Přihláška Mouse Essoda (MrTukan)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Dingo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 28.12.2011 23:50:28

Přihláška Mouse Essoda (MrTukan)

Příspěvek od Dingo »

Jméno: Jack „Mouse“ Essod

Rasa: Člověk, pravděpodobně napůl Hapan

Titul: Padawan

Rok narození: 44 BBY

Současný věk : 15 let

Místo narození: Nákladní loď Lucky Star

Životopis: Jacka už odmalička pronásledovala ve věcech utvářejících jeho budoucnost smůla následovaná rychlým šťastným zvratem. Narodil se pašerákovi electra z Abreagado-rae a Hapanské uprchlici z aristokratické rodiny pronásledované jejími rodiči. Pronásledování zašlo až tak daleko že loď Jackova otce byla zničena a tak museli i s matkou uprchnout jako černí pasažéři v nákladovém prostoru nákladní lodi Lucky Star mířící na Coruscant. Zde také přišel na svět malý Jack. Bohužel (nebo spíše naštěstí) byli jeho rodiče v nákladovém prostoru nalezeni. Kapitán lodi byl však dobrý chlapík a nejenže jim to odpustil ale dokonce jim i na Coruscantu doporučil jednoho přítele který by prý dokázal najít využití pro bývalého pašeráka a mohl by jim pomoci. A tak přišla další smolně-šťastná událost Jackova života. Jackovi rodiče věděli že jeho prarodiče po nich stále pátrají se rozhodli Jacka opustit a zanechali ho téměř ihned jak vyšli z kliniky na prahu přítele onoho kapitána. Ukázalo se, že onen přítel je policejní rychle stoupající hvězda Rale Essod. Štěstí bylo to, že vzhledem k tomu že nebyl tak špatně zaopatřen aby dokázal ignorovat své svědomí a postarat se o Mouse a že měl dceru jen o týden starší než Jack (tudíž ho mohla jeho žena kojit) se rozhodl, že si Jacka nechá. A tak dostal Jack jméno a byl přijat do rodiny Essod. Následující léta spokojeně vyrůstal se svou sestrou a měl dětství jako každé jiné dítě. Kvůli tomu že byl celkem drobný a snadno se při dětských hrách protáhl všemožnými otvory tak mu ostatní děti dali přezdívku Mouse. Další zvrat v Mousově životě přišel v jeho pěti letech kdy se jeho adoptivní otec (tou dobou už v policejním sboru vlivný důstojník) zapletl s důležitým zločincem. Rale musel navázat spolupráci s Rytířem Jedi který při návštěvě Raleova domu vycítil v Jackovi cit pro Sílu. Když vyšetřování skončilo, přesvědčil Jackovi rodiče, že pro něj bude nejlepší, když bude přijat na studia do zdejšího Chrámu Jediů. A tak Jack opustil domov a započal jeho Jediský výcvik.Jack byl však o něco odtažitější a přemýšlivější než jeho vrstevníci a tak mu vždy dělalo trochu problémy vytvořit si nové vztahy. To také vedlo k tomu, že když trochu vyrostl intenzivně přemýšlel o oněch věcech Jediům zapovězeným jako je láska či rodina. Je jasné, že byť měl Jediské studium byli tyto představy nejprve na úrovni dítěte a tudíž se sotva dali považovat za důležité. Přesto byli začátkem toho čím se Mouse stal či měl stát. Netrvalo dlouho a Mouse se poprvé vykradl z chrámu a za pomocí toho co věděl o své mistryně se rozhodl nalézt svého adoptivního otce. To se mu také povedlo a setkání to bylo poměrně emotivní a pro Jacka důležité. Tenkrát se dozvěděl pravdu o svých rodičích a udělal další důležitý krok ve svém životě. Od té doby udržoval potajmu se svým otcem kontakt a dozvídal se tak víc o světě za Chrámovými zdmi. Mouse ví, že jeho mistr má o tomhle nejspíš povědomí ale rozhodně na to řeč nezavádí. A tak čas plynul, Mouse začínal být víc a víc plný pochybností (což zapříčinilo že mu zůstali jen ti nejvěrnější přátelé) a to co pro něj Síla zamýšlí je nejasnější a nejasnější.

Barva čepele: Žlutá

Světelný meč: Klasický jednočepelový

Styl boje: Nejprve využívá Soresu aby si proklepl svého protivník a případně ho trochu utahal. Poté přejde na agresivní Ataru aby protivníka vyvedl z míry a rychle ho zlikvidoval

Schopnosti: Základy jako je telekineze, Jediská intuice či třeba posílení těla za pomocí Síly (velké skoky, rychlost atd.)

Schopnosti jako Jedi: Posílená intuice (to se pokusí naučit až na takovou úroveň jakou disponují třeba Mirulaky – nahrážka za špatné noční vidění po jeho matce)
Léčení

Vzhled a vystupování: Menší a obratnější postavy (cca 170 cm), šlachovitý, tmavě hnědé, krátké vlasy s klasickým padawanským copánek, rýsující se ostré rysy, hákovitý „orlí“ nos, světle zelené oči, je nejspíš po matce celkem pohledný
Nosívá klasické padawanské roucho, jiný oblek volí pouze když je potřeba
Drží se většinou stranou a analyzuje situaci, kvůli jeho pochybnostem má jen pár přátel a jinak je spíše za outsidera (má tedy více času na výuku které se povětšinou intenzivně věnuje)

Povaha: Učenlivý, trpělivý, zamlklý a zdrženlivý. Někdy až skoro přehání svůj trénink a uvolní se jen mezi svými přáteli. Nesnáší pokrytectví a ignoranci. Dotýkají se ho klasické problémy dospívání, prohloubené jeho komunikací se světem mimo Chrám. Předčasně vyspělý (tady vzniká prostor pro ony pochybnosti). Má strach jestli je cesta kterou se jako Jedi ubírá správná a také aby ho jeho pochyby nepřivedli na cestu Temné strany. Dalším důležitým strachem je také to aby nezklamal svou mistryni a další Jediské mistry – své vzory a také aby nezklamal ty které má rád.

