Přihláška - Pter Foss

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Přihláška - Pter Foss

Příspěvek od lilie235 »

Jméno: Pter Foss

Pohlaví: muž

Rasa: Člověk

Planeta narození: Neznámá

Životopis: Jako malý chlapec jsem byl odložen u chrámu Jediů. Rytíři Jedi mě nejdříve chtěli poslat do sirotčince, ale pak ve mně naštěstí rozpoznali talent pro sílu a ujali se mě. V 5-ti letech mi řekli, že mě budou trénovat. A tak jsem se stal členem klanu Vlka. Tam jsem se taky setkal s naší partou. Když mi bylo 12 Rada si mě znova zavolala a řekla mi, že budu mít mistra, Vobu Starfall. Voba Starfall byla velmi přísnou mistryní, ale měla i pochopení a vždy mi dávala dobré rady. Zakrátko pro mne byla skoro jako matkou. Nicméně navzdory tvrdému trénování a skvělé mistryni jsem v testech vždy býval průměrný, z čehož nejsem spokojený. Teď je mi 15 a mám svůj vlastní světelný meč. Udělal jsem si i spoustu přátel, nebudu je tu všechny vypisovat, ale za zmínění stojí tito: 14-ti letý Twi´lek Lavidean Ortis, 15-ti letá Zabračka Shandi Torsin a 14-ti letá Mirialanka Lyra Keithel. To je taková naše parta. Nedáme bez sebe ani krok.

Barva čepele: Žlutá

Světelný meč: Jeden jednočepelový (jako rytíř bych chtěl mít dva jednočepelové)

Styl boje se světelným mečem: ovládám Ataru, učím se Makashi

Schopnosti: Vysoké skoky, mistryně mě vedla k Příteli zvířat a Odstrčení

Schopnost jako rytíř: vrhaní meče, pokročilé zvedání

Vzhled, poznámky: vysoký, hnědé oči a blonďaté vlasy, má smysl pro humor, vzbuzuje dojem bezstarostného kluka, ale dokáže věci brát vážně, přátelé jsou pro něj nejdůležitější

Rozsah znalostí o SW: všechny filmy, první série Clone Wars, hry KotOR I a II a SWTOR. SW:EaW, Battlefront 1, 2, 3, Jedi academy, Force Unleashed I a II

Rok výcviku: byl bych rád za 64BBY

Odhadovaná častost hraní: jednou za dva dny (kromě víkendů kdy jsem většinou pryč) určitě

Kontakt: 732439133, hugosedlak@gmail.com
Naposledy upravil(a) lilie235 dne 20.11.2012 20:27:49, celkem upraveno 1 x.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Přihláška - Pter Foss

Příspěvek od Jordi Linx »

Zdravím.
Nejprve bych se pozastavil nad několika detaily tvé přihlášky:
1, Ten test v pěti letech si můžeš odpustit. Jakmile tě jednou přijali mezi sebe, tak už nebylo potřeba podobné testy dělat. Ten musel absolvovat jenom Anakin, aby mohli odhadnout využití jeho schopností. A dobře víme, že on byl přeci "výjimečný"
2, Pochválím ti zapracování klanu, které tu moc lidí nemá nebo je nezahrnuje. Jen mě zajímá, jestli máš vybraný i nějaký konkrétní klan.
3, Styly boje - Během padawanských let probíhá specializace na jeden jediný, případně základy druhého. Další se přibírá až později, protože jinak by žádný neovládl na dostatečné úrovni, aby mu k něčemu byl.

To je asi vše, takže tě poprosím o tyto drobné úpravy. Potom mi sem prosím dej vědět a zároveň se tě zeptám, jestli sis daný rok vybral z nějakého úmyslu, o němž bych měl vědět, nebo ne.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Přihláška - Pter Foss

Příspěvek od Jordi Linx »

Test znalosti pravidel:
Otázka č.1: Je možné udělit výjimku vztahující se na zákaz reklamy?

Otázka č.2: Kdy je možné přistoupit k užívání vulgárních výrazů v rámci fóra?

Otázka č.3: Jakým způsobem se vkládají odkazy?

Uprav následující příspěvek do správného formátu(vzhledu) dle pravidel fóra:

Nar Kreeta, Faggův palác:
Rozhlížel jsem se po dlouhé chodbě a přemýšlel, kudy dál. Uniknout z cely se ukázalo být až nečekaně jednoduché a musel jsem rychle najít svůj světelný meč.
Kam ho ten tlustý bastard mohl zašít, postěžoval jsem si nahlas, byť vokolí nikdo nebyl. Tedy, alespoň to jsem si myslel do doby, než jsem zaslechl přicházející kroky. Rychle jsem zamířil do nejbližšího výklenku a pokusil se tam natěsnit tak, abych nebyl vidět.
Jestli mě najdou, tak budu mít sakra problém,
problesklo mi hlavou a nahlas jsem ani nedutal. Nepokoušel jsem se k dotyčným ani natáhnout v Síle, protože zkušenosti z Mygeeta byly jasně proti tomu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Přihláška - Pter Foss

Příspěvek od lilie235 »

1) Vyjímka může být udělena po dohodě s administrátorem.

2) V přímé řeči a myšlenkách

3) Pouze v code

Nar Kreeta, Faggův palác:

Rozhlížel jsem se po dlouhé chodbě a přemýšlel, kudy dál. Uniknout z cely se ukázalo být až nečekaně jednoduché a musel jsem rychle najít svůj světelný meč.
Kam ho ten tlustý bastard mohl zašít, postěžoval jsem si nahlas, byť vokolí nikdo nebyl. Tedy, alespoň to jsem si myslel do doby, než jsem zaslechl přicházející kroky. Rychle jsem zamířil do nejbližšího výklenku a pokusil se tam natěsnit tak, abych nebyl vidět.
Jestli mě najdou, tak budu mít sakra problém,
problesklo mi hlavou a nahlas jsem ani nedutal. Nepokoušel jsem se k dotyčným ani natáhnout v Síle, protože zkušenosti z Mygeeta byly jasně proti tomu.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Přihláška - Pter Foss

Příspěvek od Jordi Linx »

... není co vytknout :wink: Výcvik založím nejpozději zítra, možná dnes, ale to nebudu slibovat. Mám ještě nějaké další povinnosti, kterých je zapotřebí naplnit.

Pro začátek výcviku tedy počítám s patnáctým rokem postavy roku 64BBY.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Přihláška - Pter Foss

Příspěvek od lilie235 »

Děkuji mistře :)
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Přihláška - Pter Foss

Příspěvek od Jordi Linx »

Výcvik založen zde:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=3868
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“