Nikolas Saan [Lance]

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Razor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 21.11.2012 19:34:41

Nikolas Saan [Lance]

Příspěvek od Razor »

Jméno: Nikolas Saan

Titul: Učedník

Rasa: Devaronian

Rok narození: 35 BBY

Planeta narození: Devaron

Životopis:
Vyrůstal jsem jenom smatkou, protože otec se toulal po galaxii a jediný důkaz jeho existence byl, když vždy po nějaké době přišli peníze.Bylo mi šest let, když jsem si všiml muže zahaleného v podivném hábitu co mě několik dní z dálky pozoroval. Neměl jsem z něj moc dobrý pocit a snažil jsem se mu vyhýbat. Jednou jsem přišel domů a ten muž tam mluvil s mou matkou, které se po tváři valili slzy. Nerozumněl jsem o čem se bavili, ale několikrát jsem zaslechl své jméno a něco o řádu a nadání. Muž se vydal ke mně a řekl mi, že mě veme na místo, kde se ze mně stane ochránce galaxie a míru v něm. Vůbec jsem nechápal o čem mluví a byl jsem v šoku. Jen letmo jsem se stihl rozloučit s matkou a sbalit si pár věcí a už jsem seděl v lodi toho muže, ve které mě odvezl až do chrámu, kde se ze mě stal youngling. Mezi ostatními jsem nebyl moc oblíbený, protože proti mé rase bylo mnoho předsudků kvůli našemu vzhledu a obvyklím zaměstnáním mužů. Ze začátku jsem úrážky a posměch snášel, několikrát jsem se snažil hledat pomoc u mistrů, ale jejich zásach ukončil posměch jen na nějakou dobu a poté to vše začlo znovu a většinou ještě horší. Naučil jsem se nestěžovat si, ale vše co se mi ze strany ostatních stalo, co mi řekli nebo udělali jsem si pamatoval a byl jsem rozhodnutý jim to jednou vrátit. Nijak jsem si to neuvědomal ale postupně vě mně rostla nenávist, vztek a chuť po pomstě. Když mi bylo zhruba dvanáct let, začalo se něco dít. Z ničeho nic většina mistrů, jediů i padawanů zmizela z chrámu, odletěli někam novými bojovými loděmi, co jsem ještě nikdy neviděl. Toho využili ostatní, že nejsou pod dozorem a žačali se mi jednou zase posmívat. Pár minut jsem to vydržel, ale pohár mé trpělivosti přetekl a já se na ně vrhl s úmyslem jim to všechno vrátit. Díky momentu překvapení se mi podařilo několik z nich různými způsoby omráčit. Pak jsem se otočil a utekl pryč. Vyběhl jsem z chrámu, ale daleko jsem se nedostal několik desítek metrů od chrámu jsem vrazil do vysoké osoby zahalené v plášti. Nabýdl mi, že mě vycvičí mnohem líp než v chrámu a potom se budu moci pomstít všem jediům, těm co mě úráželi a i těm ostatním kteří to dovolili. Váhal jsem, ale když mi prozradil, že členové rady a mistři to museli bez problémů vycítit a nezasáhli schválně. Okamžitě jsem se pod přívalem nenávisti rozhodl jeho nabýdku přijmout. Muž mě naložil do raketoplánu a odvezl pryč, v raketoplánu si sundal kápy a já uviděl staršího muže s šedivými vlasy a vousy, který se mi představil jako Darth Tyranus. Když jsme dorazili do jeho sídla, které bylo na jiné planetě. Dovedl mě do místnosti kde bylo veliké křeslo skoro trůn a před ním veliký pracovní stul. Na stole byla jen jedna věc. Darth Tyranus mi pokynul abych si jí vzal. Opatrně jsem jí vzal do ruky a začal si prohlížet. Byl to světelný meč, ale svím způsobem zvláštní, měl záštitu na prsty, které byla ve skutečnosti odklápěcí nůž. Velice mě tento nápad fascinoval, poté jsem meč aktivoval a tvář mi ozářila rudá barva čepele.
Děkuji mistře.

Meč: Vzhled:

Kód: Vybrat vše

http://fc03.deviantart.net/fs71/i/2011/175/b/b/sith_lightsaber_cycles_edition_by_billymcguffin-d3jvhqj.png
Barva: Červená

Styl boje se světelným mečem: Makashi, částečně Ataru (zatím se dokáže během boje jen o trochu rychleji pohybovat pokud se soustředí)
Dokáže obratně zacházet i s nožem, ale k přímému boji ho nepoužívá.

Schopnosti: Skok, Zrychlení, Telekineze
Schopnosti jako Sith: Vysátí života, Strach

Vzhled, poznámky: Zatím měří 153cm a váží kolem 44 kilo. Má tmavě rudou pleť a tmavěhnědé oči. Jeho rohy jsou uměrně jeho menší než u dospělého jeince. Nosí tradiční černé rouchu temných jedi, jehož součástí je i plášť s hlubokou kapucí. Nedůvěřuje ostatním lidem snad jen svému mistrovi. Když ho nekdo naštvě urazí, nebo dokonce podrazí dokáže být krutý a pomstichtivý.

Rozsah znalostí: Obě dvě trilogie, CW film a asi první dvě serie seriálu, KotOR 1 a 2, Jedi Knight Oucast a Academy
Naposledy upravil(a) Razor dne 17.12.2012 15:31:12, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Nikolas Silentwind [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Dobre vyzerá to fajn príbeh pekne premyslený nemám vážnejšie námietky. Jediná vec ktorá mi trochu viac vadí je to meno. Nie je to nejako obmedzené, ale meno ktoré si si vybral je typické pre človeka alebo niečo near-human ale zjavne nie pre Devaroniana, ak by si zmenil aspoň priezvisko (nevyskytuje sa v príbehu nebudeš to musieť editovať) celkom by si ma potešil. A jedna vec - je to Devaronian nie Devaronec. To je asi všetko inak je to veľmi pekné zajtra keď sem dorazím ti založím výcvik snáď.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Nikolas Saan [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »


Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“