Shayla Yel

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
6Oal
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 13.10.2011 23:09:49

Shayla Yel

Příspěvek od 6Oal »

Jméno: Shayla Yel


Titul: Padawan


Rasa: Člověk


Planeta narození: Corusant


Životopis postavy:
Shayla se narodila (zhruba kolem 40BBY) na Corusantu jedné překupnici, která měla poměr s jedním rytířem jedi. Rytíř měl obavy, že se jeho čin provalí a tak raději na nějaký čas se přestal s překupnicí stýkat. Když bylo Shayle kolem 20 měsíců matka jí dala sve jedné známe na hlídání. Bohužel pro matku ten den byl poslední v jejím životě, protože padla za obět najemným žoldákům, kteří hledaly nějaké zboží, naneštěští na špatném místě. Když se kamarádce zdálo divné že si už druhý den pro dítě nikdo nepřišel rozhodla se ukazát svojí ne zrovna lidskost a kvůli své finanční krizi, Shaylu trochu s komplikacemi prodala jednomu z místních gangů na Corusantu. O Shaylu se začala starat jedna Lordianka jménem Shikmeh, která byla taktéž součástí gangu. Dítě tedy pomalu a jistě zjistovalo co všechno se musí naučit aby bylo pro gang přínosem. Když už bylo dost staré na to aby mohlo samo chodit používali jí jako volavku na odlákaní pozornosti oběti, kterou bud přepadli ze zálohy a nebo potajnu okradli o nějaké ty cenosti. Shikmeh si utvořila se Shaylou vztah jako matka k dceři a postupně se o ní více bala. To proto, že se v dané oblasti nejen začal objevovat nový nebezpěčnější gang, ale také Corusantská bezpečnost chtěla rapidně zvýšit bezstarostnost a pohodlí pro obyčejné obyvatele. Ty dva roky pro Shaylu byly těžké a složité, díky svému umu se stala důležitou pro svůj gang a tak se kolikrát málem stala obětí smrtících přepadů druhého gangu, který nechtěl o konkurenci jakéhokoliv druhu ani slyšet. O pár dní později proběhla obsáhla razie, která byla pro Corrusantskou bezpečnost dost uspěšná. Gang ve kterém byla Shayla byl téměř zničen a až na pár členů z toho nikdo nevyvázl. Shikmeh byla vážně zraněna a díky svému věku a minulosti, byla deportována na nějakou odlehlou planetu. Shayle bylo osm a byla dost smutná že přišla o svojí jedinou blízkou osobu, která přežila. Avšak razii asistoval i jeden rytíř Jedi, kterému se Shayla zdála nějakým způsobem zvláštní a nadaná. Proto jí předvedl před radu Jedi a po dlouhé debatě se Shayla začala učit způsobům Jedi. Shayle se to moc nelíbilo a tak se uzavřela do sebe a snažila se spoléhat na sebe, tak jak jí to občas Shikmeh radila. Nijak nevyčnívala, ale ani při svém výcviku nezaostávala. Léta plynula a až když jí bylo čtrnáct jí přišlo už podivné, že každý rok jí navštěvuje ten stejný Jedi, který asistoval u razie v nižsších patrech Corusantu. I když byla učena Lordianským způsobům stále neuměla přečíst pravý důvod jeho návštěv. Vždy to vypadalo jakoby dělal dozorce pro mladé padawany a poslouchal názory a připomínky toho či onoho dítěte. To už si však Shayla našla první kamarádku v podobě jedné dívky, která byla stejně stará jako ona. Terasi byla pro Shaylu milá a přátelská. Spolu si rozuměli a po nějakém času si i začali důvěřovat. Postupně se tak začala seznamovat více i s ostatními. V sedmnácti letech však Terasi odletěla na dlouhou dobu se svým mistrem na svojí první misi a to Shaylu zase uzavřelo trochu do sebe. Kvůli tomu se zabrala o to usilovněji do svého výcviku a když zrovna netrenuje své schopnosti, tělo, tak bud medituje anebo spí.


