Tiberius Stranglehold (GK)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Tiberius Stranglehold (GK)

Příspěvek od Trivi »

Jméno: Tiberius Stranglehold

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Vek: 17r

Planeta narození: Correlia

Životopis postavy: Tiberium je polosirota. Matka mu umrela pri pôrode. Žije len s otcom ktorý je obchodník s zbraňami. Tibéria brával často zo sebou do predajne pretože ho nemohol nechať samého doma. Jedného dňa šiel okolo rytier Jedi a cítil s chlapca obróvskú silu. Po nie dlhom premýšlaní sa otec rozhodol že prenechá chlapca majstrovi, ktorý ho v jeho štyroch rokoch zobral do chrámu. Jednoznačne to bolo dobré riešenie pre chlapca. Otca často prenaslodavali prepodivný ľudia, ktorý neboli spokojný s jeho tovarom. V chráme chlapec našiel nových a zároveň prvých priatelov. Veľmi rýchlo sa nanich citovo naviazal, boli mu ako rodina spolu s jeho majstrom. Výcvyk bral zo začiatku hravo, no neskôr ho začal brať vážne keď si uvedomil že je to jeho jediná životná cesta, nechcel sa stať totiž rovnakým lotrom ako jeho otec. Momentálne sa v chráme rieši kto bude chlapcovým novým majtrom pretože jeho pôvodný umrel po havárii vesmírnej lode v ktorej bol. Chlapcovy to zlomilo srdce, majster mu bol novým otcom, jeho jediná opora. Pociťoval smútok, bolesť, strach niekedy až nenávisť. Táto udalosť prístup chlapca natoľko že sa chcel stať "vyvoleným" Jediom, najlepší s najlepších.

Barva čepele: Svetlo modrá

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč (neskôr by som chcel dosiahnuť obojčepelový meč, ale nieje to podmienkou, záleží na moderátorovy)

Styl boje se světelným mečem: Ataru

Schopnosti: Dokáže pohybovať predmetmi, Vysoké skoky, cit pre sílu

Schopnosti jako rytíř Jedi: Čítanie blízkych myšlienok, hýbanie veťšími predmetmy, liečenie

Poznámky: Hnedé oči, čierne vlasy menšieho vzrastu, rád rozpráva, agresívny, vždy sa snaží riadiť rozkazmy, výborny mechanik a pilot

Znalosti o Star Wars: Stará a nová filmová trilógia, hry Battlefront II a Jedi Academy, rozpozeraný seriál Clone Wars (2. časť :lol: )

Kontakt: jarji@centrum.sk
Naposledy upravil(a) Trivi dne 10.4.2011 19:41:30, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Tak já tě beru... jenom bych měl poznámku... Tatooine... je to nutné? Na Tatooine se v období SR moc necestovalo a jediové tam taky nějak extra nechodili, takže kdybych mohl poprosit vyber si jinou planetu...
Ještě bych se chtěl zeptat na jméno.... Tiberium... nebylo by lepší Tiberius?

Jinak vidím, že tvůj jedi není vzorový, což máš u mě malé +, ale v jiných ohledech taky malé -..

K tomu dvoučepelovýmu meči: nějakou dobu bude trvat než ho dostaneš a uvidíme jak všechno půjde, ale když zvládneš výcvik z mého pohledu aspoň na 75%, tak se k němu později dostaneš..

Poslední věc je období... nebo rok aspoň přibližně ve kterém by se měl odehrávat výcvik.. Nové Sithské války.... Blokáda Naboo - před/po... Klonové války...nebo jestli a už máš přesnou představu, tak klidně napiš i jaký rok..



Rovnou ti nahodím test a začnu vytvářet výcvik..

Test:
1. Kdy si můžeš založit další postavu?
2. Maximální velikost osobní ikony u hráčů?
3. Do čeho se dávají odkazy?
4. Správně uprav a odřádkuj text podle pravidel:


Corellia Když mi voják zavelí pohov poslechnu ho. To jak si mě prohlíží se mi ani trochu nelíbí.Že já to nevzal prostředkem... no jo no..Žádám o povolení pokračovat dál pane..Řeknu a čekám na odpověď od vojáka.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Planéto narodenia zmením na Corellia ak ti to nevadí.Meno zmením tiež. ;)
K tomu meču, povedal som že to nieje nutnosť, je to na moderátorovy ako vivinie hru.
No obdobie v ktorom by som žil by som si predstavoval niekedy pred/počas klonových vojen. Presný rok neviem.

Test:

1. Po dokončení výcviku alebo po dohode s moderátorom.
2. 150x200
3. Odkazy sa dávaju do code

Corellia

Když mi voják zavelí pohov poslechnu ho. To jak si mě prohlíží se mi ani trochu nelíbí.Že já to nevzal prostředkem... no jo no..Žádám o povolení pokračovat dál pane..Řeknu a čekám na odpověď od vojáka.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Dobrá... výcvik bude rok a půl před CW... s tím mečem jsem ti jenom upřesňovat že ho budeš mít...


Test dobře, jenom k tomu testu bych měl poznámku k tomu upravení textu... je lepší to odřádkovat.. líp se v tom pak orientuje.. jako třeba:

Sedl jsem si
Nůda...
Zakašlal jsem
Baf

jinak výcvik zkusím dát ještě dneska, pokud to nestihnu, budeš muset počkat do zítřka
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Ok, ďakujem ;)

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=51617#51617
lock
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“