Adrian Raan (EW)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Fox
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 06.10.2013 14:39:39
Bydliště: + - Ústí nad Labem

Adrian Raan (EW)

Příspěvek od Fox »

Obrázek

Jméno: Adrian Raan
Titul: Youngling
Rasa: Člověk
Planeta narození: Naboo
Datum narození : 40 BBY
Věk : 15 let
Životopis : Adrian se narodil Leně a Dornovi Raanovým, Lena byla s malým Adrianem doma a otec pracoval jako údržbář droidů - uklízečů. Dětství prožil klidně, byl tiché, hodné a bezproblémové dítě. Většinu času trávil na malé zahrádce, kde si hrál s modely stíhaček a představoval si jaké to asi je tam nahoře. Když mu bylo pět let, kolem zahrádky procházeli dva jediové z chrámu, jeden z nich se okamžitě zarazil a přetočil pohled na malého chlapce napodobujícího zvuky kosmických letounů. Přišli k němu, promluvili s ním a požádali ho aby je zavedl k rodičům.
"Je v něm velká síla, paní Raanová."
To je jediná věta kterou si před odchodem a z dětství pamatuje. Jediové ho odvedli do chrámu na Coruscant kde začal s výcvikem jako youngling. Velmi si oblíbil defenzivní styl boje, a trénoval se v Soresu. Později se začal zajímat i o Ataru, protože si při pouhém užívání defenzivity přišel slabší a zranitelnější. Společnost při volných aktivitách moc nevyhledával a byl spíše samotářem. Ačkoliv si pár přátel našel, je k ostatním stejně stále uzavřený a opatrný. Při výcviku byl velmi zapálený a oddaný do věci, nebyl den kdy by o poslání stát se "ochráncem míru" pochyboval, a proto taky tvrdě a pilně dřel. Roky plynuly a mladý Adrien úspěšně složil začátečnickou zkoušku. Nyní čeká kdy se ho ujme nějaký mistr, aby se mohl stát padawanem. Jeho velkým vzorem je mistr Plo Koon, k jehož jménu chová velký respekt a úctu.
Barva čepele: Modrá.
Světelný meč: Jednočepelový, klasický typ
Styl boje se světelným mečem: Kombinace Soresu a Ataru, používá všechny prvky Soresu, okořeněné o široké, silné a rychlé údery Ataru.
Schopnosti: Telekineze, skok, odhození
Schopnosti jako rytíř Jedi: Přitažení, odhození, pokročilá telekineze, levitace, force throw
Vzhled, poznámky: viz. obrázek nahoře.
Rozsah znalostí o SW: Obě filmové trilogie, seriál Clone Wars, film Clone Wars, hra Jedi Academy, hra Force Unleashed.
Odhadovaná častost hraní: Jednou denně - popřípadě obden.
Kontakt:
Facebook : Dominik Fallen Bohm
skype : fallik3

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Adrian Raan

Příspěvek od East.Wood »

Ahoj, tak to vypadá, že budeme mít spolu co dočinění - jinými slovy tě tu vítám a ujímám se Tvé přihlášky... :)

Naboo je jedna z klasických a hodně omílaných planet ve SW univerzu, přesto to přehlédnu a necháme to tak. V podstatě stejně jsi se přidržel jistého klišé u nástupu do chrámu Jedi. Nebudu vyžadovat přepracování, ale vzhledem k tomu, že výcvik chceš začít až v 15 letech, nebylo by na škodu zmínit v úvodních příspěvcích něco málo z předešlého života, nějaké střípky z výcviku younglingů, příhody apod. Aby tam nebylo tolik let hluchého místa... :wink:

Jinak Tě musím jako každého upozornit, že nemám rozhodně volného času na rozdávání, často se stává, že několik dní nemám na Akademii čas. Moji zkušenější hráči už to znají a nemají s tím vesměs problém. Proto Tě přede varuji, aby jsi si nemyslel, že na Tebe dlabu.

Toť vše ode mne na úvod, nyní dáme test z pravidel fóra:

1) Kolik členů jedné domácnosti může hrát na AS na jednom PC?
2) Vulgarismus v příspěvcích - ANO či NE?
3) Kolik splněných misí Ti bude stačit, abys dosáhl hodnosti "mistr Jedi"?
4) Uprav text do správné podoby:

Blenjeel

Trosečníci měli smůlu, loď byla po zásahu blesku v atmosféře planety nepoužitelná. Některé systémy byly vážně poškozené a potřebovaly nutnou opravu, což bylo v dunách nekonečného písku poměrně nemožné.
"Musíme něco vymyslet, cítím velké nebezpečí," pronesl rozvážně mladý Jedi a rozhlédl se po okolí.
"Podívejte támhle!" vykřikl jeden z přeživších pilotů a ukazoval na horizont.
A skutečně, při bližším pohledu šly rozeznat obrysy větších předmětů, které do této neutěšené krajiny rozhodně nepatřily.
Možná trosky jiné ztroskotané lodi... napadlo rytíře Jedi a jal se ponořit do své mysli, aby prozkoumal nejbližší okolí a vyhledal případné nebezpečí.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Fox
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 06.10.2013 14:39:39
Bydliště: + - Ústí nad Labem

Re: Adrian Raan (EW)

Příspěvek od Fox »

Ahoj, děkuji ti, konečně si zahraju. :3
Nechtěl jsem jako svou první postavu tady vymýšlet nic složitého, tak jsem se právě chytil typického klišéčka abych to měl k začátkům jednodušší. S těmi střípky rád vyhovím, a k tomu času, nebudu se zlobit. :) Jak ti to vyjde ,tak budeme hrát.


1) To záleží na počtu rodinných příslušníků co na akademii chtějí hrát, počet není omezen, ale každý člen musí být oznámen administrátorovi a je vhodné o této skutečnosti informovat ve své přihlášce.
2) Ano, ale pouze v přímé řeči nebo myšlenkách postavy.
3) Výcvik + 5 úspěšně dokončených misí.
4) Uprav text do správné podoby:

Blenjeel

Trosečníci měli smůlu, loď byla po zásahu blesku v atmosféře planety nepoužitelná. Některé systémy byly vážně poškozené a potřebovaly nutnou opravu, což bylo v dunách nekonečného písku poměrně nemožné.
"Musíme něco vymyslet, cítím velké nebezpečí," pronesl rozvážně mladý Jedi a rozhlédl se po okolí.
"Podívejte támhle!" vykřikl jeden z přeživších pilotů a ukazoval na horizont.
A skutečně, při bližším pohledu šly rozeznat obrysy větších předmětů, které do této neutěšené krajiny rozhodně nepatřily.
Možná trosky jiné ztroskotané lodi... napadlo rytíře Jedi a jal se ponořit do své mysli, aby prozkoumal nejbližší okolí a vyhledal případné nebezpečí.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Adrian Raan (EW)

Příspěvek od East.Wood »

Dík za odpověď, s tím hraním jsem rád, že mě neukamenuješ po prvních dnech a týdnech omezené činnosti... :D

Text jsi upravil správně, v testu bych měl jen menší doplnění k bodu č. 2 - vulgarismus musí být v kontextu s charakterem postavy. Tzn. měl by se hodit k dané postavě. Když budeš pak sprostě nadávat zde na fóru (řekněme na chatu), asi víš co můžeš očekávat...

Tímto bych uzavřel vstupní prohlídku :D a ptám se, zda-li máš nějakou představu o výcviku, nějaké speciální přání (třeba koho bys tam rád měl apod.)?
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Adrian Raan (EW)

Příspěvek od East.Wood »

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=4182
výcvik zde
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“