Přihláška Surau Tarrak (Shisco)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Kenom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 17
Registrován: 03.9.2012 19:52:46

Přihláška Surau Tarrak (Shisco)

Příspěvek od Kenom »

Jméno: Surau Tarrak

Titul: Lovec nováček

Rasa: Člověk

Rok narození: 53 BBY

Planeta narození: Corelia

Životopis postavy: Narodil jse na Corelii bohatým rodičům, ale život v bohaté rodině neměl rád. Už od nízkého věku ho bavila střelba. V jeho 18ti Letech mu zabyli pyráti jeho nejlepšího přítele, kvůli čemuž se stal uzavřeným člověkem a opustil planetu se skupinou cestovatlů. Před odjezdem si však vzal vysoký peněžní obnos z rodiného konta a zbtaň (S-5 heavy blaster) jeho nejlepšího přítele. S nimi se dostal až na Coruscant, kde se rozhodl připojit k jednomu gangu v nižších patrech. S tímto gange udělal několik akcí: vykrádání, roztržky s jinými gangy, přepadávání nákladních vznášedel a jedno přepadení bankovní pobočky. Při jednom přepadávání transportu velitel gangu rozkázal ústup, jeho tam nechali a byl zatčen. S toho se však dostal díky úplatku který ho však stál značnou část jeho mění. Gang se rozhodl opustil po roztržce s jeho nadřízeným, který ho nechal na akci. Ten to ale odmítl a dokonce ho nařkl z toho že pracuje pro policii. On se následně pronásledovat tohoto člověka a nakonec ho zastřelyl ( tím si znepřátelil gang ve kterém byl, ale získal simpatije u gangu, který soupeří s jeho bívalým gangem. Ten gang mu dokonce nabídl aby se k nim přidel což odmítl). Tím zjistil dvě věcy: 1. Nemá rád když mu kdejaký bůhvýkdo rozkazuje a 2. Lov osob ho bavý. Po začátku klonových válek se rozhodl využýt příležitosti a začal se věnovat lovu osob. V nedávné době si koupil jeden byt a od jednoho pašeráka si koupil zbraň Corellian Destroyer, tím se ale jeho konto dostalo téměř na nulu.
Poznámky k životopisu: Má pár přátel na Bespinu kam se dostal když cestoval. Při cestování také cvičil střelbu a získal svůj nůž. Jeden z cestovatelů, který zůstal na Coruscantu a vyzná se na něm mu takédává informace a je mu někdy ochoten i pomoci s nějakou akcí. Také dobře vychází s barmanem v jednom baru v nižších patrech.

Hlavní zbraň: Corellian Destroyer

Záložní zbraň: S-5 Těžká Blasterová Pistol, malý nůž ukrytý v botě

Styl boje: Preferuje střelbu na střední až dlouhou vzdálenost. Na kratší vzdálenost preferuje využití pistole. V nouzi používá svůj nůž.

Schopnosti: Zbraně na střední vzdálenost, těžší blastery, boj s nožem, pylotování swoopbikeů.

Poznámky: Nevadí mu autority dokud dobře platí, nemění stranu dokud k tomu nemá dobrý důvod nebo pořádně tučnou sumu. Je vyšší postavy s černým krátkýmy vlasy. Mluvý pouze je li to nutné. Znalosti SW: Všechny epizod SW (1-6), všechny 4 série Clone wars, knihy o Boba Fettovi, kniha Darth Maul Lovec stínů, Knihy republic commando 1 a 2, hra Star Wars empire at war.

Čas hraní: Různý vetšinou 3x za týden (je možné že i častěji) , většinou ne o výkendu

Kontakt: tel. 723 512 057 e-mail: olda@snajdr.name
Naposledy upravil(a) Kenom dne 06.9.2012 20:24:48, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Přihláška Surau Tarrak

Příspěvek od Marinho »

Takže napřed se omlouvám za všechny modery, že se nikdo doteď neozval.
Nebylo by na škodu životopis doplnit o přátele, které sis za dobu mimo Corellii (ať už dobré přátele, nebo kontakty které máš). Usnadníš tak práci moderovi. Co se týče arzenálu, pokud ho chceš mít v takovém rozsahu, jak píšeš, od začátku, tak se o tom rozepiš v životopisu. Tyto zbraně se neválí na zemi a na koupi nejspíš nemáš dost financí.