Rozsah znalostí o SW: Celkem slušný a k tomu co nevím mi napomůže Wookiepedie :)

--------------------------------------------------------------------------------
Nijak moc informací tu není. Chtěl bych z Mouse zajímavou postavu teprve vytvořit :)
Naposledy upravil(a) Dingo dne 11.2.2012 22:40:12, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Přihláška Mouse Essoda (Dingo)

Příspěvek od MrTukan »

Takže dobrý večer.. Zkouknul jsem Tvojí přihlášku a než se rozhodnu, jestli ji vzít (pokud bys tedy chtěl) nebo jí nechat kolegům moderátorům, tak mám pár dotazů a připomínek.
1. Tak nějak přemýšlím, z čeho mohl být adoptivní otec dobře zaopatřen, když to byl policajt.. Manželka měla asi dobrou práci nebo snad bral úplatky, případně měl velké dědictví?
2. Mistryni Hali Novani sis vymyslel nebo jenom neumím hledat na wookii?
3. Trváš na téhle konkrétní mistryni a vlastnostech, které jsi jí částečně přiřknul v životopise?
4. Ke vzhledu... Jako padawan muž budeš mít zřejmě krátké vlasy a copánek. Vzhledem k popisu postavy a obličeje si nejsem úplně jistej jak objektivní je hodnocení "docela pohledný" ale budiž.
5. K příběhu.. Máš osobní požadavky na příběh/předem stanovenou cestu kam budeš svou postavu směřovat nebo to necháš na okolnostech a vlivu utvářejícího se příběhu přímo za běhu a pod našimi prsty..?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Dingo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 28.12.2011 23:50:28

Re: Přihláška Mouse Essoda (Dingo)

Příspěvek od Dingo »

No vida... Takže 1. Dostával se na vyšší místa - vyšší plat. Je to ymšleno spíše tak že nebyl natolik špatně zaopatřen aby si nemohl dovolit adoptovat Mosue. Ale přípomínku beru a upravím to.
2. Jak umíš hledat na Wookiepedii nevím ale tohle je vymyšlené. To ale není d§ůležité takže jsem ochoten to změnit. (takže jsem ti odpověděl i na bod 3.)¨
4. Tohle je rozhodně dobrý postřeh a díky že jsi mě to připomněl
5. tohle je to pěkné na hrách na hrdiny. Nikdy nevíš jak to dopadne :). Pouze předpokládám jak by to s Mousem třeba mohlo dopadnout ale nevím co si pro mě moder přichystá takže uvidíme.

Jinak ty věci ihned upravím a pokud budeš mít zájem tak tě beru (nemělo by to být naopak? :D)

P.S. K té kráse... To je součást Hapanského dědictví. Hapané jsou obecně fešáci/sympaťáci. Na druhou stranu (jak jsem psal) velmi špatně vidí ve tmě.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Přihláška Mouse Essoda (Dingo)

Příspěvek od MrTukan »

1. Takhle to už vypadá výborně. :)
2. No nechci tě nutit překopávat celý životopis, mám jisté výhrady k chování a vlastnostem té mistryně a celkově mám radši mistry jiného ražení, každopádně domnívám se, že si s ní dokážu poradit velice snadno herně tak, abys nemusel předělávat životopis.. Jako bonus to zasáhne tvou postavu víc, než kdybys to upravil teď. :) Takže to můžeš nechat.

Takže je to v pořádku, řekl bych... Ohledně toho mého dotazu, jestli mě chceš za moderátora.. Věc se má tak, že už pár let nejsem klasickým moderátorem a dlouhou dobu jsem nikoho nevedl, takže se teď vždycky hráčů radši ptám, jestli se mnou nemají problém.. :) Navíc přeci jenom moderská škola, kterou jsem dostal od Kapitana.Sola už se zas tak často mezi moderátory nevidí, každopádně mám pocit, že ty jsi typ hráče, který se nesloží když mu moderátor hodí pár klád pod nohy a ještě si do něj ležícího kopne.. Takže by nemusel být problém. :)

.. K té kráse je mi to jasné, jen si nejsem jistej jestli "orlí nos" je zrovna znamení krásy, ale to je celkem jedno.. :)

K výcviku... Když je ti 15 let, tak bych to viděl spíš na takový "běžný život" uvnitř chrámu/případně i venku při výletu a zatím bych nehrotil nějakou mimoplanetární misi.. Ok?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Dingo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 28.12.2011 23:50:28

Re: Přihláška Mouse Essoda (Dingo)

Příspěvek od Dingo »

Jestli jsi nebo nejsi moder stejně nepoznám tak o co jde? :D
Ad Nose: Asi máš pravdu. Inu ani hapan nemůže být úplně dokonalý což? :)
Ad výcvik: Ty jsi tu šéf - konej co umíš :)

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Přihláška Mouse Essoda (MrTukan)

Příspěvek od MrTukan »

Ok. :)

Ještě poslední detail, výška, kterou uvádíš ve vzhledu bude konečná v dospělosti nebo to je výška v těhlech patnácti letech?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Dingo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 28.12.2011 23:50:28

Re: Přihláška Mouse Essoda (MrTukan)

Příspěvek od Dingo »

Mouse je mouse a malej zůstane :) Ono přeci jen po těch 15 stejně už moc nevyrosteš.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Přihláška Mouse Essoda (MrTukan)

Příspěvek od MrTukan »

Ok.

Výcvik založen:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=3583
LOCK
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“