Nathaniel Organa (Wrait)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Nathaniel Organa (Wrait)

Příspěvek od Lance Skywalker »

Obrázek

  • Jméno: Nathaniel Organa
  • Titul: Padawan
  • Rasa: Človek (Alderaanian, Corellian)
  • Rok narození: 31BBY (9 rokov)
  • Planeta narození: Alderaan
  • Životopis postavy: Kiara Organa sa narodila do Kráľovskej rodiny Alderaanu, v roku 59 pred bitkou o Yavin. Vyrastala v najvyššej triede ako najmladšia dcéra kráľovskej rodiny, sestra Baila Prestora Organa, senátora a princa Alderaanu. Keď mala Kiara 28 rokov, spoznala mladého Corelliánskeho pilota. Čoskoro sa z malého romániku vyvinula veľká láska a plány na útek. Sprisahanie však odhalili a keďže mali princezné zakázané styky s mužmi z inej rasy, bol Corelliánsky pilot podľa zákonov Alderaanu vyhostený a už sa nikdy s Kiarou nekontaktoval. Kiara Organa bola, napriek tehotenstvu, vykázaná do exilu do hôr a boli o nej zmazané všetky záznamy príslušnosti ku kráľovskej rodine, aby sa zamedzilo prípadnému dedičstvu. Tam, uprostred nehostinných výšin Alderaanských hôr, sa narodil v roku 31BBY chlapec. Matka ho vzala a vychovávala ho v malej dedinke odrezanej od hlavného mesta. Dala mu meno Nathaniel, no všetci ho volali jednoducho Nat.
    Kit Fisto, člen rady Jedi a veľký majster Jedi, sa dávno pred klonovými vojnami vydal v roku 26 pred bitkou o Yavin na Alderaan, aby dohliadol na rokovania medzi znepriatelenými rodinami Organa a Antilles. Pri pristávaní republikového raketoplánu sa vyskytol problém a loď spadla do hôr neďaleko hlavného mesta a z posádky prežili len dvaja vojaci a Generál Majster Kit Fisto. Všetci však boli otrasení a neboli by v horách prežili, ak by nenarazili na malú dedinku uprostred hôr. Jediný kto ich bol ochotný prichýliť, bola žena ktorá sa im predstavila ako Kiara. Kit Fista však najviac zaujal jej syn. Chlapec, ktorého všetci volali jednoducho Nat.
    Kit Fisto mu nenápadne odobral vzorku krvi a analyzoval ju pomocou prístrojov v spadnutej lodi. Hodnota midichlorianov v jeho krvi bola pozoruhodná a počas pár dní ktoré v malej dedinke strávil, si všimol že chlapec je neobyčajne citlivý na silu. Vždy keď Kit Fisto vošiel do miestnosti kde sa malý Nat hral, pozdravil ho chlapec bez toho aby sa otočil a pozrel sa kto to je. Keď bol čas odchodu, požiadal Fisto matku aby s ním chlapca pustila. Nechcela aby šiel chlapec do hlavného mesta, lebo si myslela že mu hrozí nebezpečenstvo od Organovcov, no nakoniec privolila, pretože mu Fisto sľúbil ochranu a lepší život.
    Po splnení misie vzal chlapca na Coruscant a priviedol ho do Chrámu Jedi. Päťročný Nat sa tak stal Padawanom pod priamym dohľadom jedného z najmocnejších majstrov svojej doby. Taktiež si vytvoril neobyčajne silné priateľstvo s druhým Fistovým padawanom, ktorého meno bolo Nahdar Vebb. Keďže bol Vebb o niečo starší, stal sa pre Nata neobyčajne silným vzorom a dobrým priateľom. Za štyri roky v Chráme sa naučil všetky základy a boj s mečom, taktiež sa učí veľa o ovládaní sily a začína formovať svoju osobnosť už v útlom veku.
  • Barva čepele: Modrý, chcel by získať zlatý.
  • Světelný meč: Jednočepelový, klasický typ
  • Styl boje se světelným mečem: Kombinácia štýlov Ataru a Makashi - Nat kombinuje takmer všetky prvky Ataru s ostrou razanciou silných útokov čo je prvkom štýlu Makashi. Taktiež mu inteligencia dovoľuje používať rôzne finty a využívať svoje okolie počas súbojov.
  • Schopnosti: Neobyčajne rozvinutá schopnosť využívať Silu na podporu fyzických vlastností, veľmi inteligentný napriek nízkemu veku, chce dosiahnúť vysokú úroveň boja so svetelným mečom.
  • Schopnosti jako rytíř Jedi, Sith... : Predpoklady k pokročilej telekínéze, vzácna schopnosť liečenia Silou (ešte ju neovláda).
  • Vzhled, poznámky: Nat nosí klasické oblečenie padawanov, v snehobielej farbe, niekedy nosí aj plášť rovnakej farby, avšak to len výnimočne. Je na svoj vek primerane vysoký. Je bielej pleti (čo nie je typické na Alderaane) a má dlhé blond vlasy a zelené oči. Napriek svojej rodovej príslušnosti sa podal viac na otca ktorý bol pravdepodobne Corellian. Je extrovert, vždy hovorí čo si myslí a pokora nie je práve jeho najvýraznejšou črtou, napriek tomu cíti veľký rešpekt k majstrom Jedi. Na ľudí je obvykle priateľský a milý, v kolektíve všeobecne oblúbený, avšak mnohokrát aj arogantný a nerozvážny. Pochádza z urodzeného a šľachtického rodu, preto pozná spôsoby a má vzdelanie na najvyššej úrovni avšak jeho povaha nezodpovedá šľachtickému pôvodu. V budúcnosti by chcel používať na boj dva svetelné meče a sníva o tom že sa raz stane majstrom Jedi aby získal stratený rešpekt pre svoju rodinu.
  • Rozsah znalostí o SW: Obidve trilógie, seriál Clone Wars, niekoľko komiksov a dobré znalosti o Starej a Novej republike.
  • Odhadovaná častost hraní: budem sa snažiť každý deň, ale niekedy to zrejme nebude možné.
  • Kontakt: 0918905069 (mobil)
  • E-mail: kovac.jakub@facebook.com
by Lance Skywalker
2012

