přihláška Eleanor Moraind (Wrait)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Asmodean
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 13.5.2013 18:07:35

přihláška Eleanor Moraind (Wrait)

Příspěvek od Asmodean »

Jméno: Eleanor Moraind

Titul: Padawan

Rasa: Firrerreo


Rok narození: 40 BBY

Planeta narození: Firrerre

Životopis postavy :
O Eleanořině dětství se nedá říci nic zvláštního, byla objevena v klasickém věku a odvedena do chrámu na Coruscantu .
Ovšem o jejím času younglinga by se dalo říci mnoho, po začátku vyrůstala stejně jako ostatní, ovšem v době blížící se puberty se začala projevovat jako problémový student. Oběvilo se u ní odmítání klasického Jediského stylu života. Ne že by se přímo protivila mistrům , ale považovala názory jako jejich osamělý život a život bez přátel za holý nesmysl.
Eleanor byla rozhodnuta poslouchat mistry, žít jako Jedi co nejlépe, ale nežít sama a nemít nikdy možnost mít děti. Byla rozhodnuta že až se z ní jednou stane mistr Jedi, odejde někam do ústraní a bude žít podle svého nejlepšího svědomí a podle sebou upravených hodnot řádu.
Její hlavní nadání se oběvilo v tréninkových soubojích, je díky své výšce velice obratná a navíc musí krýt menší prostor nežli její soupeři, což je její výhoda. Stejně jako všichni ostatní younglingové se jako první formu učí Shii Cho(Cesta Sarlacca), ale zároveň již začíná pokukovat po mistrech vyučujících formu ataru, což by s její obratností byla velká výhoda.
Eleanor se jak již bylo řečeno snaží protivit řádu, a proto si nachází přátele a po nocích se toulá po chrámu a vymýšlí jak co nejlépe ukázat svůj vzdor a nenechat se chytit, přes všechen její vzdor k řádu se chce nadále učit a být nejlepší.


Barva čepele: Zelená


Světelný meč: Jeden jednočepelový meč


Styl boje se světelným mečem: Shii Cho, později ataru


Schopnosti: Skok(Force Jump), Přitažení(Force Pull), Odhození(Force Push)

Schopnosti jako rytíř Jedi, Sith... : Přítel zvířat(Animal Frinedship nebo Beast Trick, Beast Control), Bojová mysl(Battlemind), Léčení(Force Healing), Absorpce(Force Absorb), Ovlivnění(Mind Trick


Vzhled, poznámky: Průměrně vysoká, dosahuje výšky 158 cm a má pružné tělo. Pro její rasu typické zlatavé zabarvení kůže. Dlouhé vlnité vlasy které si při tréningu svazuje do copu si obarvila na odstín zrzky, které však mají několik barev, díky jejím původně mnohobarevným vlasům .

Rozsah znalostí o SW: Stará filmová trilogie, nová trilogie, hry KoTOR I, KoTOR II, Jedi academy a The Old Republic.

Odhadovaná častost hraní: jsem schopný odpovídat denně, ale jsem dělnická třída, takže v době kdy je moc práce prostě odpadnu :D

Kontakt: e-mail: Tomisak123@seznam.cz


Poznámka : bude to tak trošku moderátorský oříšek, chtěl by jsem tuto postavu protáhnout (pokud přežije) přes rozkaz 66 žít v impériu a skrývat se, Eleanor bude prozatím poslušná řádu, ovšem její rozpory s ním ji budou přivádět k pokušení(v imperiu by se dalo využít také to, že Hethrir zničil její rodnou planetu).
počátek výcviku ponechám na moderovi :)
Naposledy upravil(a) Asmodean dne 15.5.2013 11:31:13, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: přihláška Eleanor Moraind

Příspěvek od Wrait »

Ahoj,
rád se ujmu tvé postavy. Nejdřív však projedem přihlášku a malý testík.

Co se týče životopisu a přihlášky obecně, mě to vyhovuje. Akorát mám otázku k té výšce. Píšeš, že na svou rasu je dost vysoká.

