Přihláška Aerion Leron

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Planek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 1
Registrován: 15.2.2012 11:24:14

Přihláška Aerion Leron

Příspěvek od Planek »

Jméno: Aerion Leron
Povolání: voják Republiky – Garda senátu
Hodnost: kadet
Rasa: člověk
Rok narození: 50 BBY
Planeta narození: Delaya
Životopis postavy: Celá má rodina už po generace pochází ze systému Alderaan. Ačkoli má matka pocházela ze samotného Alderaanu, ale přestěhovala se na jeho sesterskou planetu Delaya, když poznala mého otce. Společně založili menší přepravní společnost, která nejenom převážela výrobky z industrializované Delayi na Alderaan, ale i na Coruscant.
To se jim stalo osudným několik dní po mých osmnáctých narozeninách, když při jedné z cest na Coruscant byl celý jejich konvoj přepaden a vypleněn. Oba mí rodiče zabiti spolu s celou posádkou. Okamžitě po pohřbu jsem opustil Delayu a vydal se na Coruscant. Zde jsem vyhledal svého strýce, který byl příslušníkem Coruscantské bezpečnosti. Zjistil jsem, že bezpečnost v samém srdci Republiky je mnohem menší než jsem si myslel a chtěl jsem se dát k Bezpečnosti, abych to změnil.
Místo toho mi ale strýc doporučil odpovědnější činnost u elitních strážců Republiky – u Gardy senátu. Dal jsem na jeho radu a podal si přihlášku na Akademii Gardy. Strýcova rada se vyplatila a já byl přijat. Nyní je mým hlavním cílem stát se dobrým gardistou a možná se i vypracovat na člena elitních Senátních komand.
Hlavní zbraň: ceremoniální blasterová puška Gardy
Záložní zbraň: těžký blaster S-5, vibronůž
Styl boje: spoléhá především na boj z dálky, střelba na dlouhou vzdálenost, ale je zdatný i v osobním boji (vibronůž, beze zbraně)
Schopnosti: střelba na dlouhou vzdálenost, boj beze zbraně i s ní, obstojné pilotní dovednosti (především stíhačky a malé stroje)
Vzhled, poznámky: vysoká atletická postava, krátké blond vlasy, společenský, dobře navazuje kontakty s dalšími lidmi
Rozsah znalostí o SW: spíše bych psal o co jsem se nezajímal – období starší než Mandalorianské války, období po Yuuzhan – Vongských válkách, jinak nedostatky pravidelně doplňuji z Woookipedie…
Kontakt: robin.panek@gmail.com

Vím, že volba senátní gardy je trochu netradiční, ale snad to nebude příliš velký problém...

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Přihláška Aerion Leron

Příspěvek od Atalon »

Zdravím tě, kdybys chtěl tak bych se tě ujal, předem tě ale musím upozornit, že nejsem z nejsnáze přežitelných moderů. A také na to, že pokud vezmu takto atypickou přihlášku, tak čekám od hráče že ví co hraje a podle toho k němu přistupuji.

V tomto případě by to pro začátek znamenalo drobné úpravy v tvé přihlášce: Pokud vím, tak k Senátní Gardě se lidé jen tak nehlásili, ale byli vybíráni a to dost pečlivě a většinou z řad bezpečnostních sil nebo díky rodinným konexím.
Tolik k faktickým chybkám které by mi vadily. Ale rád bych se tě ještě zeptal na pár věcí.
Za prvé ta střelba na dlouhou vzdálenost. Mě totiž střelba na dlouhou vzdálenost u senátního gardisty nepřijde zrovna jako nejšťastnější. Tedy nevylučuji u něj tuto dovednost, jen si umím představit opravdu málo jejích praktických uplatněních, proto bych se zeptal zda si s ní měl nějaké konkrétní plány?
Za druhé jsem se chtěl zeptat na schopnosti získané výcvikem gardisty. Možná by nebylo od věci je do přihlášky rozepsat s drobným komentářem o úrovni jejich zvládnutí. Např. ty píšeš, že je zdatný i v osobním boji beze zbraně nebo s vibrodýkou. Mě by zajímalo, jak se stavěl ke gardistickým výcvikům, třeba výcvik v boji na blízko s ceremoniální puškou, nebo Hijkatu. Nebo jak zvládal výcviky ve vyšetřovacích metodách a forenzních důkazech.
Za třetí ten záložní blaster S-5. Pokud myslíme oba tentýž, tak ten byl vyráběný a používaný především bezpečností na Naboo, takže by bylo dobré vysvětlit, jak se k němu dostal a proč nepoužíval něco běžnějšího se stejnými možnostmi (např. DL-44)

Rozhodnutí zda chceš abych si tě vzal či nikoli nechám na tvé úvaze, stejně jako to zda se zamyslíš nad mými připomínkami.

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“