Zar Uttage (Shisco)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Orita-Kill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 28
Registrován: 03.7.2011 12:53:59

Zar Uttage (Shisco)

Příspěvek od Orita-Kill »

Jméno: Zar Uttage

Titul: Padawan
Rasa: Twi´lek

Rok narození: 42 BBY

Doba působení: Klonové války

Planeta narození: Coruscant
Životopis postavy: Jsem jedním ze tří sourozenců. Moje matka byla Jedi, než ji z řádu vyloučili, kvůli jejím milostným aférkám. Má sestra má jiného otce, nežli já. A nikdo neví, kde je jí konec. Matka mě ve čtyřech letech přivedla do chrámu, že prý vycítila mé nadání. Ve skutečnosti neměla dost peněz na to, aby mě uživila. Tohle vše mi později pověděl mistr, kterému mě matka předala, shodou okolností znal mou matku velice dobře. O mladším bratrovi mi toho moc neřekl, když mě matka odevzdala chrámu, byl čerstvě narozený a od té doby je nikdo neviděl. Otce neznám, ale onen mistr ano. Nechce mi ale nic říct, bojí se, že by mě to mohlo uvrhnout do spárů temné strany. Asi od mých 15 let se zajímám o starobylé artefakty, a proto často trávím i celé hodiny v archívu. Nyní, po vypuknutí klonových válek, kdy je potřeba každý Jedi, očekávám mise, díky kterým bych se mohl stát rytířem Jedi. Můj mistr říká, že ten čas již není daleko.
Barva čepele: fialová

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč
Styl boje se světelným mečem: Djem So, Niman,
Schopnosti: vycítění přítomnosti cizí osoby, odolnost proti sugesci

Schopnosti jako rytíř Jedi : sugesce, pohlcení střely/plamene/blesku
Vzhled, poznámky: zhruba 1.80 vysoký, béžová kůže, tmavě hnědé oči, vnímavý, zajímá se o prastaré jediské, ale i sithské artefakty, bohůžel zatím nebyla příležitost vydat se nějaký nalézt

Rozsah znalostí o SW: filmy,Thrawnova trilogie, L.S a stíny Mindoru, R.K.: Přímý kontakt, Bludná planeta, Oddanost, Darth Bane: Cesta zkázy, Prvotní vektor, Temný příliv1

Odhadovaná častost hraní: Pravidelně tak jednou denně až jednou za dva dny
Kontakt: Dar-Jelony@seznam.cz, iv.kopal@seznam.cz

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Vypadá to, že tě popadnu svými moderátorskými pařáty já.
Nevidím žádné do očí bijící nesrovnalosti a test už jsi jednou absolvoval s Lan Mandragoranem.
Takže...

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=3762
L.O.C.K.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“