Dvojmise: Isador Gazli a RC-99 "Wolf" (Kazma)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Dvojmise: Isador Gazli a RC-99 "Wolf" (Kazma)

Příspěvek od Shisco »

Začnu svojí přihláškou:

Jméno: Isador Gazli
Titul: Rytíř Jedi, generál Velké armády Republiky, velitel 111. útočného batalionu
Rasa: Člověk (ze čtvrtiny echanij, matka byla napůl echanijka)
Rok narození: 45 BBY
Místo narození: V hyperprostoru, bitevní křižník Tre Jayen

Životopis: Isador Gazli je synem mistra řádu Jedi Mordecaie Gazliho a jeho bývalé padawanky, rytířky Jedi Darlene Ta'Rymis Gazli. Rada samozřejmě nebyla zrovna nadšená, že si Mordecai vzal svoji padawanku za ženu a má s ní dítě, ale takové excesy byly v rodu Gazliů po ty s přestávkami tři tisíce let, po které je součástí řádu, už vcelku běžné a přesto není znám jediný případ, že by se kterýkoliv člen rodu stal odpadlíkem.
Isador absolvoval padawanský výcvik pod trandoshanským mistrem Khai'Lebem Dornou a pod jeho vedením to dotáhl na rytíře. Protože byl mistr Dorna trandoshan a ti jak známo mají povahu ne příliš mírumilovnou, z vlastní zkušenosti dobře věděl, kolik zla může natropit přiliš horká hlava, a snažil se vychovávat Isadora tak, aby byl lepším Jediem než on sám.
Krátce po svém pasování na rytíře Jedi byl Isadorovi přidělen Padawan, Barabel jménem Oli Oxxen, a jejich vztah přerostl v něco víc než "jen" vztah mezi mistrem a učedníkem - jsou spíše jako bratři.
Dále pokračoval Isador ve šlépějích svých rodových předků a vyvolil si životní partnerku mezi ostatními členy Řádu - rytířku Jedi jménem Tiinan Skymi, nebo spíše Tiinan Skymi Gazli, neboť před pouhými několika týdny byla svatba.
Isador je generálem Velké armády Republiky, konkrétně velí 111. útočnému batalionu. Má svoji vlajkovou loď, náporovou fregatu třídy Acclamator-I jménem Ascension, ze které také operuje Isadorova drahá choť Tiinan se svým klonovým komandem...

Světelný meč: Jeden světelný meč klasické konstrukce, v jehož srdci dlí žlutý krystal Sigil. Rukojeť není nijak zdobená, její provedení je ryze praktické.
Obrázek

Styl boje se světelným mečem: Narozdíl od většiny ostatních Jediů, kteří si v padawanském věku zvolili jinou, "pokročilejší" formu, Isador raději zlepšoval Shii-Cho a dováděl ho k dokonalosti.

Schopnosti v Síle:
- Základní schopnosti, jako je telepatie a rozšířené vnímání
- Telekineze na slušné úrovni
- Pasivní jasnovidectví
- Ovlivnění mysli - "Mind Trick"
- Léčitelství
- Když se zadaří, tak i ovlivnění počasí

Dovednosti:
- jakožto Jedi všestranně vzdělán
- dobré taktické myšlení
- vyzná se v elektronice, chemii a rozumí počítačům

Vzhled: Vcelku dlouhé, hodně světlé blonďaté vlasy, po matce tak trochu do stříbrna. Nosí bradku. Vyššího vzrůstu, ale není to žádná vyzáblinka. Když se ustrojí do boje, nosí upravenou klonovou zbroj, podobnou, jakou nosil za války Obi-Wan, doplněnou o šedý plášť. Jinak nosí povětšinou šedivou tuniku a šedý plášť, do tradiční jediské hnědo-béžové se obléká jen ceremoniálně nebo příležitostně.
Obrázek

Poznámky: Oliho bych z toho vynechal, protože Oli je postava Azhuga, se kterým jsme svého času měli hoooodně času tvořit. Stejně tak Tiinan, tu jsem si teda vymyslel, ale radši bych jí nedával nijak výraznou roli v příběhu. Kdyby tě zajímalo o Isadorovi něco víc, pak nahlédni do stránky uvedené níže, jinak mi piš na PM :)

Kód: Vybrat vše

http://cs.forceacademy.wikia.com/wiki/Isador_Gazli
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
lukawolf
Kadet
Kadet
Příspěvky: 42
Registrován: 18.6.2012 21:04:26
Bydliště: Kroměříž

Re: Dvojmise: Isador Gazli a RC-99 "Wolf" (Alyatur)

Příspěvek od lukawolf »

Jméno: RC-99 , "Wolf"
Hodnost: Seržant (RC trooper)
Rasa: Člověk (klonovaný voják)
Místo "narození": Kamino
Životopis: Byl jsem navrhnut jako perfektní komando pro republiku na planetě Kamino. Mezi ostatními vojáky jsem společne se svými druhy z projektu RC poněkud vyčníval. Narozdíl od standardních vojáků jsme měli dovednost improvizovat a nebyly nám upraveny osobnostní geny. Společně s mými druhy jsem absolvoval základní výcvik a byli jsme předáni do rukou našeho "otce" a podrobeni extrémnímu výcviku. Poté co jsme byli přiřazeni jako jednotka Tiinan na Kalvii jsme zdemolovali továrnu na droidy včetně jejich výzkumného centra, kde jsme zajistlili vzorky neznámých tekutin. Po naší návštěvě zbyl jen kráter a Shark nás jako vždy vytáhl z bryndy, takže nás to ani neožehlo. Za záchranu Tiinan před krab-droidem se Isador zasadil o to, abych dostal medaili a měl prioritu pro dodání své nové zbroje.
Výcvik: Absolvován výcvik pro jednotky klonové armády a rozšířený výcvik RC jednotek.
Zbraně a výstroj: Adaptivní zbraňový systém DC-17m a blaster DC-15s. Zbroj třídy Katarn (Night Ops verze).
Vzhled: Ve své Night Ops zbroji se liší jen tmavě modrým vizorem a proužkem kolem pravé ruky značícím jeho hodnost. V civilu nosí místo červeného munduru modré tričko, které mu dala Tiinan, aby se lišil od okolí. Ze stejného důvodu má také modré vlasy, což mu někdy vysluhuje "mírně podivné" pohledy od ostatních klonů.
Obrázek
Síla vlka je v jeho smečce.
Ooo, Shisco napsal!
Toš to odepíšu hned...
Aww to je dlouhýýý

Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: Dvojmise: Isador Gazli a RC-99 "Wolf" (Alyatur)

Příspěvek od Alyatur »

Do pátku budete mít výcvik, omlouvám se za zdržení.. :-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Rád bych podotknul, že moje postava má už výcvik za sebou, dělal ho Jazen, stejně jako kus po něm následující mise, než přestal moderovat.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Dvojmise: Isador Gazli a RC-99 "Wolf"

Příspěvek od Kazma »

Přivlastňuji si.
S Tiinan nepočítejte, s Olim ano. Výcvik/misi vám nezaložím během jednoho-dvou dnů, za to se omlouvám, ale schvátila mě rýmečka s kašlíčkem a nevím, kdy se to rozleží do normálu. Během příštího týdne to nahodím, už skoro i vím, co s vámi ...
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Dvojmise: Isador Gazli a RC-99 "Wolf" (Kazma)

Příspěvek od Kazma »

Takže, máte to přímo tady, stihla jsem to dřív, než jsem očekávala, vstupní test vám dávat nebudu, jednak se mi nechce a jednak jste jej už minimálně jednou každý absolvoval:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=16&t=4006
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“