Marinho - Sul

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Marinho - Sul

Příspěvek od Marinho »

verze 1.2

Jméno: Sul

Titul: Padawan

Rasa: Zabrak

Rok narození: nechám na moderátorovi, padawanem bych chtěl být před blokádou Naboo cca, může být ale jakékoliv vhodné období ...

Planeta narození: Iridonia

Životopis postavy: Narodil jsem se planetě Iridonia. Můj otec v té době byl technikem, starající se o žací stroje na noční straně rodné planety. Matka byla ženou v domácnosti a starala o mne a mých 6 sourozenců. Krátce po narození na planetu přiletěl mistr Jedi, který hledal děti citlivé na sílu. Mne neobjevil náhodou, protože z našeho klanu vzešlo v minulosti nespočet rytířů Jedi. Co se talentu v Síle týče, oproti ostatním jsem byl i na Zabraka spíše podprůměrným. Tento nedostatek více než dostatečně vyvažoval předpoklad velmi dobrého zvládnutí boje se světelným mečem. Rodiče ani Rada Starších nesouhlasili s tím, aby si Jediové jen tak odváděli zdravé Zabraky a používali je pro své účely, zatímco by mohli rozšířit řady členů Klanu a tím získávat větší moc mezi ostatními klany v okolí. Navíc z toho, že by se ze mne stal rytíř Jedi, Klan nic nezíská. Jedi tedy odletěl s nepořízenou. Přibližně o tři roky později se opět objevil jiný mistr, který měl seznam dříve objevených dětí a snažil se přesvědčit Radu Starších, aby dovolil děti odvést z planety a cvičit Síle. Ne náhodou Řád vyslal Zabrackého mistra. Když totiž řekl, že díky výcviku se z něj stane mnohem silnější válečník než pokud by zůstal v péči Klanu, Celá Rada se začala smát spolu se všemi přítomnými. Vůdce klanu pokynem ruky vyslal dvojici stráží s omračujícími tyčemi, aby upozornili Jedije na jeho omyl. Jakmile se stráže přiblížili k mistrovi, rozsvítila se modrá záře po celé místnosti doprovázená podivnými zvuky, která po několika okamžicích zmizela. Všichni stáli na stejných místech, je Jedi zhluboka dýchal a stráže držely v rukou jen zbytky zbraní, ostatní části zbraní ležely na zemi. Z míst, které na sebe původně navazovaly, stoupal úzký sloupec bílého dýmu. O několik hodin později mne rodiče dovedli k lodi a já se spolu s mistrem a dalšími budoucími mladými Jedii vydal směrem ke Coruscantu.
V Akademii jsme byli rozděleni do několika menších skupin přibližně stejně starých a schopných dětí, které se pak společně učily ovládání světelného meče, schopnosti ovládat Sílu, rytířskému Kodexu, historii, diplomacii a dalším. Také se musím často procvičovat v používání Síle, kde se jen s obtížemi držím úrovně, na které jsou mí spolužáci. K tomu navštěvuji starší spolužáky, se kterými na oplátku nacvičuji boj se světelným mečem. Přestože mi nedělá velký problém být v kolektivu i výrazně starších žáků, nepovažuji je za přátele a své pocity si nechávám výhradně pro sebe. Nejraději si povídám s těmi schopnějšími a tím se sám motivuji k lepším výsledkům. Přestože mi nevadí kolektiv, nijak výrazně se neprojevuji, nejčastěji sedím v rohu a pozorováním ostatních se snažím sledovat myšlenkové pochody ostatních. Zpočátku někteří spolužáci o mě a ostatních Zabracích říkávali, že jsme jen agresivní zvířata, která nemají v Řádu co pohledávat. Moje reakce záležela na inteligenci autora takové urážky. U těch nejchytřejších nebo zkušenějších stačilo