přihláška

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
jedidavid7
Učedník
Učedník
Příspěvky: 1
Registrován: 15.6.2014 16:01:11
Bydliště: mimozemské

přihláška

Příspěvek od jedidavid7 »

jméno: Dills Indula

povolání: jedi

titul: padawan

rasa: twi'lek

rok narození: 40 BBY

planeta narození: Ryloth

životopis: narodil jsem se na planetě Ryloth ale už když mi byli tři tak se naše rodina přestěhovala na Glee Anselm, kde jsem mezi nautolany vyrůstal další tři roky. jednoho dne mě ale unesli námezní lovci nevím jaký měli záměr ale jejich loď havarovala na planetě kashyyyk, kde mě zachránili wookieeové . u wookieeů jsem pobýval dalších pár měsíců. Pak mě ale našel mistr yoda, který ve mně odhalil citlivost k síle a vzal mě do chrámu jediů. Tam se mě ujal jeden nautolanský mistr jedi. zanedlouho jsem se opět shledal s rodinou a mými starými přátely a ikdyž jsem teď často na opačných stranách galaxie, vždy se rád podívám k rodině na glee anselm, do rodné vesnice na rylothu nebo k wookieeům na kashyyyk.

barva čepele: fialová

světelný meč: jeden jednočepelový

styl boje: shii-cho, niman

schopnosti: levitace malých předmětů, myšlenkové triky, házení světelným mečem, znalosti ohledně planet a ras, pilotování, rychlý běh a vysoké skoky

schopnosti jako rytíř jedi: pokročilejší schopnosti z předchozího řádku,

vzhled: druh - twi'lek, pleť - zelená, oči - hnědé, vysoký. poznámky: přátelský, chytrý

rozsah znalostí o sw: všechny filmy, většina dílů clone wars, několik knih jako jedi academy nebo stíny mindoru, a mnoho dalších informací z knih a internetu, co se týče her tak zatím žádné co by stály za zmínku.

odhadovaná častost hraní: nepravidelně někdy každé 2-4 dny jindy tu třeba týden nebudu

kontakt: david.slehuber@email.cz nebo skype jedidavid7
Naposledy upravil(a) jedidavid7 dne 25.6.2014 15:18:20, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Zdravím tě a vítám tě u nás na Akademii.

Vzhledem k tomu, že to ještě nikdo neudělal, tě budu muset upozornit na příběhový nedostatek tvého příběhu. Chceš-li mít fialový světelný meč, není potřeba kvůli tomu dělat takové psí kusy. Můj Isador je ve stejném období a má v srdci svého světelného meče žlutý krystal. Modré a zelené jsou většinová záležitost, protože na Ilumu byla naprostá většina krystalů modrých a zelených a Ilum byl hlavní zdroj krystalů. Nicméně nikoliv jediný.

Mistr Yoda tě klidně mohl mohl mít vidění, ve kterém se kolem sebe oháníš fialovým světelným mečem, to ano, ale abys kvůli tomu musel cestovat na nějakou výpravu a aby to z nějakého důvodu znamenalo, že musíš mít za každou cenu fialový meč, to se mi velmi nezdá.

Poněvadž je tohle tvá první postava, předložím ti vstupní test. V podstatě je od toho, aby sis přečetl pravidla fóra a přečetl si, co a jak.


1) Co říká odstavec patnáct, třetí bod, pravidel fóra?
2) Co musím udělat, mám-li partnera / sourozence / kohokoliv, s kým sdílím počítač nebo internetové připojení a tento chce na Akademii taky hrát, abych nemohl být nařčen z provozování několika účtů?
3) Kdy si mohu založit další postavu? Kolik postav můžu mít najednou v jednom období?
4) Uprav text do podoby herního příspěvku
Geonosis, bojiště Pilote, vysaďte nás támhle na tom skalním převisu! křiknul jsem dopředu přes přepážku oddělující v LAAT/i prostor pro posádku od kokpitu, abych přehlušil kvílení větru skrz díru po bočních výsuvných dveřích, které nám před malou chvílí něco ustřelilo. A to jsme měli ještě štěstí, že to odnesly jenom ty dveře, řekl jsem si v duchu, načež jsem vyskočil z přistávajícího transportéru do rudého geonosisského písku a ještě za letu jsem aktivoval světelný meč.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“