do doby, než energetická tětiva dosáhne výchozího bodu
- na jeden nabitý energetický článek do světelného meče lze vystřelit deset maximálně silných výstřelů - sílu výstřelů lze regulovat na luku samotném
- v případě blízkého boje lze luk použít jako jednostrannou světelnou tyč, na krajích jsou dvě kratší čepele a jejich emitory jsou propojeny mírným obloukem, který má defenzivní účel
- luk samotný je z materiálu odolnému čepeli světelného meče - phriku
- tětiva je z mírného energetického paprsku, který se tvaruje okolo hmotné překážky, takže jej lze 'natáhnout' - natažení vyvolává v mechanismu větší kondenzaci energie, která je při uvolnění využita k akceleraci plazmového výboje vystřeleného z luku
- barva čepelí je fialová

Styl boje se světelným mečem: Soresu(přejato i k používání luku na obranné účely)

Schopnosti: Telekineze, Odhození, Přitažení a Deaktivace droida

Schopnosti jako rytíř Jedi: Silové chápání, Odrážení, Předvídavost

Poznámky:
Vysoká 1,72m, indigové oči, bílé vlasy s mírným nádechem červené, místy červené pramínky(ve skutečnosti je to forma peří vyskytujícího se pouze na hlavě), hrudní část se velikostí řadí do průměru, postava je mírně hubenější, je geniální co se týká počtů s čísly, kdy z paměti předčí skoro všechny kalkulačky

Rozsah znalostí o SW: Vedu zdejší Archívy :D

Kontakt: Jsem admin, kontaktuju se sám :D
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

takže vypadá to.. zajímavě.
jen: co dělal Diware na Omwatu?
dále: opravdu trváš na tom luku?
pak jestliže jí to nejde s mečem, jak může využívat luk jako tyč nějak účinně, což musí bejt zákonitě těžší?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... Diware jednoduše hledal jedince citlivé na Sílu a proto zavítal na Omwat v době, kdy byl stranu galaktického dění ...
... luk si nenechám rozmluvit :D
... poznamenal jsem, že luk funguje i jako jednostranná tyč, takže žádné protáčení, alespoň ne v takové míře jako u běžné a on se celý repertoár těch úderů notně zúží, prioritou je především využít střelby na dálku. Takže to o tolik těžší zase není, a navíc jsem nezmínil, že svůj světelný meč zahodila, jenom preferuje luk, když už musí ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

mno dobrá, nicméně s ním ve výcviku nepočítej.
takže zde je testík:
1) za jakých podmínek můžeš přispívat do archívů?
2) můžeš na fóru mluvit neslušně?
3) kolik můžeš mít postav, a jaké jsou podmínky k jejich nahození?
4) uprav text do stprávného tvaru:

Coruscant,chrám Jediů Bylo ráno a na Coruscantu už přes mračna smogu, které, jak nad většinou velkých měst byla, svítilo docela velké slunce.No ne, docela krásný den.Pomyslel jsem si, když jsem se podíval z okna.Kolem prolétaly proudy vznášedel, provoz Coruscantu byl nekonečný, nikdy nespal.Po chvilce mě z rozjímání vyvedlo klepání na dveře.Dále.Zavolal jsem.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... nuže dobrá :)

1, Já můžu kdykoliv, stejně jako určení archiváři, běžní hráči s mým souhlasem.

2, Ano, ale s patřičnými následky, kdy tím nejvyšším je možnost smazání.

3, Mohu mít maximálně jednu postavu na jedno období s tím, že druhou a další postavu mohu mít pouze poté, co dostanu povolení od svého moderátora, či při jeho nepřítomnosti na základě posudku osoby k tomu oprávněné.

4,
Coruscant, Chrám Jedi
Bylo ráno a na Coruscantu už přes mračna smogu, které, jak nad většinou velkých měst byla, svítilo docela velké slunce.
No ne, docela krásný den.
pomyslel jsem si, když jsem se podíval z okna. Kolem prolétaly proudy vznášedel, provoz Coruscantu byl nekonečný, nikdy nespal. Po chvilce mě z rozjímání vyvedlo klepání na dveře.
Dále.
zavolal jsem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

jen k druhému bodu: mluvit můžeš jak chceš, bez jakéhokoliv postihu, jen to nesmíš napsat a odeslat.
dnes k večeru snad výcvik
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Přihláška reaktivována kvůli odchodu modera - s postavou hodlám začít odznova, na životopisu nic měnit nehodlám.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Abych dostál svému slovu, udělám něco, co jsem za dobu svého působení na Akademii v pozici moderátora ještě nikdy nedělal a vezmu si pod svá křídla samotného Jordiho Linxe (doufám, že k naší oboustranné spokojenosti :))

Doufám, že nemusím opakovat své momentální rozložení sil, odpovídat rozhodně nebudu denně... spíše jednou až dvakrát týdně. Na což bys ale měl být zvyklý, že Jordi? :P

Přihláška je výborná, nemám k ní výhrady (stejně by byly marné) a pokud ne dnes, zítra započneme výcvik... ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“