Přihláška Cynthi (MrTukan)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Cynthi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 4
Registrován: 17.12.2011 17:58:00

Přihláška Cynthi (MrTukan)

Příspěvek od Cynthi »

Jméno: Brianca "BíBí" Brandol

Titul: Padawan

Rasa: Kiffar

Planeta narození: Kiffu

Životopis postavy: Brianca se narodila do obyčejné rodiny na Kiffaru. Nezná jí však ani z vypravování, a vlastně ani jak se dostala do Chrámu. Vydedukovala však z povídání ostatních, že jí byly také udělány testy po narození a posléze si pro ní Jediové prostě došli. Od jejího příchodu ale začíná nový život, z kterého si pomatuje úplně všechno. Vždy ráda vzpomínala na časy, kdy byla younglingem a hromadně cvičila se svými spolužáky pod dozorem nějákého mistra. Prováděla se svými kamarády spoustu vylomenin a vlastně byla stále ještě dítětem, které si ráda hrálo, přestože znala svojí budoucnost. Jak stárla, stávala se vážnější a vážnější, jakoby na ní dopadala úzkost ze vší tý odpovědnosti, kterou si připisovala a vlastně i idealizovala. Poté, co si jí vybral mistr a z Bíbí se stal padawan, se do sebe postupně uzavírala a komunikovala prakticky pouze se svým mistrem a několika málo padawany, na kterých jí opravdu záleželo. To byli koneckonců vlastně ti poslední, co jí chápali. Nejtěžší období měla, když se ze dne na den stala pacifistkou a usmyslela si, že změní Galaxii. Její idei přestali brzo všechny bavit a vznikali s ní i první spory, které byli ovšem rychle vyřešeny, když Bibí raději ustoupila. Postupně se opět krotila a uvědomila si, co jsou priority a kdy je nejlepší být ticho, přesto měla čas od času náladu měnit minimálně Chrám Jedi. Zatím nebyla na žádné pořádné misi a v podstatě jí to nevadilo, byla ráda, že může být v Chrámu a studovat či meditovat.

Barva čepele: Modrá, postupem času by chtěla osobitější, jinou barvu. Přemýšlí o stříbrné, zlaté, pokud by to ale bylo možné, napadla jí i růžová.

Světelný meč: Jednoduchý světelný meč, později si chce obstarat lehce zdobenější a menší meč.

Styl boje se světelným mečem: Shii Cho, chtěla by v budoucnu ovládnout prvky Soresu.

Schopnosti:
Základní Síly (odhození, přitažení, běh, skok), hlavně se soustředí na skoky.
Telekyneze, později manipulace i s většími předměty.
Síla zrak.

Schopnosti jako rytíř Jedi:
Přítel zvířat, až na úroveň, kdy bude moci zvířata úplně ovládat a oni jí budou na slovo poslouchat.
Proměna prostředí, ráda by se na ní zaměřila, neboť jí považuje za velmi atraktivní a užitečnou Sílu.
Porozumění řeči, chtěla by to ovládnout tak, že by se cizím řečím dokázala z poslechu i naučit.

Vzhled, poznámky:
Souboj se světelným mečem má velice ráda, ale pouze když cvičí sama. Velice nerada šermuje s ostatními studenty a přímo se bojí, jestli bude muset bojovat na život a na smrt.
Je vlastně taková pacifistka, striktně se vyhýbá všem konfrontacím. Věří, že se dá všechno vyřešit mírovou cestou a také se o to snaží. Vyjímkou je slovní konfrontace, i když se do nich nevrhá s radostí, rozhodně se jim nevyhýbá.
Je spíše tišší, nicméně se chová dost náladově, i když pro ty co jí znají předvídatelně.
Vzhledově je drobná černovláska s malým nosem a špičatější bradou.
Preferuje světlejší barvy, přímo nesnáší pláště, co všichni nosí.
Kiffarské tetování se omezilo pouze na malé znamení táhnoucí se nad a po pravé straně pravého oka.

Rozsah znalostí o SW: Všechny filmy, pár dílů seriálů, knížka Darth Maul: Lovec Stínů, z her KotOR II.

Kontakt: pokud bude potřeba, tak ICQ přes PM.
Naposledy upravil(a) Cynthi dne 19.12.2011 15:53:00, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Ahoj, tak to vypadá, že si Tě vezmu sám. :) Tedy jestli proti tomu nebudeš mít námitky..

