Jack Skald (GD)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Hawk

Jack Skald (GD)

Příspěvek od Hawk »

Jméno: Jack Skald

Povolání: Voják Republiky

Hodnost: Kadet

Rasa: Člověk

Planeta narození: Kashyyyk

Životopis postavy: Jackův otec byl cestovatel. Na planetě Tatooine poznal
Triss hned se do ní zamiloval a vypadalo to že Triss se zamilovala do něho. Když měl Doran odcestovat na další planetu odcestovala s ním.
po dvou měsících se na planetě Coruscant vzali. Týden na to odcestovali
na Kashyyyk. Doran tam zkoumal wookiejské zvyky. Spřátelil se s Wookiem jménem Gnar. Doran se snažil Gnara přesvědčit aby ho vzal do země stínů, po dlouhém naléhání Gnar souhlasil. Při návratu se Gnar chytl do staré pasti a Doran mu zachránil život. A tak Doran získal doživotní závazek. Když se vrátili Triss Doranovi řekla že je těhotná. Po devíti měsících se jim narodil syn Jack. Doran odlétal na různé průzkumy, ale už ne na tak dlouhou dobu. Jacka si oblíbil i Gnar k jeho 7 narozeninám mu dal Wookiejskou kuš a učil ho s ní zacházet. V Jackovo 13 Doran zemřel
na otravu od pavouka. Doran požádal Gnara , aby se postaral o jeho rodinu gnar souhlasil. Rok po Doranově smrti zemřela i Triss neunesla Doranovo smrt a vzala si život. Gnar se o Jacka staral jako by to byl jeho syn, cvičil ho ve střelbě a boji. V Jackovo 18 Jack mu Gnar řekl že by měl jít po stopách svého otce a cestovat. Jack nejdříve nechtěl, ale nakonec
ho poslechl a odcestoval na planetu kde Doran poznal triss na Tatooine.
Tam se stal ze začátku lovcem a později žoldákem. Měl několik zásad:
Když nemusel nezabíjel a nedělal to co se mu zdálo zlé. Jednou za čas se zastavil Na Kashyyyk za Gnarem. V době kdy vypukly klonové války tak
dostal nabídku přidat se do armády republiky on to vzal.


Hlavní zbraň: wookijská kuše

Záložní zbraňě: Vibrodýka, Model 22T4


Styl boje: Je tam kde je ho třeba. Může útočit v předních liniích tak i odstřelovat nepřátele z větší vzdálenosti.

Schopnosti: Je dobrý v kontaktním boji a také v střelbě s wookiejskou kuší.

Poznámky: 189cm, Hnědé vlasy, menší bradka, ve společnosti se nesnaží chovat nenápadně, nesnáší když někdo dělá zbytečné krutosti, snaží se vždy pomáhat bezmocným

Rozsah znalostí: Stará i nová trilogie, KOTOR 1, KOTOR 2, Jedi Academy,
Jedi outcast, Star Wars: The Clone Wars 2008.

Kontakt: e-mail: Petrpistulka96@gmail.com

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

ok...

Na začátek si dáme malý kvíz z pravidel.

1. Jakou barvou se označuje webmaster?
2. Kolik můžeš mít účtů?
3. lze si změnit jméno?

Uprav text:




Coruscant - Budova senátu

Vešel jsem do kanceláře a stanul proti vrcholu demokracie. Většina vrcholných manažerů, politiků a všech možných jiných zazobanců si ve své pracovní ani nedokáže sama utřídit papíry v zásuvkách. Z tohoto důvodu si většina takovýchto lidí najímá sekretářky.
Typický Salkaaye... Zběžně jsem si prohlédl jeho současný poklad.
To bude věru zajímavá rozprava.
Anaxeský senátor měl oblibu v krásných ženách a při každém setkání to dával najevo. Tedy aspoň pokud šlo o mne. Sekretářka nelenila a vcelku rychle uvedla hosta.
Má švih... Musel jsem s pokleslou bradou uznat, abych se pak vzápětí zapřel za své nechtěné, ale vrozené geny.

Ocitl jsem se naproti senátorovi a situace se odvíjela podle očekávání.
I já vás rád vidím pane. Nasadil jsem výraz zdravého, diplomatického jednání, který jsem používal vždy, když to bylo potřeba.
Máte dobrou paměť. Uznale pokývajíc hlavou, což byla reakce na otázku o večírcích. Při otázce ohledně nějakých avantýr jsem mírně pozvedl obočí:
Víte přece, že jsem nesmělý a na vztah ještě poměrně nevyzrálý.
Zvednuv oči k polici se zlatavými soškami jsem byl nucen konstatovat: Vidím, že jste rozšířil svou sbírku ale... Proč jste si vlastně přál se mnou mluvit?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Hawk

Příspěvek od Hawk »

1. Červenou
2. Jeden.
3. Ano na této adrese

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?t=3274

Coruscant - Budova senátu

Vešel jsem do kanceláře a stanul proti vrcholu demokracie. Většina vrcholných manažerů, politiků a všech možných jiných zazobanců si ve své pracovní ani nedokáže sama utřídit papíry v zásuvkách. Z tohoto důvodu si většina takovýchto lidí najímá sekretářky.
Typický Salkaaye...
Zběžně jsem si prohlédl jeho současný poklad.
To bude věru zajímavá rozprava.
Anaxeský senátor měl oblibu v krásných ženách a při každém setkání to dával najevo. Tedy aspoň pokud šlo o mne. Sekretářka nelenila a vcelku rychle uvedla hosta.
Má švih...
Musel jsem s pokleslou bradou uznat, abych se pak vzápětí zapřel za své nechtěné, ale vrozené geny.

Ocitl jsem se naproti senátorovi a situace se odvíjela podle očekávání.
I já vás rád vidím pane.
Nasadil jsem výraz zdravého, diplomatického jednání, který jsem používal vždy, když to bylo potřeba.
Máte dobrou paměť.
Uznale pokývajíc hlavou, což byla reakce na otázku o večírcích. Při otázce ohledně nějakých avantýr jsem mírně pozvedl obočí:
Víte přece, že jsem nesmělý a na vztah ještě poměrně nevyzrálý.
Zvednuv oči k polici se zlatavými soškami jsem byl nucen konstatovat: Vidím, že jste rozšířil svou sbírku ale... Proč jste si vlastně přál se mnou mluvit?

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

paráda...

Výcvik nejpozději večer... :)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“