podívat se jim do očí, ten nejhloupější skončil na několik dní v péči zdravotnického personálu se zlomeným žebrem a vykloubeným ramenem. Za poslední zmíněný výstup jsem si vysloužil tři měsíce služby v akademické knihovně. Po skončení služby, při které jsem se jen letmo zahlédl ostatní studenty, kteří občas nosili mistrům některé spisy z knihovny, jsem se vrátil do běžné výuky. Změny jsem si všiml až postupem času, kdy ubylo podobných urážek. Pokud se někdo odvážil, tak se jen snažil udělat dojem na některou ze studentek a včas se vzdálil z mého dosahu. Během služby v knihovně jsem nucen při každé volné chvíli opakovaně přepisovat Kodex rytířů Jedi nebo ho nazpaměť odříkávat, často i hodinu v kuse. Po návratu mezi studenty jsem se cítil mnohem klidnější, o to víc jsem si všímal strachu, kteří ze mě měli někteří, většinou bezdůvodně. Sám jsem si slíbil, že udělám vše pro to, abych byl vždy tak silný, abych nemusel žít ve strachu. Před nikým. Nikdy.
Pár dní po vypršení mého trestu jsem byl poslán na akademii na Almasu. Prý to tak bude pro mě a ostatní lepší. Jako ani ne osmileté dítě jsem neměl důvod odporovat. Navíc jsem se těšil na to, že se podívám mimo Coruscant, který nebyl zase tak zajímavý, pokud celý život trčíte v chrámu. Po příletu na Almas jsem prošel vstupním testem a byl jsem přiřazen do klanu Katarn. Mezi mé slabiny jednoznačně využívání Síly. Základní schopnosti jako manipulování s předměty, využívání Síly pro rychlejší, přesnější a silnější údery mečem zvládám po kratší dobu než ostatní studenti. Proto se můj výcvik Síly spíš než na učení různých nových a náročných technik zaměřuje na co nejefektivnější využití malé "kapacity" Síly a snahu co možná nejvíce tuto kapacitu zvýšit. Nejvíce mi vyhovují techniky, u kterých používám Sílu v impulsech a tím zkracuji dobu, po kterou jsem zranitelný. Používání Síly totiž vyžaduje mou velkou koncentraci a ztrácím na chvíli přehled o dění kolem mne. Tuto slabinu jsem dokázal přeměnit v částečnou výhodu tím, že při souboji se světelným mečem dokáži nečekaně například zrychlit výpady a tím překvapovat soupeře. Mezi silné stránky patří jednoznačně ovládání světelného meče, na Akademii tréninku věnuji většinu volného času. Při trénincích, kdy jsme byli rozděleni do dvojic a měli jsme pomocí naučených technik "porazit" svého soupeře, jsem ihned od začátku agresivně útočil nehledě na styl, který používal protivník. Často jsem si samotný souboj po jeho skončení ani nepamatoval. Proti některým studentům, používající defenzivní postoje jsem útočil tak dlouho, dokud jsem nebyl tak vyčerpaný, že jsem nedokázal ani udržet meč v ruce. Po častých prohrách a poznámkách od mistrů jsem se naučil bojovat s "otevřenýma očima". U některých žáků, proti kterým jsem do té doby nestál, jsem někdy rozeznal formu již podle postoje a držení meče. Stále jsem si ale zachoval útočnou povahu. Určitý problém mi dělali defenzivně založení soupeři, kteří dokázali odolat mým útokům a odhalit nechráněná místa. Mezi mé další speciality patří také zájem o diplomacii a atypické povahové vlastnosti různých ras. Když se základní výcvik blížil ke konci, a nejnadanější žáci postupně získávali titul padawan a byli přidělování jednotlivým mistrům, netrpělivě jsem očekával, kdy přijde můj čas ...

