Přihláška - Jaleer Anaro (GK)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
OrionCZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 24.3.2013 17:12:31

Přihláška - Jaleer Anaro (GK)

Příspěvek od OrionCZ »

Jméno: Jaleer Anaro

Povolání: Lovec odměn

Rasa: člověk

Rok narození: 40 BBY

Planeta narození: Hutta

Životopis: Narodil jsem se na Huttě otrokyni Keyan Anaro. Nebyl jsem chtěné dítě, otěhotněla s jedním z velkejch zvířat na Huttě, aby vůbec přežila. Kupodivu se rozhodla si mě ponechat. Musela mě ukrývat a vystavovala se rozhodně velkému nebezpečí. Otrokyně nesměli mít děti. Pokud u nich bylo dítě nalezeno, byla otrokyně v lepším případě zabita, v horším případě znásilněna a umučena. Dítě se prodalo tomu, kdo dal víc. Ale Keyan mě ukrývala velmi dobře a až do mých 15-ti let, kdy už jsem se mohl vydávat za otroka, mě nikdo nespatřil. V 15-ti jsem tedy také začal otročit. Pravděpodobně bych i zemřel jako otrok. Nikdy jsem nechápal tu *svobodu* o které matka stále mluvila. Zlom v mém životě byl když matka nechtěně urazila jednoho z Huttů. To se trestalo smrtí. Nicméně Hutt Abac byl jeden z těch krutějších Huttů. Nechal jí předhodit svým bestiím a mě přinutil se na to dívat. První přišel dospělý Nexu. Strážný vedle mě mě přinutil elektrickými šoky abych měl otevřené oči. Neomylně se matce vrhl po hlavě. Kupodivu se matka ukázala jako mrštná a vyhnula se mu. To Abaca mírně překvapilo, ale bylo jasné, že matka dlouho nepřežije. Toto se ukázalo hned v dalším Nexově útoku, kdy šel po noze. Trefil se a čistě ji ukousl. Bolest i náhlá ztráta tolika krve stačila na to, aby to matku srazilo na kolena. Této příležitosti Nexu využil a s přesností šelmy jí ukousl hlavu. Cítil jsem nejen smutek, ale i nenávist. Ne tu spalující, která vás donutí jednat zkratkovitě, ale chladnou, vypočítavou. Nechal jsem se poslušně odvést. V hlavě se mi začínal rodit plán. Scháněl jsem pro ně kolegy. Různými službičkami jsem si zařídil přátele jak mezi otroky tak mezi strážemi. Jeden z tupějších Gamorreanů mi dokonce dal blasterovou pistoli DL-18 se slovy: Aby se měl mladý otrok jak bránit. Schoval jsem ji. Věděl jsem, že se mi bude hodit. Jednoho dne nastal čas pro náš plán. Nesl jsem společně s další otrokyní jídlo do Huttovy přijímací místnosti. Už tam stáli ostatní otroci na předem určených místech poblíž stráží. Na můj signál začala vzpoura. Ze speciálního váčku uvnitř oděvu jsem vytáhl DL-18 a střelil po nejbližším strážném. Nebudu tu popisovat celý průběh vzpoury, vystačila by na 2 hodiny povídání. Výsledek: Hutta se blíže poznal s jeho mazlíčky. Dále nastala otázka, co dál? Já jsem se rozhodl odejít a stát se Lovcem odměn. Párkrát jsem je viděl. Někteří by za peníze zabili vlastní matku, ale ostatní vypadali, že mají svojí morálku. Ze sídla Abaca jsme odešli dva: já a Miran Kymeri, která se chtěla stát vojákem ve službách republiky. Vzali jsme kredity uskladněné v Abacově pokladnici, ukradli dva speedery a vyrazili. Dorazili jsme do Bilbousi, kde jsme si koupily lístek z planety. Na orbitální stanici se naše cesty rozdělili: Miran letěla na Coruscant se naverbovat a já bedlivě hledal nějakého lovce, zda-li by mě necvičil. I přes veškerou pravděpodobnost jsem jednoho našel. Jmenoval se Cynan Eberle a byl to Twi'lek. Byl jeden z těch s morálkou a po chvíli přesvědčování z mé strany pokrčil rameny a rozhodl se mě učit. První co udělal mě překvapilo: dal mi Vibročepel a zaplatil mi kybernetické vylepšení, díky kterému jsem stále připojen k Holonetu. Jak řekl, může se to hodit k identifikaci cíle. Holonet se mi pravidelně zobrazuje na pravém oku, ale mohu ho kdykoli vypnout.

Hlavní zbraň: Blasterová pistole DL-18

Vedlejší zbraň: Vibročepel

Styl boje: Opatrný, jde jen po svém cíli

Schopnosti: Specializace na blasterové pistole, neustále napojen na Holonet přes pravé oko.

Vzhled a osobnost: Na pravé tváři je při bližším pohledu vidět jizva po implantaci čipu. Měří asi 180 cm, má černé, rovné a krátké vlasy a hnědé oči. Je sebevědomý a přátele si dělá velmi, velmi těžko. Má poněkud ironický smysl pro humor. Dává si pozor, aby ho kredity neovládli a stále se řídil morálkou.

