Sawren Odon'siel

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Sawren Odon'siel

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Jméno: Sawren Odon'siel

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Planeta narození: Coruscant

Životopis postavy: Narodil jsem se na Coruscantu bohatému obchodníkovi. Ve čtyřech letech uzavíral můj otec obchod s mistrem Yodou. Yoda si všiml mého nadání na Sílu a vzal mě do chrámu a tam mě učil, než si mě vybral můj mistr. Pod laskavým mistrem jsem cvičil až do posud.

Barva čepele: Modrá

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Shien

Schopnosti: Začíná se učit

Vzhled, poznámky: Vysoký, černé vlasy a zelené oči. Když může, dá najevo že je tady a kdo je.

Rozsah znalostí o SW: Půl roku studie na internetu, všechny filmy, všechny série a díly (kromě asi 5) Clone Wars , první dvě knihy Zahna.

Odhadovaná častost hraní:Skoro každý den ( 5 dní ze 7)

Kontakt: MorgotPH@seznam.cz
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Sawren Odon'siel

Příspěvek od Jordi Linx »

Buď zdráv, podívám se s tebou na tvou přihlášku, aby se odladila a uvidíme, jestli si na tebe najde místo některý z moderů nebo se tě případně ujmu já.

Co mi tedy chybí - není tam datum narození. Sice jsi uvedl, že tě jako younglinga trénoval mistr Yoda, nicméně mistr Yoda trénoval younglingy několik staletí. Takže by se hodila přesnější informace, pokud neznáš roky, tak není problém poradit nebo tě odkázat na zdejší archívy a některý ze článku o timeline.

Kdyby sis vyhrál se životopisem a o nějaké zajímavé dvě, tři věty jej prodloužil, tak by poté zaujal mnohem více. Můžeš tam zmínit třeba něco více o svých rodičích, něco zajímavého o tvé postavě(třeba některý z rysů, které získal během svého dospívání, zajímavý zážitek a podobně).

A možná by také neuškodilo alespoň naznačit některé schopnosti, byť třeba s těmi základními se běžně počítá. Každý Jedi má navíc tendence inklinovat k určitým schopnostem a vyprofilovává si některou z nich a bývá v ní schopnější, než v ostatních.

Prosím doplň a uprav dle mých bodů a pak se posuneme opět o něco dál.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Sawren Odon'siel

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Jméno: Sawren Odon'siel

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Datum narození: 41 BBY

Planeta narození: Coruscant

Životopis postavy: Narodil jsem se na Coruscantu bohatému obchodníkovi. Jeho otec obchodoval s droidy. Matka byla lékařka. Ve čtyřech letech uzavíral můj otec obchod s mistrem Yodou. Yoda vycítil mojí citlivost na Sílu a pokusil se otce přesvědčit, aby mě mohl cvičit. Otec nejdříve nesouhlasil, ale na naléhání matky svolil. Yoda mě vzal do chrámu a tam mě učil, než si mě vybral můj mistr. S mistrem jsem se zůčastnil své první mise: zabít vraha Stercuuka. Mistr byl raněn a já jsem ve vzteku vraha zabil. Mistr se později naštval, že jsem nezůstal klidný. Pod laskavým mistrem jsem cvičil až do posud.

Barva čepele: Modrá

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč (chci získat modrý dvoučepelový)

Styl boje se světelným mečem: Shien

Schopnosti: Začíná se učit, skoky házení a zvedání věcí, odpalování protivníka

Vzhled, poznámky: Vysoký, černé vlasy a zelené oči. Když může, dá najevo že je tady a kdo je.

Rozsah znalostí o SW: Půl roku studie na internetu, všechny filmy, všechny série a díly (kromě asi 5) Clone Wars , první dvě knihy Zahna.