©

Naposledy upravil(a) Lance Skywalker dne 09.9.2012 12:09:14, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Takže, hned jako první věc říkám, že tě moderovat nebudu. Postavy Jediů sice vedu rád, ale mám plno a dalšího hráče už bych vážně nerozdýchal. Uvidíme, kdo odpadne neaktivitou, ale tak dlouho určitě chtít čekat nebudeš.
Sprisahanie však odhalili a keďže mali princezné zakázané styky s mužmi z inej rasy, bol Corelliánsky pilot podľa zákonov Alderaanu vyhostený
Tohle mi přijde docela jako blbost, protože co se kdo má co s*át do princezniných vztahů, ale budiž, větší problém v tom nevidím. I když jsem dostal nápad, že by ho mohla vyštvat rodina a tak mu přišili nějaký zločin, kvůli kterému musel opustit planetu. Ale tenhle nápad může zpracovat moderátor v průběhu hraní, třeba že se na to přišlo.

Říkám to už pomiliónté a zopakuji to znovu - není žádná ostuda nechat se vzít z normální úplné rodiny watchmanem planety. Ty sis ale vybral tohle a věřím, že ani nikdo z ostatních moderátorů by s tím neměl mít problém. Takže za mě přihláška prošla :)

Jinak to [Lance] z předmětu přihlášky bys ještě mohl dát pryč. Je to matoucí. Do závorky totiž patří jméno moderátora, který si tě zabral pro sebe. Na znamení ostatním moderátorům, že jsi jeho.

Ale dost už bylo držkování - tohle je tvoje první přihláška, nahazuji ti tedy vstupní test z pravidel fóra.

1) Co musím udělat, aby mi byla přidělena hodnost Rytíř Jedi / Temný Jedi? (Podle toho, jakou postavu hraju)
2) Mám ségru/bráchu/mamku/taťku/kluka/holku a chce na Akademii taky hrát, často z jedné IP. Co musíme udělat?
3) Co říká 2. pravidlo 15. odstavce pravidel fóra?
4) Převeď text do správného herního tvaru

Coruscant, Chrám Jediů
V místnosti panovala tma tmoucí, cítil jsi však, že jsou přítomní další Jediové a je jich spousta. Mučivé ticho prořízlo sborové zabzučení zažehnuvších se světelných mečů, které zářily všemožnými barvami. Fialová čepel mistra Windu, zelená čepel mistra Fista, modrá čepel mistra Kenobiho, žlutá čepel mistra Gazliho. Zelená čepel mistra Yody, o poznání kratší než ty ostatní.
Páni, tak tohle bylo to překvapení, pomyslel sis.
Všichni mistrové stáli v kruhu s kápěmi na hlavách a jako jeden sklonili své meče k zemi. Pak mistr Yoda promluvil.
Přistup blíže, Padawane. Jménem Rady Jediů, z vůle Síly, tě prohlašuji Jediem.
Skokem se vymrštil ze svého křesílka a čistým sekem ti useknul padawanský copánek, který ti spadnul k nohám.
Rytířem Republiky, dokončil velmistr Řádu svými slovy ceremoniál.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Nathaniel Organa

Příspěvek od Lance Skywalker »

Díky za všetko. Upravil som to ako si povedal a ak by bolo ešte niečo napíš a ja to upravím - chcel som byť trochu kreatívny.

Teraz k tým odpovediam.

1. Absolvovanie výcviku a jednej misie úspešne ak som to správne pochopil
2. Je to nutné ešte pred registráciou nahlásiť adminovi fóra
3. Hovorí o tom že vlastná tvorba hráča je prepožičaná fóru na dobu neurčitú a nemôže sa len tak mazať, pričom autor musí byť uvedený ako autor príspevku
4. Správna forma:

Coruscant, Chrám Jediov
V miestnosti panovala najtemnejšia tma, no ja som napriek tomu cítil že sú prítomní aj iní Jediovia a je ich mnoho. Ťaživé ticho prerezal ostrý zvuk zapínajúcich sa svetelných mečov, ktoré žiarili všemožnými farbami. Fialová čepeľ majstra Windu, zelená čepeľ majstra Fista, modrá čepeľ majstra Kenobiho či žltá čepeľ majstra Gazliho. Zelená čepeľ majstra Yodu, o poznanie kratšia ako všetky ostatné.
Páni, tak toto bolo prekvapenie, pomyslel som si.
Všetci majstri stáli v dokonalom kruhu a ako jeden muž sklonili meče k zemi. Potom majster Yoda prehovoril.
"Pristúp bližšie, Padawan. V mene Rady Jedi, z vôle Sily, ťa prehlasuje za rytiera Jedi."
Skokom sa vymrštil zo svojho malého kresla a dokonalým sekom mi odsekol malý padawanský vrkôčik, ktorý mi spadol k nohám.
"Rytierom Republiky", dokončil veľmajster rádu týmito slovami ceremoniál.

Elinor Yall

Re: Nathaniel Organa

Příspěvek od Elinor Yall »

ten průser by byl spíš "prostý občan a ještě jiné planety"

každopádně beru a v průběhu dnešního večera čekej začátek výcviku :)

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Nathaniel Organa (Elinor Yall)

Příspěvek od Lance Skywalker »

okay ďakujem

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“