Robin - Acris Dolloren (Pear)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Robin
Učedník
Učedník
Příspěvky: 21
Registrován: 07.8.2010 13:51:55

Robin - Acris Dolloren (Pear)

Příspěvek od Robin »

Jméno: Acris Dolloren
Titul: Padawan
Rasa: Člověk
Planeta narození: Delaya
Datum narození: někdy kolem 53 BBY
Životopis postavy: Narodil jsem se na Delaye, sesterské planetě Alderaanu. Když byla objevena moje citlivost k Síle, otec, majitel několika továren na Delaye, nesouhlasil s mým přijetím do řádu, zatímco má matka se prý s mým osudem smířila. V chrámu, kam jsem byl přijat v pěti letech, mi řekli pouze tuto skutečnost a to jen protož, že můj otec se několikrát pokusil do chrámu dostat. Nakonec nám po dvou letech kvůli jeho neústupnosti bylo povoleno krátké setkání, ale jelikož jsem si ho téměř nepamatoval, otec zanevřel na řád úplně a řekl, že mě už nechce nikdy vidět. Od té doby jsem se tím více soustředil na trénink v chrámu, nejprve pod vedením mistra Yody a později jako padawan pod mým mistrem.
Barva čepele: Stříbrná
Světelný meč: Jeden jednočepelový meč
Styl boje se světelným mečem: kombinace Makashi a Ataru, důraz na akrobacii
Schopnosti: Telekineze, Skok, Ovlivnění, Předvídání, Základy Bitevní meditace
Schopnosti jako rytíř Jedi, Sith... : Pokročilé všechny předchozí schopnosti
Poznámky: Na svůj věk o něco vyšší než průměr, delší světlé vlasy, snaží se s lidmi vyjít, od mala záliba v Jediské historii, později spíše jen jako koníček. Díky příhodě z s otcem se sice snaží být dobrým Jediem, ale příliš nesouhlasí se současným Kodexem.
Rozsah znalostí o SW: Filmové trilogie, seriál Clone Wars, Knihy (Thrawn, NJO, Old Republic), Hry (KOTOR I a II, Jedi Outcast, Academy, EaW), komiks (KOTOR, Legacy) a také nějaký všeobecný přehled napříč celou historií SW
Kontakt: e-mail: rplanek@gmail.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Všechno vypadá dobře a nikde nevidím žádný větší nedostatek, možná ta stříbrná je trochu netradiční barva, ale proč ne...
Přejdeme tedy rovnou k testu a pak se vrhnem na výcvik...

Test:
1. Je povoleno mluvit vulgárně, za jakých okolností?
2. Kolik postav můžeš mít normálně najednou v jednom období?
3. Můžeš přidávat články do archívů?

4. Uprav text do správného tvaru.
Coruscant - kantýna. Potom co jsem vstoupil do kantýny jsem se rozhlédl kolem. Viděl jsem tam dva rodiany, kteří se netvářili zrovna přátelsky. Proboha, že by to byli oni? Pomyslel jsem si a vydal jsem se pomalu k nim. Když jsem se přiblížil, tak jsem je oslovil. Zdravím, tak jsem tu, co odemě váš šéf chce? Zastavil jsem se kousek od nich a čekal, co z nich vypadne, přičemž jsem měl ruku permanentně na svém blasteru, abych mohl případně rychle reagovat.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Robin
Učedník
Učedník
Příspěvky: 21
Registrován: 07.8.2010 13:51:55

Příspěvek od Robin »

Tak tady je testík:

1. Vulgární mluva je tuším občas povolena při použití přímé řeči postavy pro větší reálnost jejího charakteru
2. V jednom období může mít hráč jen jednu postavu, v jiných si může další založit po dokončení výcviku a souhlasu modera
3. Bez souhlasu archiváře ne
4. Coruscant - kantýna.
Potom co jsem vstoupil do kantýny jsem se rozhlédl kolem. Viděl jsem tam dva rodiany, kteří se netvářili zrovna přátelsky. Proboha, že by to byli oni? Pomyslel jsem si a vydal jsem se pomalu k nim. Když jsem se přiblížil, tak jsem je oslovil. Zdravím, tak jsem tu, co ode mě váš šéf chce? Zastavil jsem se kousek od nich a čekal, co z nich vypadne, přičemž jsem měl ruku permanentně na svém blasteru, abych mohl případně rychle reagovat.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

U třetí otázky ještě můžeš něco doplnit, jinak je to v pořádku...

Máš nějáké přání k výcviku/misi, co by se tam mělo objevit, atd?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Robin
Učedník
Učedník
Příspěvky: 21
Registrován: 07.8.2010 13:51:55

Příspěvek od Robin »

No k té třetí otázce bych snad jen doplnil, že když to archivář daného schválí tak můžu věc doplnit, ale sám od sebe ne...

Jinak žádná speciální přání nemám, aspoň zatím... :D

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“