Barva čepele: Žlutá


Světelný meč: Jeden jednočepelový meč (pokud by to šlo tak bych radši volila jeden dvojčepelový, a pokud ne, tak až později... časem)


Styl boje se světelným mečem: Kombinace Shii Cho a Niman, Soresu


Schopnosti: Telepatie(Pokročilá), Cítění síly(Pokročilé), Odhození(Pokročilé)


Schopnosti jako rytíř Jedi: Vize Budoucnosti nebo Předvídavost, Crucitorn, Osvěžení


Poznámky: Vysoká 162cm, (místy slabě světlé), převážně tmavé vlasy střední délky, zelené oči, na pravé paži vypaléné její jméno, Jizva na rameni, Na první pohled uzavřená a bojácná, Její povaha je vyrovnaně klidná, má povahu jít delší a jistější cestou k cíli než kratší a nebezpečnější což se týka hlavně potíží, které se nemusí řešit bojem. Při boji se někdy vrha bez rozmyslu do vřavy, avšak po nekolika vteřinovém zjištění se vrací tzv. "do řady" zpět.


Rozsah znalostí o SW: Stará filmová trilogie(IV, V, VI) (zbězně) Nová filmová trilogie (I, II, III) (docela obsáhle), seriál Clone Wars(CGI), hry KoTOR I a KoTOR II


Kontakt: e-mail: SSoars@seznam.cz

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Dobré to je :) sice by spousta starších moderů asi v duchu vzdychla nad dalším syrotečkem, ale já to ještě snesu :D

světelný meč rozhodně jednočepelový, ale budu pamatovat na to, že chceš světelnou tyč

schopnosti jsou dobře, snad jen to cítění síly by jsem dal spíše začátečník, chce to hodně praxe sjednotit se se silou tak, aby byly cítit změny

Dám ti hned otázky...
Test:
1. Jaké jsou podmínky k vytvoření druhé postavy
2. Můžeš přispívat do archívů?
3. Jaká všechna období toto fórum obsahuje?


uprav text:

Chrám Jedi, Coruscant
Zdravím vás mistře jsem rád, že vás vidím.
Uklonil jsem se na důkaz respektu.
Opravdu to je velice dlouho co jsme se neviděli mistře, už mi začínájí scházet vaše rady.
Dodal jsem s usměvem.
Jsem rád, že si mužu opět popovídat se svým mistrem i když to není na dlouho, jestli mě někam pošlou tak tady opět dlouho nebudu.
Pomyslel jsem si, ale ze zamyšlení mě vytrhl mistrův hlas.

Uživatelský avatar
6Oal
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 13.10.2011 23:09:49

Příspěvek od 6Oal »

Jaký sirotek? :D má rodiče, ale neví o nich a oni neví o ní :D
(viz. Jedi každý rok)


1. Až po dokončení výcviku nebo po souhlasu modera.
2. Ne
3. Mandalorianské války, Stará republika, Imperium, Nová republika


Chrám Jedi, Coruscant
Zdravím vás mistře jsem rád, že vás vidím.
Uklonil jsem se na důkaz respektu.
Opravdu to je velice dlouho co jsme se neviděli mistře, už mi začínájí scházet vaše rady.
Dodal jsem s usměvem.
Jsem rád, že si mužu opět popovídat se svým mistrem i když to není na dlouho, jestli mě někam pošlou tak tady opět dlouho nebudu.
Pomyslel jsem si, ale ze zamyšlení mě vytrhl mistrův hlas.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

jaký sirotek :D? asi tenhle

Bohužel pro matku ten den byl poslední v jejím životě, protože padla za obět najemným žoldákům, kteří hledaly nějaké zboží, naneštěští na špatném místě

Ale jinak vše v pořádku :)

Uživatelský avatar
6Oal
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 13.10.2011 23:09:49

Příspěvek od 6Oal »

No a otec nestačí? :-) (pokud ne tak to klidně upravím) no problema

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Ne v pořádku :) jak jsem už řekl, mě to nijak nevadí... každopádně, výcvik už bude v nejbližší době, jen se ještě omluvím za zdržení, zlepší se to, jen je trochu moc vysylujících věcí teď kolem mě..

a malá otázka na tebe, výcvik tedy bude zhruba rok před klonovými válkami, nějaké zvláštní přání máš :)?

Uživatelský avatar
6Oal
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 13.10.2011 23:09:49

Příspěvek od 6Oal »

V klidu sama ho nemám taky na rozdávání :-)

A co se týče děje to nechám na tobě, ale pokud bys chtěl takovou jakoužto "inspiraci" Tak něco ve stylu vysetřování podivných aktivit separatistů anebo pátrání po něčem či někom kdo se náhle "ztratil" za podivných okolností

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

konečně jsem našel dost síly něco vytvořit, snad jsem tě dlouhým čekáním neodradil

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?t=3471

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“