Barva čepele: Žlutá

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč, později se zaměřit na dva jednočepelové (v levé ruce meč s rukojeťí ve tvaru tonfy)

Styl boje se světelným mečem: Schii Cho, základy Soresu a Ataru (obohacování základního stylu o prvky Soresu a Ataru), později je převést do Jar'Kai


Schopnosti: Základní (manipulace s objekty a živými tvory, zrychlení pohybu)


Schopnosti jako rytíř Jedi: Léčení silou (udržení základních životních funkcí po určitou dobu), cítění emocí (strach, hněv, radost)
Pokročilejší metody nejsem schopen vůbec nebo jen za použití meditace a navíc jen ve velmi omezené míře.

Vzhled, poznámky: světlá pleť bez tetování, typické výrůstky světlejší barvy, světlemodré oči, dlouhé černé vlasy sahající od poloviny temene až do přibližně půli zad spletené do copánků s kovovými ozdobami. O něco menší výška než průměrný člověk, široká ramena, svalnatá postava.
Často i v hlučné společnosti zahloubán do vlastních myšlenek, na první pohled se může zdát, že okolí nevnímám. Tento dojem mají někteří i při rozhovoru se mnou. Mám velmi dobrou paměť na rozhovory i z minulosti. Velmi nedůvěřivý, snažím se to nedávat příliš najevo.

Rozsah znalostí o SW: Filmy - SW: episoda I-VI, seriál Clone Wars (momentálně půlka druhé série)
Knihy: Darth Bane: path of destruction (začínám číst)
Hry: Jedi Outcast 2, Jedi Academy, Kotor 2, Empire at War, SW-Battlefield 2
mám velké množství knih a komiksů v el. podobě, rád si nechám poradit, kterou začít

Kontakt: e-mail: marinhocz@gmail.com

Pro moderátora: Časem by u mne rostla pochybnost k činům a celkově politice Republiky, všímání si zkorumpovanosti senátu. Možná obdiv k Sithskému učení, ve kterém vidím větší volnost a Sílu, zároveň obavy z propadnutí Temné straně Síly. Pokud bych měl propadnout Temné straně, tak spíš jít vlastní cestou, bojovat proti separatistům (později Impériu) a zároveň proti Republice. Pokud bych se dožil okamžiku "Order 66", tak bych ho rád přežil. To jsou ovšem jen takové nápady, příběh nechám na moderátorovi a nechám se překvapit ...
Naposledy upravil(a) Marinho dne 26.2.2012 23:11:39, celkem upraveno 2 x.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Elinor Yall

Re: Marinho - Sul

Příspěvek od Elinor Yall »

Určité poznámky jsem psala v PM, takže ano, předběžně beru.

Jenom budu chtít následující testík:
1. Je možné na akademii používat neslušná slova? Pokud ano, za jakých okolností?
2. Kolik postav můžeš mít v jednom období?
3. Za jakých okolností můžeš doplňovat archivy?

4. doplň do správného tvaru:

Coruscant, Chrám Jedi Právě jsi se účastnil pohřbu hrdinů kteří padli v boji při pokusu o prolomení Mandorianské blokády když jsi zachytil pohled svého mistra. Tichou tragickou hudbu nic z okolí nenarušovalo, jako by se celý Coruscant pohroužil do mrtvolného ticha nad tragickou ztrátou desítek mistrů, rytířů a padawanů kteří se útoku účastnili. Mistrův přemýšlivý pohled ti jasně naznačil co tě po pohřbu čeká.
Vždy když se na tebe díval tímto stylem, věděl jsi že tě čeká tvrdá zkouška ve výcvikové místnosti. Nevěděl jsi proč právě tobě přidělili tohoto mistra, snad aby zmírnili dopad tvému tvrdohlavému odmítání učit se jiné technice než obrané a abys ty zmírnil jeho neopatrné jednání. Každopádně se tvůj mistr snažil velmi bolestivým způsobem vštípit vztah alespoň k jedné trochu útočnější technice a jeho nutkání vštěpovat ti svou filozofii boje proti Sithům přicházela vždy když do chrámu dorazily zprávy o smrti některého z členů řádu.
Na chvíli jsi se pozastavil studováním svého mistra. Arden Koral měl štíhlou postavu která jej přímo předurčovala k pověsti jakou si dokázal vybudovat v chrámu jako jeden z nejlepších šermířů řádu. Více než čtyřicetiletý Zabrak byl znám svou agresivnější formou boje řídící se pravidlem boje první mrtvej prohrál. Jeho agresivnější přístup k boji kdy je až neopatrný mu vysloužil v boji se sithy několik jizev a kybernetickou levou paži. Na druhou stranu, je jeden z mála kteří se mohou pyšnit tím, že byl přítomen několika přímým ztečím na ležení sithů a stále žije.
Po skončení ceremoniálního pohřbu na kterém nemohla být žádná z obětí jelikož padli při vesmírné bitvě si tě mistr vyhledal
Alaine tahle tragická událost mi připomněla tvůj nedostatek v boji světelným mečem, sice naši přátelé nepadli v boji na meče, ale ta tvá defenzivnost mě tak nějak dráždí.
Zvesela se na tebe ušklíbne ale veselý výraz jej opustí hned jak mu padne pohled na odcházející pozůstalé členy řádu.
Očekávám tě za hodinu ve výcvikové místnosti v prvním patře u jídelny.
Otočí se zády a s poněkud smutkem shrbenými zády odejde.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Marinho - Sul

