Kay Amberion (East.Wood)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Kay Amberion (East.Wood)

Příspěvek od East.Wood »

Jméno: Kay Amberion

Povolání: voják CIS

Hodnost: kadet

Rasa: Wroonian

Rok narození: 40 BBY

Planeta narození: Saleucami

Životopis postavy:
Kay se narodil na kolonii na Saleucami v době, kdy planeta byla ještě svobodná. Po pěti letech od Kayova narození však Saleucami upadla pod kontrolu Techno Unie, tedy společnosti, která v budoucnu zasáhne do Klonových válek. Zde pracoval i jeho otec do doby, než po těžkém pracovním úrazu musel opustit své místo a byl upoután na repulzní křeslo. Krátce poté opustila rodinu Kayova matka, jež si našla milence kdesi na Coruscantu. Nemohoucí otec nemohl uživit sebe a syna a proto Kay začal pracovat rovněž pro Techno Unii již ve svých 9 letech.

Když mu bylo 17 let (jeho otec umřel před 2 roky), rozhodl se zanechat práce obyčejného mechanika vesmírných lodí a jeho cílem bylo nechat se naverbovat do armády CIS. Nikdy příliš neobdivoval myšlenku Separatistů, ale v kariéře vojáka viděl šanci, jak opustit domovskou planetu, kde jej teď už nic nedrželo a Kay moc chtěl objevovat nová místa v galaxii a možná si někde najít i partnerku. Techno Unie sice preferovala droidy jakožto prostředek pro válku s Republikou, avšak armáda potřebovala schopné důstojníky nebo profese, které nemohly provádět droidi. Mezi veliteli armád byli často Skakoané, tedy představitelé stejné rasy, jako byl Wat Tambor, čelní představitel Unie. A Kay si jej vzal za vzor a hodlal udělat kariéru přinejmenším takovou, aby se dostal na vyšší místa a mohl usktečnit své sny...


Hlavní zbraň: DC-15A (blasterová puška, používaná vojáky Republiky)

Záložní zbraň: SE-14 (blasterová pistole)

Styl boje: důrazný (razí heslo "nejdříve střílej, pak se ptej...")

Schopnosti: jako bývalý mechanik vesmírných plavidel toho ví hodně o technice, létat se však nikdy neučil

Vzhled, poznámky: výška 172 cm, váha 81 kg - menší, postava středně vypracovaná, černé dlouhé vlasy pod ramena nosí sepnuté, obyčejně nosí černé brýle a bývá zarostlý, charakteristickým znakem je tetování na zádech - znak Techno Unie. Je příjemý společník, veselé povahy, vtipálek. Není žádným svůdníkem, ale ženy jej pochopitelně zajímají...

Rozsah znalostí o SW: několik knih, celá filmová sága SW, seriál The Clone Wars, encyklopedie ras SW a Wookiepedia

Odhadovaná častost hraní: 2-5 odpovědí týdně (záleží na okolnostech, ale nabízím spíše volnější hraní pro moderátora, který nevyžaduje časté odpovědi)

Kontakt: RostaKala@seznam.cz

Poznámka: Jelikož se po srazu AS chystá nový konkurz na modera, nabízím se případnému budoucímu kandidátovi (pokud současný stav moderátorského sboru neumožňuje nabírání nových hráčů...)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Kay Amberion (East.Wood)

Příspěvek od Garth Devilman »

Pokud ti to nevadí, vezmu tě :)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kay Amberion (East.Wood)

Příspěvek od East.Wood »

Rozhodně mi vyhovuje moder s minimem času - jsem na tom podobně...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Kay Amberion (East.Wood)

Příspěvek od Garth Devilman »

Ok, buď pozdě večer, nebo zítra odpoledne
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“