Každopádně než přistoupíme k dalšímu, rád bych se doptal na pár věcí.
1. V životopise jsem nepochopil tuhle větu: "Postupem času, kdy si jí vybral mistr a stal ze s "Bíbí", se do sebe celkem uzavřela s ve styku zůstala prakticky pouze se svým mistrem..." Přijde mi to jako dvě věty, které k sobě úplně nepatří, takže Tě poprosím abys tuhle větu, případně celý životopis v kontextu návaznosti upravila tak, aby to bylo v pořádku.

2. To možná souvisí s tím předešlým, uvítal bych nějaké vysvětlení toho "Bíbí" jestli si tak začala říkat sama, říkali jí tak kamarádi nebo snad mistr..?

3. Máš nějakou specifičtější představu o svém mistrovi?

4. Do jaké doby ve Staré republice bys chtěla zasadit svůj příběh? Pokud nebudeš mít zvláštní požadavky, tak osobně volím období předcházející Klonovým válkám. Tak, že v případě velkého vývoje Tvé postavy, projití výcviku a dalších misí by se mohlo dostat až na Klonové války.

5. V jakém padawanském věku by se měla tvá postava nacházet v době začátku výcviku? Podle životopisu jsem to pochopil tak, že by se pomalu měla blížit k věku, kdy by měla začít vyrážet na důkežitější mise se svým mistrem a následně se stát rytířkou.. Ano?


Až vyřešíme těchto pět bodíků, tak se podíváme na test a následně ti založím výcvik.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Cynthi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 4
Registrován: 17.12.2011 17:58:00

Příspěvek od Cynthi »

Proti tomu, že si mně vezmeš, samozřejmě námitky nemám. :)

1. Za tohle se omlouvám, životopis jsem několikrát upravovala a tenhle detail mi nejspíš unikl. Nyní by to mělo být v pořádku. ;)

2. Bíbí (prostě Brianca Brandol, BB) je taková přezdívka od kamarádů, postupně jsem si na to tak zvykla, že jsem to sama začala používat. Jak mi bude říkat mistr, o tom představu nemám, možná mi tak mohl říkat, když měl dobrou náladu, nevím.

3. Žádnou bližší představu nemám, jen bych si možná přála, aby to byl člověk nebo rasy blízké člověku.

4. Období před klonovýma válkama mi plně vyhovuje, pro mojí postavu to bude nejlepší volba.

5. Ano, tak nějak jsem to zamýšlela, jednoduše řečeno, už se to blíží. :)

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Výborně, tak to bychom měli vyřešené, jinak je to asi všechno v pořádku, takže teď malý testík a pak se na to vrhneme. :)

1. Jaké maximální rozměry může mít avatar (osobní ikona hráče)?
2. Kdo může doplňovat archívy?
3. Kolik může mít hráč postav v jednom období?

4. Uprav text do správného tvaru odpovídajícího pravidlům.


Coruscant Chrám Jedi: Obiwan Kenobi se právě oddával meditaci, když tu najednou do jeho ubikace vtrhl Anakin bez jakéhokoli zaklepání a téměř vyřvával. Místře, mistře! Máte rychle přijít do místnosti Rady, někam nás chtějí poslat! Obiwan vyrušen ze své meditace jen nevěřícně zakroutil hlavou a pomyslel si. Kdyby měl ten kluk aspoň špetku trpělivosti. Poté se však zvedl a vzhledem k tomu, že Anakin již zase odběhl, vydal se sám zjistit, oč vlastně jde.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Cynthi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 4
Registrován: 17.12.2011 17:58:00

Příspěvek od Cynthi »

1. 150x200
2. Pouze archivář, ostatní s jeho povolením.
3. Pouze jednu.
4. Uprav text do správného tvaru odpovídajícího pravidlům.


Coruscant Chrám Jedi:
Obiwan Kenobi se právě oddával meditaci, když tu najednou do jeho ubikace vtrhl Anakin bez jakéhokoli zaklepání a téměř vyřvával.
Místře, mistře! Máte rychle přijít do místnosti Rady, někam nás chtějí poslat!
Obiwan vyrušen ze své meditace jen nevěřícně zakroutil hlavou a pomyslel si.
Kdyby měl ten kluk aspoň špetku trpělivosti.
Poté se však zvedl a vzhledem k tomu, že Anakin již zase odběhl, vydal se sám zjistit, oč vlastně jde.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Výborně.
Výcvik byl založen:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=3505
LOCK
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“