Rungo Arranus

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Peterus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 4
Registrován: 10.7.2013 19:05:32
Bydliště: Mandalore

Rungo Arranus

Příspěvek od Peterus »

Jméno: Rungo Arranus

Povolání: Lovec odměn

Rasa: Člověk

Rok narození: 44 BBY

Planeta narození: Onderon

Životopis postavy:
Narodil jsem se Cornelii a Pete Arranusovi. V pouhých 5 letech mi zemřela matka na nemoc. Rodiče mi vysvětlily že v 18 letech si pro mě někdo přijde abych tak cosi naplnil moc sem to ale neposlouchal myslel sem si že je to báchorka aby mě vystrašily. Otec mě začal vodit do hor a pralesů kde mi pomalu vysvětloval a ukazoval nějaké základy sebeobrany. Již od 5 let sem tedy poznával všechny nástrahy mimo civilizaci. Čas šel pomalu dál. V mých 15 letech mě začal otec učit střílet z blasteru. Pomáhal mi každý den jakkoli to jen šlo. Netrvalo dlouho a začali jsme lézt po skalách to se otci stalo osudným nezvládl jeden výstup a zřítil se dolů. Na místě zemřel. Oba rodiče mi tedy zahynuli. Postavil sem se tedy na vlastní nohy začal se o sebe starat. Zdokonaloval sem se jak jen to šlo a v rámci možností. Uběhli další 3 roky a mě již bylo 18 let. A právě 18 let pro mě byl onen osudný věk. Přilétl neznámý muž a mě se začalo vybavovat to co mi řekli rodiče když sem byl malý vše sedělo nevěděl sem jestli se mám bát a nebo být šťastný. Měl na sobě jakousi modrou zbroj z vyprávění sem slyšel že by se mělo jednat o Mandalorianské brnění víc sem nevěděl. Později se mi představil jako Gorak Merun a prý je lovec odměn. Zeptal sem se ho proč si bere zrovna mě. Řekl mi že asi před 20 lety pomohl rodičům v různých věcech a prý to neměli čím splatit tak řekli že mu dají první dítě které se narodí. Moc se mi pryč nechtělo ale co bez rodičů a nějakou tu vedlejší práci se mi dělat nechtělo. Podle mého tušení mě chce asi trénovat avšak čím že bych se měl stát lovcem odměn? Zeptal sem se ho už jen na jedno kam mě veze, otočil se ke mě a řekl na Mandalore.
Hlavní zbraň: Blasterová puška DC-15

Záložní zbraň: Blasterová pistole DL-18,Vibročepel,Termální Detonátor

Výbava: Raketový batoh,Mandalorianské brnění,rakety

Styl boje: Obranný. Spoléhám na raketový batroh a blaster DC-15, Z blízka útočím Vibročepelí, Postupuji pomalu a snažím se splívat s okolím.Termální detonátory používám jako zálohu.

Schopnosti: Specializace na výbušniny, vynikám v klamu a podvodech, pracuji spíše sám v utajení,

Vzhled, poznámky: Střední výška, vlasy střižené na ježka,modré oči, Většinou si zajdu zaradovat a užít do kantýny. Jinak na sebe moc pozornosti neupoutávám. Jizva od levé řasy na levou tvář.

Rozsah znalostí o SW: filmy epizody I-VI, seriál Clone Wars, Darth Bane: Cesta Zkázy, SW:TOR, SW:JK:JA,SW:JK:JO, Force Unshlead I-II,Star Wars Encyklopedie, KOTOR I-II.

Odhadovaná častost hraní: Pravidelně ob den.

Kontakt: gogo3g@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Peterus dne 23.7.2013 17:26:24, celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Rungo Arranus

Příspěvek od East.Wood »

Ahoj! Tedy jak jsem slíbil, tu postavu beru pod svá křídla.

Chtěl bych ovšem po Tobě menší úpravy, než začneme:
1) pokud chceš být lovcem odměn, smaž si hodnost, tu mají jen vojáci
2) Trochu bych upřesnil nebo rozvedl myšlenku, že si tě našel nějaký Mandalorian. Jak jsi věděl, že je to Mandalorian? Jak a proč tě onen muž našel, jak se jmenoval? Proč by ti měl dát brnění, jaké sám nosil?

Zkus se na to podívat ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Peterus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 4
Registrován: 10.7.2013 19:05:32
Bydliště: Mandalore

Re: Rungo Arranus

Příspěvek od Peterus »

hotovo :)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Rungo Arranus

Příspěvek od East.Wood »

Přepracování už je mnohem lepší, ale udělal jsi v podstatě stejnou chybu - chceš být nájemným lovcem a píšeš, že se tě ujme mistr?? Tohle mi moc nesedí :)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Rungo Arranus

Příspěvek od East.Wood »

Zodpověz prosím otázky v testu, týkají se pravidel fóra:

1) Kolik lidí (např. členů domácnosti) může hrát na jednom PC (s jednou IP adresou)?
2) Ve kterém období nemůžeš hrát za Sitha a proč?
3) Kdo se může stát archivářem?

Uprav následující text do správného tvaru:

Dantooine, les
Poručík Welt vedl svou jednotku přímo do bitevní vřavy, ale cítil, že posílá sebe i své vojáky na jistou smrt. Přesto nepolevil.
No tak, pohněte kostrou! křičel, když svým blasterem odrážel nápor nepřátel. Sakra, přece už musí být konec... pomyslel si a ztěžka oddechl.
Právě v ten moment kolem něj blýskl výboj z nepřátelské zbraně a velitelův zástupce Hernot se skácel k zemi s dírou v hlavě.
Sakra! sykl.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Peterus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 4
Registrován: 10.7.2013 19:05:32
Bydliště: Mandalore

Re: Rungo Arranus

Příspěvek od Peterus »

1) jeden avšak po dohodě s adminy že je v domě víc lídí a chce hrát lze udělat vyjímku ale musí se to nahlásit.
2) V období Impéria protože v tomto období byli pouze 2 pravý sithové. Ostatní byli Temný Jedi kteří sešli z cesty.
3) Člověk znalí ve star wars. Po domluvě s archivářem a nebo adminem se může stát archivářem

Uprav následující text do správného tvaru:

Dantooine, les
Poručík Welt vedl svou jednotku přímo do bitevní vřavy, ale cítil, že posílá sebe i své vojáky na jistou smrt. Přesto nepolevil.
No tak, pohněte kostrou! křičel, když svým blasterem odrážel nápor nepřátel. Sakra, přece už musí být konec... pomyslel si a ztěžka oddechl.
Právě v ten moment kolem něj blýskl výboj z nepřátelské zbraně a velitelův zástupce Hernot se skácel k zemi s dírou v hlavě.
Sakra! sykl.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Rungo Arranus

Příspěvek od East.Wood »

Test v pořádku, u bodu 2) však kromě Impéria má být i Pád Republiky a Nová Republika. Jedině v Mandalorianských válkách bylo mnoho Sithů, tam by nebyl problém vymyslet si nějakou postavu tohoto ražení... ;)

Ale jinak nemám další otázky, výcvik ti založím zítra.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Rungo Arranus

Příspěvek od East.Wood »

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=4086
zde je slíbený výcvik, který najdeš v příslušném tématu.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“