C-3171 ,,Ian"

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Iandoin
Učedník
Učedník
Příspěvky: 40
Registrován: 09.2.2011 20:16:00

C-3171 ,,Ian"

Příspěvek od Iandoin »

Jméno: C-3871 ,,Ian"

Povolání: Voják Republiky - Sniper

Hodnost: Kadet

Rasa: Člověk - klon

Období: 1/3 clone wars

Planeta ,,narození": Kamino

Životopis: Byl jsem naklonován jako spousta ostatních. Postupně jsem rostl, učil se historii a taktiky či strategie. Ze začátku jsem za ostatními bratry čato zaostával, ale po důvěrném rozhovoru s výcvikovým generálem jsem šel od sebe a začal si nakládat ještě víc než ostatní, ale nikdy ze mě nebyl vyložený silák, spíše jsem byl ohebný a mrštný. Později u mě bylo objeveno nadání pro střelbu na dlouhé vzdálenosti a plížení. Začal jsem tedy podstupovat náročný výcvik na snipera.Postupem času jsem vylepšil svou trpělivost a další dovednosti, potřebné pro funkci odstřelovače. Při dlouhých, osamělých chvílích, které každý sniper zná jsem si vypěstoval docela slušné alterego*, se kterým si často povídám.

Hlavní zbraň: DC-15x

Záložní zbraň: DC-15s poboční blaster a vibročepel

Další výbava: Makrobinokulár, maskovací barvičky na brnění a obličej, hejkal dle situace - jeden do sněhu, další do městské zástavby vypadající jako suť, další do mírného podnebí, poslední do tropů.

Styl boje: Holt sniper - vyleze si někam a odstřeluje jedince, či velitele. Pokud je napaden z blízka, divoce uskakuje a střílí blasterem a vibročepel má pouze jako zbraň poslední instance.

Schopnosti: Přesná muška, mrštný, šlachovitý, dobrý zrak.

Vzhled, poznámky: Vypadá jako... nečekaně Jango Fett. Vlasy dlouhé asi 7 cm. Ve skupině sniper-pozorovatel může zastávat obě funkce. Má zálibu ve vylepšování svého maskování. Baví ho také tréninková, ale i ostrá střelba.

Povaha: Přátelský, trpělivý, často zachovává takový klid, až to okolí štve.Je poměrně plachý. Rád si vnitřně povídá se svým alter-egem*.

Rozsah znalostí o SW: Všechny filmy, seriál the clone wars, celé zdejší archívy, může si cokoliv dohledat z wookie


*Alter ego asi není nejpřesnější.... Prostě druhá téměř identická osoba uvnitř postavy se kterou se Ian často hádá.
Po dvou věcech touží pravý muž- po nebezpečí a hře. Proto hledá ženu- nejnebezpečnější to hračku.
-Friedrich Nietzsche

Existuje jen jedno dobro, a to je vědění. Existuje jen jedno zlo, a to je nevědomost.
-Sókratés

Každý génius má v sobě trochu šílenství.
-Aristotéles

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: C-3171 ,,Ian"

Příspěvek od Jazen »

No tak asi si ťa preberiem teda. Malý test z pravidiel:
1) Aké sú správne rozmery profilového obrázku?
2) Je povolený spam?
3) Ako sa majú uverejňovať linky?
4) UPRAV TEXT:
Hej, ty! zakričíš na vojaka po tvojej pravici, ktorý viditeľne nedáva pozor. Bež napravo a kry nás! rozdáš príkazy a čupňeš si k múru. Čo to mám za tupcov v jednotke? zamyslíš sa a pokrútiš hlavou.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Iandoin
Učedník
Učedník
Příspěvky: 40
Registrován: 09.2.2011 20:16:00

Re: C-3171 ,,Ian"

Příspěvek od Iandoin »

1) 150x200 pixelů
2) Ne. Trest je hodnost spamer a poté BAN
3) v code

Hej, ty!
zakričíš na vojaka po tvojej pravici, ktorý viditeľne nedáva pozor.
Bež napravo a kry nás!
rozdáš príkazy a čupňeš si k múru.
Čo to mám za tupcov v jednotke?
zamyslíš sa a pokrútiš hlavou.
Po dvou věcech touží pravý muž- po nebezpečí a hře. Proto hledá ženu- nejnebezpečnější to hračku.
-Friedrich Nietzsche

Existuje jen jedno dobro, a to je vědění. Existuje jen jedno zlo, a to je nevědomost.
-Sókratés

Každý génius má v sobě trochu šílenství.
-Aristotéles

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: C-3171 ,,Ian"

Příspěvek od Jazen »

Dobre, všetko vyzerá v pohode. Máš nejaké návrhy, žiadosti k výcviku? Približne doba, alebo bitky ktorých by si sa chcel účastniť?
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Iandoin
Učedník
Učedník
Příspěvky: 40
Registrován: 09.2.2011 20:16:00

Re: C-3171 ,,Ian"

Příspěvek od Iandoin »

Doba asi druhá pětina klonových válek, rád bych se zůčastnil bitvy v Krystalovém městě nebo jak se to jmenuje...
Po dvou věcech touží pravý muž- po nebezpečí a hře. Proto hledá ženu- nejnebezpečnější to hračku.
-Friedrich Nietzsche

Existuje jen jedno dobro, a to je vědění. Existuje jen jedno zlo, a to je nevědomost.
-Sókratés

Každý génius má v sobě trochu šílenství.
-Aristotéles

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: C-3171 ,,Ian"

Příspěvek od Jazen »

Dobre dohodle, vycvik az zajtra. Dnes nemam naladu moc.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: C-3171 ,,Ian"

Příspěvek od Wrait »

Výcvik založen (konečně :D)

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=3936
LOCK

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“