John Vakarian (GK)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
samcro
Učedník
Učedník
Příspěvky: 71
Registrován: 14.7.2012 19:05:53
Bydliště: Karlovy Vary

John Vakarian (GK)

Příspěvek od samcro »

Jméno: John Vakarian

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Planeta narození: Alderaan

Životopis postavy: Johnovo otec byl známý podnikatel. I když většina z jeho peněz byla z pašovaní zboží. Matka zemřela při porodu. Kromě otce jsem měl 13 let starého bratra, Jednoho dne přišel na schůzku s otcem jeden zvláštní muž. Bratrovi bylo divné, že otec přivedl někoho domů. Své pracovní záležitosti řešil jenom ve své kanceláři. A tak jsme vyrazili s bratrem na průzkum. Bratr při cestě ze schodů zakopl a pádem si poranil ruku. Otec i ten muž (Jedi jak se ukázalo) pád slyšeli a hned k nám přišli. Jedi, který se vyznal v ošetřování zranění, ujistil otce že syn je v pořádku. Při tomto setkání ve mě vycítil sílu. Otec nás s bratrem poslal do pokoje. Mezitím dlouho do noci pokračovali v rozmluvě. Brzy ráno ke mě otec přišel a vzbudil mě. Vysvětlil mi, že jsem vyjmečný a že jednou dokážu velké věci. Vzbudil bratra se kterým jsem se rozloučil. Otec mi pomohl s balením věcí a při tom mi vyprávěl, že i dědečkovo bratr byl také Jedi a se slzami v očích mi dal matčin amulet pro štěstí. Potom mě vyvedl před dům, kde už čekal ten Jedi, a naposledy mě objal. Při cestě na Coruscant se mi představil jmenoval se Dax Kurn. První dny v chrámu jsem strávil v ústraní, ale později jsem se aktivně zapojil do kolektivu. Občas jsem udělal nějaký průšvih, ale naštěstí nikdy nic moc velkého. Po dvou letech jsem, dozvěděl, že mistr Dax Kurn zemřel při nehodě na jedné ze svých výprav. Většinu volného času chrámu strávil s přáteli a studiem.

Barva čepele: Modrá

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Shii Cho, Soresu

Schopnosti: Cit pro užití Síly, základní telekineze

Schopnosti jako rytíř Jedi: Mind Trick a odražení (Teprve se obě učím)

Vzhled, poznámky: Vysoký sportovní postava, hnědé vlasy zelené oči. Je celkem schopný s elektronikou a také se vyzná v počítačích. Občas je až moc impulzivní. Nemá rád když se k němu chová moc povýšeně. Velice ho zajímá historie. Není moc dobrý pilot.

Rozsah znalostí o SW: Stará i nová trilogie, KOTOR 1, KOTOR 2, Jedi Academy, Jedi outcast, Clone Wars .

Odhadovaná častost hraní: Nejméně jednou za den (do konce měsíce bych měl mít dost času).

Kontakt: Skype-samcro, samcro96@seznam.cz
Naposledy upravil(a) samcro dne 16.7.2012 09:53:15, celkem upraveno 1 x.
Never be cruel, never be cowardly. And never ever eat pears! Remember – hate is always foolish…and love, is always wise.

Always try, to be nice and never fail to be kind.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: John Vakarian (GK)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Čau,
Mass Effect, beru tě :D
chybí ti tam bod Odhadovaná častost hraní:, bylo by dobnrý kdybys to tam doplnil, abych věděl jak na tom jsi s časem.

Přihláška se zdá v pořádku, takže nevidím problém, za chvilku ti nahodím test a začnu rovnou vymýšlet výcvik.

Jinak bych chtěl abys upřesnil období ve kterém chceš hrát

2000 - 1000 BBY - Nové Sithské války (končí bitvou na Ruusanu a Banem) - tady se toho dá hodně udělat a určitě by to mohlo být zajímavý, kdyžtak upřesni jestli je ti to jedno, nebo chceš pár let před zničením Sithského řádu.
500 - 340 BBY - Je v provozu Jediská výcviková loď Chu'unthor, než havaroval na Dathomir - tohle bych nedoporučoval, navíc o tom moc nevím
33 BBY - Yinchorrijské povstání - nevím, nezdá se mi to odbrý
32 BBY - Blokáda Naboo - hodně času do války a dá se toho udělat, ale nebylo by to už tak zajímavý, možná kdybys to chtěl kolem blokády tak...tak 1-2 roky před válkou by bylo nejlepší
22 - 19 BBY - Klonové války (Anakin vs droidi) - tohle by mohlo být hodně zajímavý

EDIT: nahozen test.

Test z pravidel:
1. co říká pravidlo číslo 2
2. můžeš zde doplňovat archívy? popř. čí souhlas na to potřebuješ
3. Maximální velikost osobní ikony u hráčů nesmí překročit rozměry?

Test z úpravy textu:
Rozliš řeč, myšlenky, nadpis, normální text a odřádkuj.

Ruusan, Hospoda u Sitha Sledoval jsem rodiana, jak si odplivnul předtím, než přišel těsně ke mě a vytrvale mi hleděl do očí. Jeho slovní urážka pro mě nic neznamenala a taky jsem se podle toho tvářil. Víš, že sis zrovna podepsal rozsudek smrti? Odpovím na jeho výhružky, no spíše mu jenom oznámím to, že v následující vteřině jej hodlám probodnout svým nově postaveným červeným mečem. To bude ideální křest pro mou novou hračku. Pomyslím si ještě, než přejdu k činu.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
samcro
Učedník
Učedník
Příspěvky: 71
Registrován: 14.7.2012 19:05:53
Bydliště: Karlovy Vary

Re: John Vakarian (GK)

Příspěvek od samcro »

1. Je zakázáno spamování.
2. Jen se souhlasem administrátora, nebo hlavního archiváře.
3. Nesmí překročit rozměry 150x200 pixelů.

Ruusan, Hospoda u Sitha
Sledoval jsem rodiana, jak si odplivnul předtím, než přišel těsně ke mě a vytrvale mi hleděl do očí. Jeho slovní urážka pro mě nic neznamenala a taky jsem se podle toho tvářil.
Víš, že sis zrovna podepsal rozsudek smrti?
Odpovím na jeho výhružky, no spíše mu jenom oznámím to, že v následující vteřině jej hodlám probodnout svým nově postaveným červeným mečem.
To bude ideální křest pro mou novou hračku.
Pomyslím si ještě, než přejdu k činu.


Nejraději bych hrál asi v průběhu klonových válkek. O tom období toho vím nejvíc.
Never be cruel, never be cowardly. And never ever eat pears! Remember – hate is always foolish…and love, is always wise.

Always try, to be nice and never fail to be kind.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: John Vakarian (GK)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Máš všechno dobře. Počítám, že se tak do 16:00 vrátím z autoškoly tak o půl bys pak měl mít výcvik.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
samcro
Učedník
Učedník
Příspěvky: 71
Registrován: 14.7.2012 19:05:53
Bydliště: Karlovy Vary

Re: John Vakarian (GK)

Příspěvek od samcro »

Ok díky.
Never be cruel, never be cowardly. And never ever eat pears! Remember – hate is always foolish…and love, is always wise.

Always try, to be nice and never fail to be kind.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: John Vakarian (GK)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Tady je výcvik, sry že to trvalo dýl než jsem odhadoval, nic mě nenapadalo.

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&p=58263#p58263
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“