Darth Mack

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Darth Mickey
Učedník
Učedník
Příspěvky: 1
Registrován: 12.1.2013 11:22:26

Darth Mack

Příspěvek od Darth Mickey »

Jméno: Macky Delorda /Darth Mack/
Titul: Sithský Učedník
Rasa: Zabrak
Planeta Narození: Dathamir
Životopis Postavy: Byl jsem odebrán rodičům ve svých šesti letech Jediem, protože ve mně poznal Sílu. Odvezl mě na Coruscant a dal do Výcvikového chrámu. Vyšel jsem celou akademii jako Padawan Kaala Dungera a po zakončení jsme spolu odjeli na určitou misi do boje proti Sithským armádám. Střetnuli jsme se tam spolu s našimi vojáky s armádami Sithů a jejich Droidů. Nakonec, když jsem se já dostal až do nejvyšší věže, stál jsem čelem k Neurčitému Sithskému Lordu. Omámil mě řečmi o síle a moci, byl jsem sice trénovaný Jedi, ale když se můj Mistr vrhnul na Lorda ve výskoku, rozpůlil jsem ho svým mečem. Lord se pousmál a vzal mě k sobě do učení.
Barva čepele: Rudá
Světelný meč: Dva jednočepelové meče
Styl boje se světelným mečem: Soresu a Shien
Schopnosti: Vysoké skoky, cítění Síly, Telekineze (pohybování menšími předměty na dálku)
Schopnosti jako rytíř Sith: Pohybovat, zvedat a házet většími předměty, pomocí Síly vycítit lež a pravdu, Stisk Síly
VZhled a poznámky: Celá červená kůže, typické rohy na hlavě (Zabrak), žluté oči, většinou oblékám černý hábit a celé černé oblečení. Jsem v davu klidný, boj ´jednoho na jednoho je má parketa
Znalosti o SW: Stará i Nová trilogie, první serie Clone Wars a část druhé, hry Jedi Academy
Odhadovaná četnost hraní: Jednou za den, při horších případech Jednou za dva postě vždy aktivní
Kontakt: sithlord.mickey@gmail.com , +420777732091
:maul:
Darth Mack

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Takže, první věc, co říkám - neberu tě, nemám místo. Ale aspoň abys to doplnil:

I: Píšeš o sithských armádách a ve Staré Republice byly nějaké sithské armády jenom během Nových sithských válek, které trvaly tisíc let zhruba od roku 2000 až 1000 BBY. Přeješ si tedy hrát v období Nových sithských válek? A jestli ano, víš o nich něco aspoň? Četl jsi komixy, které se tím obdobím zabývají, nebo nějakou knížku, třeba Dartha Banea?

II: Jméno. Titul Darth za Nových sithských válek nebyl používán, nebo aspoň ke konci ne. Používal ho akorát tak Bane (mimo jiné reformátor Sithů a zakladatel Pravidla Dvou), a ten si ho udělil sám. A i tak bys ho ty neměl, nebo aspoň ne teď, leda že by ses také prohlásil Darthem sám a to by se mistrovi hodně nelíbilo a asi by tě zpráskal.

III: Není DathAmir, ale DathOmir!

IV: V tomhle období byl Dathomir dost zapadlá díra, byl sice pod Novým sithským impériem, ale nic zajímavého tam nebylo. A čarodějové a čarodějnice tam žili až poté, co tam přistáli vypovězení Jediové v roce 600 BBY, trochu jako na Korribanu, kde si banda odpadlíků z Řádu podmanila místní domorodé Sithy (rasu), od toho "Sithští pánové"...
A oni "Nightbrothers" a "Nightsisters" jsou právě potomky těchto vypovězených Jediů. Takže to asi budeš muset okecat, jak tě tam našli, nebo si změnit planetu, kde ses narodil.

V: Rytíř Sith? Co je to za bejkovinu?
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Oukej, to s tím Dathomirem beru zpátky, byla tam dokonce sithská akademie:

Kód: Vybrat vše

http://starwars.wikia.com/wiki/Sith_Academy_%28Dathomir%29
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“