Příspěvek od Marinho »

1. Je možné na akademii používat neslušná slova? Pokud ano, za jakých okolností?
Jen v přímé řeči a myšlenkách postav ve hře, v souladu s charakterem postav

2. Kolik postav můžeš mít v jednom období?
v jednom období jen jedna postava, další postavu v jiném období jen s povolením moderátora nebo dokončení výcviku první postavy

3. Za jakých okolností můžeš doplňovat archivy?
Do archivu může přispívat jen archivář (admin), případně po prověření znalostí ze světa SW archivářem

4. doplň do správného tvaru:

Coruscant, Chrám Jedi

Právě jsi se účastnil pohřbu hrdinů, kteří padli v boji při pokusu o prolomení Mandorianské blokády, když jsi zachytil pohled svého mistra. Tichou tragickou hudbu nic z okolí nenarušovalo, jako by se celý Coruscant pohroužil do mrtvolného ticha nad tragickou ztrátou desítek mistrů, rytířů a padawanů kteří se útoku účastnili. Mistrův přemýšlivý pohled ti jasně naznačil, co tě po pohřbu čeká.
Vždy, když se na tebe díval tímto stylem, věděl jsi, že tě čeká tvrdá zkouška ve výcvikové místnosti. Nevěděl jsi proč právě tobě přidělili tohoto mistra, snad aby zmírnili dopad tvému tvrdohlavému odmítání učit se jiné technice než obrané a abys ty zmírnil jeho neopatrné jednání. Každopádně se tvůj mistr snažil velmi bolestivým způsobem vštípit vztah alespoň k jedné trochu útočnější technice a jeho nutkání vštěpovat ti svou filozofii boje proti Sithům přicházela vždy, když do chrámu dorazily zprávy o smrti některého z členů řádu.
Na chvíli jsi se pozastavil studováním svého mistra. Arden Koral měl štíhlou postavu která jej přímo předurčovala k pověsti jakou si dokázal vybudovat v chrámu jako jeden z nejlepších šermířů řádu. Více než čtyřicetiletý Zabrak byl znám svou agresivnější formou boje řídící se pravidlem boje první mrtvej prohrál. Jeho agresivnější přístup k boji, kdy je až neopatrný mu vysloužil v boji se sithy několik jizev a kybernetickou levou paži. Na druhou stranu, je jeden z mála kteří se mohou pyšnit tím, že byl přítomen několika přímým ztečím na ležení sithů a stále žije.
Po skončení ceremoniálního pohřbu na kterém nemohla být žádná z obětí, jelikož padli při vesmírné bitvě, si tě mistr vyhledal.
Alaine, tahle tragická událost mi připomněla tvůj nedostatek v boji světelným mečem, sice naši přátelé nepadli v boji na meče, ale ta tvá defenzivnost mě tak nějak dráždí.
Zvesela se na tebe ušklíbne, ale veselý výraz jej opustí hned jak mu padne pohled na odcházející pozůstalé členy řádu.
Očekávám tě za hodinu ve výcvikové místnosti v prvním patře u jídelny.
Otočí se zády a s poněkud smutkem shrbenými zády odejde.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Elinor Yall

Re: Marinho - Sul

Příspěvek od Elinor Yall »

V průběhu dneška počítej se založením výcviku (ale spíš až odpoledne, teď se budu snažit pozodpovídat resty).

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“