Kód: Vybrat vše

http://starwars.wikia.com/wiki/Firrerreo
Jestli jde opravdu o tuto rasu, nepřijde mi výška 158 cm nějak výjimečná.
(Ale jelikož jsem pochopil, že máš o této rase celkem dobré znalosti, možná se pletu. V tom případě se rád poučím.)

Asmodean
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 13.5.2013 18:07:35

Re: přihláška Eleanor Moraind

Příspěvek od Asmodean »

Pardon, vycházel jsem včera z údaje od east wooda kde je psáno

průměrná výška v dospělosti: 1,6 metru

jen jsem slepej a místo průměrný výšky jsem četl maximální, trochu dost mimo ale snad mě omluví včerejší únava :D
http://forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=65&t=2659

vcelku nijak velké znalosti o této rase nemám, jen jsem nechtěl jet člověka jako každý druhý, a z mnou známých ras mi tato kromě twileka nebo nautolianů, zabraků a dalších přišla nejvhodnější protože jsem už myslel na dilema budoucna pokud přežiju, hledal jsem něco zvláštního :) kromě této rasy jsem měl vybranou ještě jednu, ale tu si ponechám někdy na příště, pokud mi schválíš další postavu v jiném období

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: přihláška Eleanor Moraind

Příspěvek od Wrait »

Promiň, že jsem se doteď neozval. Mám spoustu práce do školy.
Každopádně po vyplnění testu, začneme s výcvikem :)

1) V jakém případě můžeš používat hanlivé nebo sprosté výrazy?
2) Kdy si můžeš založit druhou postavu?
3) Uprav text:

Stanice Rainbow
Máme povolení k přistání, pane. Hangár číslo 13 je volný. Informoval jsem svého nadřízeného a nastavil kurs do hangáru. Vždycky jsem si myslel, že pašování na obyčejnou obchodní stanici je nesmysl. Přistáli jsme. otevřel jsem rampu a ostatní začali vykládat naše zboží.

Asmodean
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 13.5.2013 18:07:35

Re: přihláška Eleanor Moraind (Wrait)

Příspěvek od Asmodean »

v pořádku, nic se neděje,

1) nikdy
2) po souhlasu modera nebo po dokončení výcviku, ale jen v jiném období než už mám postavu

Stanice Rainbow
Máme povolení k přistání, pane. Hangár číslo 13 je volný. Informoval jsem svého nadřízeného a nastavil kurs do hangáru. Vždycky jsem si myslel, že pašování na obyčejnou obchodní stanici je nesmysl. Přistáli jsme. otevřel jsem rampu a ostatní začali vykládat naše zboží.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: přihláška Eleanor Moraind (Wrait)

Příspěvek od Wrait »

1) Ano, vesměs je to pravda, ale pokud potřebuješ někomu zanadávat ve hře, klidně můžeš :)
2) Správně
3) taky správně

ještě mám otázku, v kolika letech chceš mít veden výcvik?

Asmodean
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 13.5.2013 18:07:35

Re: přihláška Eleanor Moraind (Wrait)

Příspěvek od Asmodean »

věk ponechám na tobě, je mi fuk jestli budu běhat jako puberťačka po chrámu nebo budu pomáhat mistrovi v klonových válkách,... ale asi by to mělo být přibližně mezi třinácti(volba mistra) až sedmnácti(blížící se zkoušky), na začátku klonových válek jí bude 18

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: přihláška Eleanor Moraind (Wrait)

Příspěvek od Wrait »

ok, jestli se zítra dostanu k počítači, založím výcvik :)

Asmodean
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 13.5.2013 18:07:35

Re: přihláška Eleanor Moraind (Wrait)

Příspěvek od Asmodean »

dobrá, děkuji mnohokrát :)

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: přihláška Eleanor Moraind (Wrait)

Příspěvek od Wrait »

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=4044
Hotovo :)

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“