Takže doporučuji doplnit:
-jestli sis vzal něco z Corellie (peníze, zbraně, apod.)
-zázemí, jaké máš na Coruscantu teď (krátce po zabití toho šéfa gangu): přátelé, nepřátelé, kde bydlíš, jak jsi na tom finančně
-jakých akcích ses zúčastnil během doby strávené v gangu
-a další ...

Až to změníš nebo pokud to budeš chtít nechat v současném stavu, tak se mi ozvi přes SZ, nebo chat.

Pozn.: Tuto přihlášku si nejspíš vezme jiný moder
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Teď už se některé věci trochu vyjasnily... Hádám, že budeš chtít hrát v období Klonových válek, když sis je tam napsal :) To se mi velice hodí.

Rodiné, zastřelyl, simpatije, bívalým, věcy, bavý, mluvý...
Ty jsi dysgrafik nebo něco takového? Když to čtu, málem jsem si kvůli tomu uhryzal nohu. Zkus si na to prosím tě dávat pozor...

A to (Shisco) jsem dal do předmětu jako znamení pro ostatní moderátory, že už jsem se tě ujal já. OPOVAŽ SE TO JEŠTĚ JEDNOU SMAZAT!
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Přejděme teď k testu z pravidel fóra.

1) Kolik herních postav můžu mít na Akademii?
2) Co musím udělat, když si chci založit další postavu?
3) Jaká jsou pravidla pro vulgární vyjadřování na fóru?
4) Jaká je maximální dovolená velikost uživatelské ikony?

5) Převeď text níže do správné podoby:

V hyperprostoru, bitevní křižník Reformation
Seděl jsem na záchodě, když vtom jsem uslyšel zaklepání na dveře svojí kajuty. Jo, hned, jenom se utřu, zvolal jsem na příchozího a sáhnul po papíru. Kdo mi to sem zas leze, zanadával jsem v myšlenkách.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Kenom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 17
Registrován: 03.9.2012 19:52:46

Re:

Příspěvek od Kenom »

Ano jsem disertografik (mám těžkou poruchu pravopisu a bohužel mi pravopis nejde)

Kenom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 17
Registrován: 03.9.2012 19:52:46

Re:

Příspěvek od Kenom »

1) hráč může mít jen jednu postavu v kazdem obdobi
2) buď se domluvit s adminem nebo ma li odehraný vícvik a 1 misi
3) pouze v myšlenkách postavy a přímé řeči
4) 19,53 KB
5) Převeď text níže do správné podoby:

V hyperprostoru, bitevní křižník Reformation
Seděl jsem na záchodě, když vtom jsem uslyšel zaklepání na dveře svojí kajuty. Jo, hned, jenom se utřu, zvolal jsem na příchozího a sáhnul po papíru. Kdo mi to sem zas leze, zanadával jsem v myšlenkách.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Ano jsem disertografik (mám těžkou poruchu pravopisu a bohužel mi pravopis nejde)
V tom případě se omlouvám.
1) hráč může mít jen jednu postavu v kazdem obdobi
Správně :)
2) buď se domluvit s adminem nebo ma li odehraný vícvik a 1 misi
Tady tě zlehka opravím - domlouvat se s adminem není potřeba, stačí s tvým moderátorem (to jsem já). A odehraný stačí výcvik, mise už nemusí. U některých moderátorů trvá dokončit výcvik rok a více, takže to by ses na založení nové postavy učekal, kdyby to měla být ještě mise. Doufám však, že my to spolu zvládneme daleko dřív :)
3) pouze v myšlenkách postavy a přímé řeči
Správně :) Pouze v rámci vyprávění příběhu
4) 19,53 KB
Tady jsem se poněkud nepřesně vyjádřil a za to se omlouvám. Myslel jsem rozlišení obrázku, a to jest 150x200.

U lokace je hezké vynechat řádek, stejně tak psát na nový řádek přímou řeč a myšlenky - lépe se v tom pak vyzná.

V hyperprostoru, bitevní křižník Reformation

Seděl jsem na záchodě, když vtom jsem uslyšel zaklepání na dveře svojí kajuty.
Jo, hned, jenom se utřu, zvolal jsem na příchozího a sáhnul po papíru.
Kdo mi to sem zas leze, zanadával jsem v myšlenkách.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=3816&p=59351#p59351
L.O.C.K.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“