Odhadovaná častost hraní:Skoro každý den ( 5 dní ze 7)

Kontakt: MorgotPH@seznam.cz
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Sawren Odon'siel

Příspěvek od Jordi Linx »

... ok, tohle je už podstatně lepší, nicméně se mi tam nelíbí jedna věc:
S mistrem jsem se zůčastnil své první mise: zabít vraha Stercuuka.
Můžeš prosím vysvětlit, jak jsi přišel na to, že by měli Jediové být posíláni, aby někoho zabili? Vzhledem k tomu, jakou vyznávali filozofii je tohle s prominutím "blbost". Jediové se nesnažili chránit jenom některý život, ale život obecně a zabití(ne úkladná vražda) bylo vždy až posledním resortem. To ostatní už je relativně v pohodě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Sawren Odon'siel

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Vysvětlím, někteří nájemní zabijáci byli tak nebezpeční, že jediná možnost jak se jich zbavit je odstranění. Někteří extrémně nebezpeční nájemní zabijáci: Jango Fett, Boba Fett, Aura Sing ...
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Sawren Odon'siel

Příspěvek od Elinor Rahl »

nejsem moderátor, ale tuhle poznámku si neodpustím:

Kód: Vybrat vše

...
Při užití Síly musí Jedi zůstat v souladu s ní
Jakékoli jednání v nesouladu vyčerpává jeho moc
Síla je vytvářena a podporována životem. 
Jedi chrání život
Jedi nikdy nejedná z nenávisti, zlosti, strachu nebo agrese
Jedi musí jednat, když je klidný, sebejistý a v souladu se Silou
Jednat ve vzteku znamená přivolávat temnou stranu a riskovat vše, pro co Jediové žijí
Rytíř Jedi vždy jedná dle Kodexu
[b]Zabíjení je špatné [/b]
...
Tolik kodex rytířů Jedi.
Jinak mě nenapadá jediný příklad mise v rámci starého řádu Jedi, jejíž cíl byl definován jako ZABITÍ bounty huntera. A i když bych si asi dokázala představit situaci, kdy by se k něčemu takovému mohli Jediové přiklonit (dodávám: nestalo se tak v případě žádného tebou zmíněného extrémně nebezpečného nájemného zabijáka, a to byl Jango jednou přímo Jedii zatčen, ani u případu typu Durge), byla by to akce spíš pro plně vycvičeného a zkušeného Jediho, ne pro padawana - právě kvůli potenciálním "vedlejším následkům". Jen idiot nebo sith by k něčemu podobnému pustil nedocvičené štěně (při vší úctě k padawanům), je to totiž přesně ten typ mise, kde to bez určitých postupů nepůjde a ty postupy by byly víceméně jednou nohou na temné straně. A když k tomu přičteš emoce, to, jak se může snadno něco pokazit... snad je to jasné.
Adekvátnější by mi k tebou popisované situaci spíš přijde, aby si padawan upravil "vypátrat a zatknout" na "zabít" a obhajoval si to právě tím, že šlo o někoho nebezpečného a bylo to tím pádem OK.
(No, jako mistr dotyčného bych asi mlátila hlavou o zeď a říkala si, kde jsem udělala chybu, ale to je samostatná kapitola.)
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Sawren Odon'siel

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Jméno: Sawren Odon'siel

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Datum narození: 41 BBY

Planeta narození: Coruscant

Životopis postavy: Narodil jsem se na Coruscantu bohatému obchodníkovi. Jeho otec obchodoval s droidy. Matka byla lékařka. Ve čtyřech letech uzavíral můj otec obchod s mistrem Yodou. Yoda vycítil mojí citlivost na Sílu a pokusil se otce přesvědčit, aby mě mohl cvičit. Otec nejdříve nesouhlasil, ale na naléhání matky svolil. Yoda mě vzal do chrámu a tam mě učil, než si mě vybral můj mistr. S mistrem jsem se zůčastnil své první mise: zajmout vraha Stercuuka. Mistr byl raněn a já jsem ve vzteku vraha zabil. Mistr se později naštval, že jsem nezůstal klidný. Pod laskavým mistrem jsem cvičil až do posud.

Barva čepele: Modrá

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč (chci získat modrý dvoučepelový)

Styl boje se světelným mečem: Shien

Schopnosti: Začíná se učit, skoky házení a zvedání věcí, odpalování protivníka

Vzhled, poznámky: Vysoký, černé vlasy a zelené oči. Když může, dá najevo že je tady a kdo je.

