Will Boloen

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
DarkSherrs
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 05.1.2012 19:55:44

Will Boloen

Příspěvek od DarkSherrs »

Jméno:Will

Příjmení:Boloen

Pohlaví:muž

Hodnost:Padawan

Rasa:člověk

Planeta narození:Coruscant

Věk:15let
Životopis:Narodil jsem se do rodiny né moc prosperujícího obchodníka Wirreho.Má matka zemřela při porodu a tak jsem měl jen macechu.Ta mě přímo nesnášela.4asto mě bila a dělala si ze mne slouhu.Jednoho dne v den mých 5 narozenin jsem vstal z postele a zakopl jsem.Pochroumal jsem si nos.Byl jsem strašně naštvaný.Hned na to se mi má nálada ještě zhoršila. Rodiče nebyli doma.Chvíli na to jsem uslyšel křik a výstřely vycházeli z venku.Rychle jsem tam utíkal . Jenže bylo již pozdě.Můj otec ležel bezpohybu na zemi , macecha ležela na něm.Na neštěstí jen bez chodidla pravě nohy.Brečala, šlo poznat že to nebyl praví brek ,že to byla jen zástěra smutku nad zemřením manžela.Já vicítil že se směje.Nevěděl jsem co mám dělat.Rozběhl jsem se k otci,a to jsem neměl dělat. Ucítil jsem vysřelující bolest z levé ruky.Běžel jsem dál.To jsem neměl dělat.Ucítil jsem další bolest tentokrát z boku.Padl jsem do bezvědomí.V poslední chvíli jsem uviděl záblesk modrého světelného meče. Když jsem se probudil vedle postele stála má macecha ,dva naši sousedé a muž v kápi, neznal jsem ho. Podle světelného meče za opaskem jsem usoudil ,že to je rytíř Jedi.Po souhlasu všech přítomných, včetně mě . Mě rytíř Jedi odvezl do chrámu Jedi.Zde jsem byl spokojen,ale neměl jsem žádné přátele.

Zbraň: Jeden jednočepeloví světelný meč

Barva čepele:zelená

Styl: Ataru,Soresu

Schopnosti:Skok,Talent pro Telekineze,Zrychlení

Jiné zbraně: Na lýtku připevněná vybrodýka

Schopnosti jako Jedi:Iluze,Řízení dechu,Bariéra

Dovednosti:logicky myslící,šliší na velké dálky už od malička,předvídání utočníkových pohybů,nadání pro konstrukci zbraní

Povahové rysy:Samotářský,klidný(Když je toho na něj moc výbušný),rád čte,systematický,nerad se zapojuje do velkých skupin


Vzhled:Střední postavy ,oči fialové,hnědé krátce sestřihlé vlasy

Rozsah znalostí:Obě trilogie,zdejší archív
Naposledy upravil(a) DarkSherrs dne 09.1.2012 11:58:04, celkem upraveno 2 x.
Patencia via victoria,toť motto mé,tímž se budu říditi až do skonání svého
Moder má vždy,a když ji nemá nepoukazuj na to.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Will Boloen

Příspěvek od Kazma »

Tak já si tě vezmu, zítra ti rozepíšu, co bys měl ještě upravit a do příštího víkendu začneme výcvik
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

DarkSherrs
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 05.1.2012 19:55:44

Re: Will Boloen

Příspěvek od DarkSherrs »

Děkuji
Patencia via victoria,toť motto mé,tímž se budu říditi až do skonání svého
Moder má vždy,a když ji nemá nepoukazuj na to.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Will Boloen

Příspěvek od Kazma »

Tak s tím začnem dřív.
Jméno, příjmení, hodnost, rasa, planeta narození, jo, nemám námitek. Rok narození? Nebo alespoň kolik ti je let.
Jeden jednočepelák, jo. Stříbrnozelenej? Nestačila by ti normální zeleň? A co se týče krystalu, nevystačil by jsi si s normálním?
Styly boje ataru a soresu, no ... Doufám jen, že víš, že jenom základní prvky těhle stylů.
A co se týče schopností, doufám jen, že myslíš základy. Skok, budiž. Zrychlení, budiž. Telekineze, budiž. Zneviditelnění, to se mi nějak nezdá, myslíš neviditelnost v Síle, nebo "mrknu a nevidím"? Taky se mi to zdá na padawana brutálně hodně.
Schopnosti jako Jedi, tak jo, to by šlo, ovšem otázka zní, jestli neskončíš na temné straně. :tukan:
Dovednosti? Vzhled? Tak dobře. Co předcházelo tvému nástupu do Chrámu, hmmm, ti odkývávám, i když poměrně dramatický. Byl jsi spokojen a neměls žádné přátele, standardní vzorec, ale chápu, že dítě s tak krušnou historii, si přátele bude hledat jen těžko.
Pravopisné chyby ti nevyčítám moc hlasitě, ale dej si na to pozor, celkem pomáhá, když si to nejdřív napíšeš ve wordu a tam si opravíš napáchané chyby.
Jo a pokud přidáš povahové rysy, nebude to na škodu.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Will Boloen

Příspěvek od Gnost Kohn »

Doplňuji: Zneviditelnění(Force Cloak) - Tato vzácná schopnost umožnila svému uživateli skrýt se před zraky všeho ostatního, droidů nevyjímaje
Jinak co vím tak to bylo většinou vrozený, ale dalo se to naučit, vyžaduje velkou koncentraci a hodně to vysiluje... i u padawana se může vyskytnout, ale zmínil bych to v životopise možná.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Will Boloen

Příspěvek od Kazma »

Ale jo, už by to šlo. Uvidíme, co dokážeš v praxi. Ještě mi sem dopiš, v kterém roce (BBY) chceš výcvik začít, je to hodně důležitý fakt, neboť podle toho bych se pak zeptala, jestli chceš přežít rozkaz 66. Následně odpověz na tyto otázky, ze znalosti pravidel a ...

