Aestra Cognoscence

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Aestra Cognoscence

Příspěvek od Kazma »

Jméno: Aestra Cognoscence

Datum narození: 39 BBY

Titul: Padawan/Učedník, něco mezi

Rasa: Člověk

Planeta narození: Mawan

Životopis postavy:Jak bych začala, ...Jistě by jste si řekli, že jako dcera psychopatky a špatně zabezpečeného dělníka jsem musela být štěstím bez sebe, když pro mě v pěti letech přišli. Nebyla a tatínek byl nadšený ještě míň, nakonec ale souhlasil. Matinka měla zrovna nějaký strašlivý záchvat, takže si asi hned tak nevšimla, že tam už nejsem. Nevím, jak se k nám ten Jedi tenkrát dostal a ani to vědět nechci, pro mě je hlavní teď a tady a nikde jinde. To, co dělám je pro mě mnohem důležitější než mé osobní zájmy, když dostanu rozkaz, snažím se jej splnit jak nejlépe to jde, jenže ... Já, .. sdílím názor ze svím mistrem, být Jedi, nebo padawan je něco, co se nestává každému obyvateli galaxie, ta čest, ten respekt a tak, ale co tím chci říct. Je Republika zkažená morem byrokracie dobrý pán, kterému by se mělo sloužit, a nebo je načase nabídnout své služby někomu jinému ? Můj mistr často a tajně rozmlouval s někým, koho nazýval hrabětem, nebo taky lordem, od něj měl temné myšlenky o součastném režimu. Vždycky, když jsem chtěla zůstat a poslouchat taky, tak mě hnal. Pche, stejně jsem všechno slyšela. Nabádal mého mistra, aby šel s ním, dal svému životu nový rozměr a řád ... Já chtěla taky. Věděla jsem, co a kdy můj mistr udělá, nejdřív se zdráhal, že mě sebou nevezme, tak jsem mu řekla, co vím a že s tím půjdu za mistrem Yodou. Bylo mi patmáct a události na sebe nenechaly dlouho čekat, mistr mě vzal sebou. Stejně jsem to tam neměla ráda, kdybych volný čas netrávila v archívech, nebo tréninky, jak bojovými, Silovými, tak fyzickými, tak bych asi brzo zešílela.

Světelný meč: jeden jednočepelový, nijak výrazně provedený s modrým krystalem, po "konvertaci" pouze změnila krystal na červený

Styl boje: Ataru

Silové schopnosti:- v chrámu se učila: léčení, telepatii, telekinezi a přesvědčování, po přechodu na Temnou stranu začala trénovat škrcení, jejím snem jsou blesky a krádež vědomostí

Poznámky: cca 176 cm, černé vlasy, hluboké tmavé oči, tvář, krásná, ale nenápadná, taková, co se vám věštinou hned vypaří ze vzpomínek. Je cílevědomá, vytrvalá, oddaná, enormě všímavá, neujdou ji věci, které ostatním proklouznou takříkajíc mezi prsty. Oproti tomu je celkem slušně občas neschopná jakéhokoliv soustředění, neboť její mozek pracuje s celým okolím, takže dostat se k meditaci, nebo se soustředit na jednu věc není sice nemožné, ale není to hned, pokud to přímo nevyžaduje situace, ale ne nic menšího, jak ohrožení správně vykonané mise, nebo smrti. Do genů se ji dostala krutost -patrně po matce-, která ji je ale nakonec na temné straně a s tím co s ní mám v plánu, je jen k užitku

Znalosti SW: ... Stará a Nová triologie filmová, The clone wars film, 1. a 2. série clone wars a od Matthewa Stovera Štěpný bod a to, co ví archívy Akademie + teda rozšiřující se Shiscovi znalosti

Kontakt: Kazma.M@email.cz, nebo na skypu - iszmir1

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Nevidím žiadny problém v prihláške takže ja si Ťa vezmem, ale ešte pred výcvikom ti dám pár otázočiek, na znalosť pravidiel :)

Tak začnime:

1. Môžeš mať na AS viac účtov ako 1?
2. Môžeš si svojvolne prispievať do archívov?
3. Aká je maximálna veľkosť avatara? (užívateľskej ikonky)

4. Uprav text do správneho formátu:

Coruscant, Chrám Jedi
Som vo svojej izbe a čítal som si nejaké poznámky v datapade keď v tom ma niekto vyrušil klopaním na dvere? Kto to môže byť? Postavil som sa zo stoličky a vydal ku dverám? Ako pomôžem? Spýtal som sa len čo som uvidel svojho majstra vo dverách.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Příspěvek od Kazma »

1.Ne
2.Ne, o ty se starají archiváři
3.150x200 pixelů

Coruscant, Chrám Jedi

Som vo svojej izbe a čítal som si nejaké poznámky v datapade keď v tom ma niekto vyrušil klopaním na dvere.
Kto to môže byť?
Postavil som sa zo stoličky a vydal ku dverám.
Ako pomôžem?
Spýtal som sa len čo som uvidel svojho majstra vo dverách.
Naposledy upravil(a) Kazma dne 23.10.2011 08:29:20, celkem upraveno 1 x.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Všetko správne, ale lepšie by sa čítalo ak by si to odriadkovala, čiže následovne:

Coruscant, Chrám Jedi

Som vo svojej izbe a čítal som si nejaké poznámky v datapade keď v tom ma niekto vyrušil klopaním na dvere.
Kto to môže byť?
Postavil som sa zo stoličky a vydal ku dverám.
Ako pomôžem?
Spýtal som sa len čo som uvidel svojho majstra vo dverách.

Takže do večera by som plánoval výcvik :)

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=54568#54568

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“