Rozsah znalostí: Filmy, KotOR I a II, SW:TOR, Jedi Academy, SW: EaW a spousta dalších her :)

Četnost hraní: Za předpokladu dostatku fantazie tak jednou za dva dny ;)

Kontakt: hugosedlak@seznam.cz
Sarkasmus je schopnost urazit hlupáky, bez toho, že by si toho oni všimli.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Přihláška - Jaleer Anaro

Příspěvek od Gnost Kohn »

Jenom pár rychlých otázek:
1)Kolik ti má být ve výcviku... popř. můžeme mezi výcvikem a misí potom skočit pár let dopředu
2)Co všechno si představuješ že bys jako lovec dělal? Zabíjení lidí, stopování/hledání, bodyguard, žoldácká činnost atd... tohle chci jen tak orientačně ohledně příběhu, kterej tak trošku už mám...
3) Vyber si jednu barvu... modrá/zelená/červená



Test:
1, Kolik hratelných postav, můžeš mít v jednom období ?

2, Můžeš tu nějak propagovat jakoukoliv formu reklamy ?

3, Co nesmí být v tvém podpisu ? (text který se zobrazuje pod každým tvým příspěvkem ?)

4, Uprav text do náležité formy... (řeč, myšlenky, nadpis náležitě uprav - podtrhni/tučně/kurzíva)

Spodní patra, Coruscant Šel jsi po ulici a najednou tě zastavil neznámý muž. Chceš nejakou extra prácičku? Přijdi o půl deváté do Hospody u Rohaté Banthy. řekne ti a ty zapřemýšlíš. Jakou prácičku myslel? Vraždu? Doufám že platí dobře..... Potom dojdeš do tvé oblíbené hospody U Mrtvého Rancora. Hej, Larry je tady!!! Pojďte to tu rozpálit!!! zařve tvůj dobrý kámoš Tuordi. Hmm... jsou v dobré náladě dneska bych mohl vyhrát... pomyslíš si a zařveš na ně: Kdo si dá pazaak? Sázím 500 kreditů! Dostaneš 10 a 3. Bere někdo? zeptá se Tuordi.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
OrionCZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 24.3.2013 17:12:31

Re: Přihláška - Jaleer Anaro (GK)

Příspěvek od OrionCZ »

1) Počítal jsem tak s 16-17
2) No, hlavně lovení lidí, ale spokojím se i se žoldáckou prací
3) Zelená

Test:
1) Pouze jednu
2) Ano, ale jen v profilu, v položce pro odkaz
3) Odkazy, nesmí mít více jak 300 znaků a nesmí odporovat pravidlům fóra
4)
Spodní patra, Coruscant:
Šel jsi po ulici a najednou tě zastavil neznámý muž. Chceš nejakou extra prácičku? Přijdi o půl deváté do Hospody u Rohaté Banthy. řekne ti a ty zapřemýšlíš. Jakou prácičku myslel? Vraždu? Doufám že platí dobře.... Potom dojdeš do tvé oblíbené hospody U Mrtvého Rancora. Hej, Larry je tady!!! Pojďte to tu rozpálit!!! zařve tvůj dobrý kámoš Tuordi. Hmm... jsou v dobré náladě dneska bych mohl vyhrát... pomyslíš si a zařveš na ně: Kdo si dá pazaak? Sázím 500 kreditů! Dostaneš 10 a 3. Bere někdo? zeptá se Tuordi.
Sarkasmus je schopnost urazit hlupáky, bez toho, že by si toho oni všimli.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Přihláška - Jaleer Anaro (GK)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Ok... zítra... možná ještě dneska bych ti mohl splácnout výcvik.
2,v položce pro odkaz to v podstatě reklama není, protože si na to musí každej kliknout, takže spíše ne a jediná vyjímka je po domluvě s administrátory
3, víc jak 300 znaků ti to ani nepovolí a v podstatě máš pravdu, že nesmí odporovat pravidlům fóra... tj. reklama
Jinak text ještě... máš dobře ale zapomněl jsem ti napsat ještě odřádkovat takže.. nějak takhle.

Spodní patra, Coruscant:

Šel jsi po ulici a najednou tě zastavil neznámý muž.
Chceš nejakou extra prácičku? Přijdi o půl deváté do Hospody u Rohaté Banthy.
Řekne ti a ty zapřemýšlíš.
Jakou prácičku myslel? Vraždu? Doufám že platí dobře....
Potom dojdeš do tvé oblíbené hospody U Mrtvého Rancora.
Hej, Larry je tady!!! Pojďte to tu rozpálit!!!
zařve tvůj dobrý kámoš Tuordi.
Hmm... jsou v dobré náladě dneska bych mohl vyhrát...
pomyslíš si a zařveš na ně:
Kdo si dá pazaak? Sázím 500 kreditů!
Dostaneš 10 a 3. Bere někdo? zeptá se Tuordi.

Odřádkování proto, že občas... třeba s kocovinou nebo z mobilu se v tom líp vyzná, líp se to čte... nejlepší je to odřádkovat pokaždé, když měníš písmo, ale když je to jedno slovo.. nebo krátký.. jako poslední řádek třeba, tak se to může nechat protože to pak vypadá líp.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
OrionCZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 24.3.2013 17:12:31

Re: Přihláška - Jaleer Anaro (GK)

Příspěvek od OrionCZ »

Ok :) Už se těším na hru
Sarkasmus je schopnost urazit hlupáky, bez toho, že by si toho oni všimli.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Přihláška - Jaleer Anaro (GK)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&p=62291#p62291
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“