1. Můžeš na fóru mluvit vulgárně? Existuje nějaká vyjímka?
2. Můžeš přispívat do archívů?
3. Jaké jsou pravidla pro vytvoření druhé postavy?

4 ) Uprav text do srávného tvaru:
Chrám Jedi, tréninková místnost. Nikdo z vás na mě nemáte! Vykřikla pobaveně černovláska. Ani jeden z vás. Dodala. Bylo to tak, přesně, jak říkala. Tato dívka vás všecky vždycky strčila do kapsy. Když kolem sebe máchala světelným mečem, mohli jste jen slintat a uskakovat. No, jo. Se nezblázni. Pomyslel sis. Však tě stejně nikdo nemá rád. Zavrčels a byla to pravda.

A ještě mi tam napiš, co bys od výcviku čekal, nebo co bys tam chtěl.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

DarkSherrs
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 05.1.2012 19:55:44

Re: Will Boloen

Příspěvek od DarkSherrs »

1,NA foru je zakázano požívat vulgární výrazy,výjimkou je ve hře přímá řeč nebo myšlenky postavy.
2,Pokud jsi archivář,nebo po domluvě z archivářem.
3,V jednom období můžeš mít pouze jednu postavu a v jiném období až po dokončení výcviku,nebo po souhlasu moderátora.

4,

Chrám Jedi

Tréninková místnost

Nikdo z vás na mě nemáte!
Vykřikla pobaveně černovláska.
Ani jeden z vás.
Dodala. Bylo to tak, přesně, jak říkala.
Tato dívka vás všecky vždycky strčila do kapsy. Když kolem sebe máchala světelným mečem, mohli jste jen slintat a uskakovat. No, jo. Se nezblázni.
Pomyslel sis.
Však tě stejně nikdo nemá rád.
Zavrčels a byla to pravda.
Patencia via victoria,toť motto mé,tímž se budu říditi až do skonání svého
Moder má vždy,a když ji nemá nepoukazuj na to.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Will Boloen

Příspěvek od Kazma »

1, 2, 3, dobrý ve 4, máš ještě nějaké nesrovnalosti. Místo je vždycky jenom jedno.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

DarkSherrs
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 05.1.2012 19:55:44

Re: Will Boloen

Příspěvek od DarkSherrs »

Pardon ja si myslel že to je Chronologické upřesnění. Na prvním řádku je důležitá lokace, která musí být podtržená.
Jestliže zahrnete do děje i chronologické upřesnění (bude to lepší pro orientaci), platí pro něj stejná pravidla.

Jo,a ten rok je 38BBY
4,

Chrám Jedi

Tréninková místnost
Nikdo z vás na mě nemáte!
Vykřikla pobaveně černovláska.
Ani jeden z vás.
Dodala. Bylo to tak, přesně, jak říkala.
Tato dívka vás všecky vždycky strčila do kapsy. Když kolem sebe máchala světelným mečem, mohli jste jen slintat a uskakovat. No, jo. Se nezblázni.
Pomyslel sis.
Však tě stejně nikdo nemá rád.
Zavrčels a byla to pravda.
Naposledy upravil(a) DarkSherrs dne 09.1.2012 12:43:14, celkem upraveno 1 x.
Patencia via victoria,toť motto mé,tímž se budu říditi až do skonání svého
Moder má vždy,a když ji nemá nepoukazuj na to.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Will Boloen

Příspěvek od Kazma »

Budiž, ale pro příště si zapamatuj jedno pravidlo: Moder má vždycky pravdu. A ty nemůžeš vytušit záměry modera.

---------------
edit: Sorry, to jsem nepsala já, blbá náhoda mě na chvíli odvedla od kompu, čehož využili dva mí spolužáci, jimž jsem neprozřetelně vysvětlila, jak Akademie funguje. Doufám, že neudělali víc blbostí než tohle.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

DarkSherrs
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 05.1.2012 19:55:44

Re: Will Boloen

Příspěvek od DarkSherrs »

Pardon.Do výcviku bych nic zvláštního nechtěl.Ale chtěl bych aby byl hodně dlouhý a abych se tam toho hodně naučil. :mrgreen:
Patencia via victoria,toť motto mé,tímž se budu říditi až do skonání svého
Moder má vždy,a když ji nemá nepoukazuj na to.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Příspěvek od Kazma »

A myslela jsem to takhle:

Chrám Jedi, tréninková místnost.

Nikdo z vás na mě nemáte!
Vykřikla pobaveně černovláska.
Ani jeden z vás.
Dodala. Bylo to tak, přesně, jak říkala. Tato dívka vás všecky vždycky strčila do kapsy. Když kolem sebe máchala světelným mečem, mohli jste jen slintat a uskakovat.
No, jo. Se nezblázni.
Pomyslel sis.
Však tě stejně nikdo nemá rád.
Zavrčels a byla to pravda.

Čímž tuto záležitost beru za uzavřenou a výcvik dodám během týdne.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Will Boloen

Příspěvek od Kazma »

Tak tady máš ten výcvik, kvůli náplni jsem byla donucena jej přesunout do roku 32 BBY, tak snad ti to nevadí :twisted:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=3556
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“