Přihláška: Nathaniel Ran (Pear)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Sáďa
Učedník
Učedník
Příspěvky: 23
Registrován: 05.7.2011 15:25:30
Bydliště: Morava

Přihláška: Nathaniel Ran (Pear)

Příspěvek od Sáďa »

Jméno: Nathaniel Ran

Titul: Padawan

Rasa: Zabrak

Planeta narození: Coruscant

Životopis: Jako nejstarší syn aristokrata jsem byl již od útlého dětství připravován na to, že ze mne bude dědic a pokračovatel rodu. Síla však pro mne nachystala jiný osud. Bylo mi pět či šest let a právě jsem prožíval období, kdy dítě začíná dostávat rozum. Pomalu jsem byl zasvěcován do tajů společenského chování, učil se četbě a psaní a získával první povědomí o diplomacii. Tehdy se můj otec stal obětí atentátu. Podařilo se mu vyváznout bez větších zranění, na jeho ochranu a odhalení spiklenců, jež atentát zosnovali, byl nicméně povolán jistý příslušník řádu jediů. S tímto rytířem jsem do styku nepřicházel příliš často, jemu nicméně stačilo jen pár chvil v mé společnosti, aby rozpoznal mou zvýšenou citlivost na Sílu a jakmile svůj úkol dokončil, požádal rodiče o svolení vzít mne do chrámu jediů na výcvik. Ač byl otec tímto návrhem dosti zaskočen a zprvu znepokojen, vyhrál u něj smysl pro čest a muži, který mu několikrát zachránil život, nakonec přikývl. Od té doby je mým domovem Chrám Jediů. Prodělal jsem zde základní výcvik a nyní čekám, jaký mistr se mne ujme.

Barva čepele: Tmavě modrá

Styl boje: Soresu, Niman, základny Schii-cho. Styl boje je dosti opatrný a založený převážně na obraně. Má ve zvyku svého protivníka studovat a neudeří, dokuď si není stoprocentně jistý jeho slabinami.

Schopnosti: Zaměřuje se na cvičení ovládání mysli a čtení myšlenek. Dále pak zvládá základní schopnosti Síly jako například telekinéze a skok

Schopnosti jako jedi: Čtení myšlenek, pokročilé ovlivnění mysli.

Poznámky:
-Nadání pro diplomacii a jednání s lidmi
-Prokazuje zájem o studium historie
-Na svůj věk opatrný a trpělivý
-Začíná se u něj nicméně projevovat jistá tvrdohlavost a sklony k rebéliim. Tyto vlastnosti nejspíš vycházejí z jeho zabrackého původu.

Rozsah znalostí o SW: Obě filmové trilogie jsou samozřejmostí, dále pak několik knih o Yuzhaan Vonzích a kniha Ilustrovaný atlas ras a bytostí. V neposlední řadě mám za sebou oba KotORy a sem tam se mrknu na nějaký ten článek na wookiepedii.

Kontakt: Email: Vozembouchcz@seznam.cz

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Nevidím žádný problém, dokonce mě překvapil životopis, kde není tolik cliché jak jsem zvyklej :D
Takže hned můžeme přejít bez zdržování k testu...

Otázky:
1. Kolik lze na akademii vytvořit profilů?
2. Jaké jsou podmínky pro vznik druhé postavy?
3. V jakém tvaru je povoleno zapisovat odkazy?

Přepiš do správného tvaru:
Tarris, dolní město Velitel po tobě střelil pohledem a spolknul peprnou připomínku. Přece jen byl v sithské armádě a i když jsi byl nováček, byl jsi mu přidělěn jako velitel. Pane, každý z jednotky je vybaven klasickým mečem, tři muži mají blasterové pušky, jeden karabinu, další má iontovou pušku a já mám distruptorovou pistoli. Máme ještě pár granátů a další nezbytnou vojenskou výbavu. Přejel pohledem své muže, zdali na něco nezapomněl Pár mužů má zkušenosti z dobývání planet a zbytek jen z razií proti gansterů a akcím proti domobraně. Pokud je to vše co jste chtěl vědět, jaký je váš plán? A sledoval tebe a po očku barák, zdali se tam nechystá nějaká levota a myslel si To zas bude akce, máme nováčka a jdem proti opevněným kriminálníkům
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Sáďa
Učedník
Učedník
Příspěvky: 23
Registrován: 05.7.2011 15:25:30
Bydliště: Morava

Příspěvek od Sáďa »

Tak snažím se ;)

1. Kolik lze na akademii vytvořit profilů?
-Pouze jeden
2. Jaké jsou podmínky pro vznik druhé postavy?
-V jednom období je povolena pouze jedna postava a aby byla hráči povolena nová postava v období jiném, je třeba dokončit výcvik v období prvním nebo souhlas moderátora, jež ho v prvním období vede.
3. V jakém tvaru je povoleno zapisovat odkazy?
-V code a odkazy mohou být psané pouze v profilu.

Tarris, dolní město
Velitel po tobě střelil pohledem a spolknul peprnou připomínku. Přece jen byl v sithské armádě a i když jsi byl nováček, byl jsi mu přidělěn jako velitel. Pane, každý z jednotky je vybaven klasickým mečem, tři muži mají blasterové pušky, jeden karabinu, další má iontovou pušku a já mám distruptorovou pistoli. Máme ještě pár granátů a další nezbytnou vojenskou výbavu. Přejel pohledem své muže, zdali na něco nezapomněl. Pár mužů má zkušenosti z dobývání planet a zbytek jen z razií proti gansterů a akcím proti domobraně. Pokud je to vše co jste chtěl vědět, jaký je váš plán? A sledoval tebe a po očku barák, zdali se tam nechystá nějaká levota a myslel si: To zas bude akce, máme nováčka a jdem proti opevněným kriminálníkům.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dobře, pár věcí by se dalo vylepšit, ale což, je to správně, takže během chvilky (takže tak do osmi eh) založím výcvik... ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dobře, s výcvikem jsem si trochu pospíšil:

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=52777#52777
Jinak sem zapoměl na pár otázek, které nebudou vadit, když doplniš až teď - máš nějáké přání do výcviku? Nebo do budoucích misí, jak by jsi chtěl směřovat svojí budoucnost?
A v jaké době (letopočet) by jsi chtěl, aby se výcvik odehrával...

Otázky jsou nepovinné, hlavně letopočet, ale pokud máš nějáký nápad nebo záměr, můžeš mi tím poradit, jak nasměrovat svůj charakter směrem, kterým budeš chtít...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Sáďa
Učedník
Učedník
Příspěvky: 23
Registrován: 05.7.2011 15:25:30
Bydliště: Morava

Příspěvek od Sáďa »

Noo, o budoucnosti postavy jsem zatím moc nepřemýšlel, napadlo mně, že by se při nějaké misi mohl třeba setkat s rodinou, ale to je tak asi vše. Nejspíš mě něco napadne za chodu, tak se kdyžtak ozvu. :)

No a co se týče období, to pro mně není zas tak důležité, ale ideální by bylo, aby nějaký ten rok do Klonových válek ještě zbýval :)
Odmocnina z lana je provázek!

Postava: Nathaniel Ran-Stará republika

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Jasně, pak to případně řešmě přes PM...
Takže tady > LOCK
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“