Rozsah znalostí o SW: Půl roku studie na internetu, všechny filmy, všechny série a díly (kromě asi 5) Clone Wars , první dvě knihy Zahna.

Odhadovaná častost hraní:Skoro každý den ( 5 dní ze 7)

Kontakt: MorgotPH@seznam.cz
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Sawren Odon'siel

Příspěvek od Jordi Linx »

... takže Waylin vysvětlila část za mě a tys již správně opravil. A když se na to podívám, tak to již všechno vypadá v pořádku. A proto se posuneme dále a to k povinnému testu znalosti pravidel Akademie. Tedy:

Zodpověz správně následující otázky:
1, Je možné mít v podpisu reklamu na jiné fórum podobného zaměření?

2, Jaké podmínky musíš splňovat, aby sis mohl založit druhou postavu v jiném období?

Zformátuj následující příspěvku do správného tvaru:(jak má vypadat přímá řeč, označení místa)

Ilea Draconis, Kantýna U Střízlivého:
Zprvu jsem se možná divil názvu téhle kantýny, ale první pivo vše vysvětlilo. Vlastně to jenom vysvětlovalo, proč to tu tolik ostatních bylo něco jiného - nejspíše nějaké džusy nebo podobné dovážené nealkoholické nápoje. Pokusil jsem se napít ještě jednou, ale půllitr jsem jenom trochu naklonil a už se mi dělalo mdle z aromatu nápoje.
Je tak špatné pití vůbec legální?
prolétlo mi hlavou, když jsme půllitr odstrčil s jasným gestem, že tohle už dnes nepozřu.
Při dalším obhlédnutí baru jsem konečně spatřil svůj cíl - dlouhé vlasy v uhlové černi, vysoká postava a tetování na pravém rameni. Pohodil jsem kreditovou minci na bar a vyrazil bez dalšího otálení přímo k ní.
Galeena Borwick? Potřeboval bych s vámi mluvit,
oslovil jsem ji a chystal se, pokud by se rozhodla pro nějaké utíkání nebo něco v podobném stylu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Sawren Odon'siel

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Otázka 1. Ne, podle § 9 odstavce 2.
Otázka 2. Musím dokončit výcvik, nebo mít souhlas moderátora (admina), podle § 1a odstavce 2.


Formátování textu:
Ilea Draconis, Kantýna U Střízlivého:
Zprvu jsem se možná divil názvu téhle kantýny, ale první pivo vše vysvětlilo. Vlastně to jenom vysvětlovalo, proč to tu tolik ostatních bylo něco jiného - nejspíše nějaké džusy nebo podobné dovážené nealkoholické nápoje. Pokusil jsem se napít ještě jednou, ale půllitr jsem jenom trochu naklonil a už se mi dělalo mdle z aromatu nápoje.
Je tak špatné pití vůbec legální?
prolétlo mi hlavou, když jsme půllitr odstrčil s jasným gestem, že tohle už dnes nepozřu.
Při dalším obhlédnutí baru jsem konečně spatřil svůj cíl - dlouhé vlasy v uhlové černi, vysoká postava a tetování na pravém rameni. Pohodil jsem kreditovou minci na bar a vyrazil bez dalšího otálení přímo k ní.
Galeena Borwick? Potřeboval bych s vámi mluvit,
oslovil jsem ji a chystal se, pokud by se rozhodla pro nějaké utíkání nebo něco v podobném stylu.
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Sawren Odon'siel

Příspěvek od Jordi Linx »

Takže testík byl naprosto v pořádku, tím končí byrokracie. Zítra k večeru ti založím výcvik a potom tady budeš mít odkaz. Dál budeme pokračovat již tam.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Sawren Odon'siel

Příspěvek od Jordi Linx »

... výcvik jsem založil už dva dny nazpět, nicméně jsem opomněl ti sem poslat odkaz, takže nyní svou chybku napravuji:

http://www.forceacademy.net/hra/viewtop ... =20&t=4246
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“