Valee Miku (Jordi Linx)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jesper
Učedník
Učedník
Příspěvky: 14
Registrován: 06.7.2014 14:17:42

Valee Miku (Jordi Linx)

Příspěvek od Jesper »

Jméno: Valee Miku

Pohlaví: Žena

Titul: Padawan

Rasa: Echani

Rok narození: 48 BBY

Planeta narození: Eshan

Životopis: Valee se narodila do početné rodiny jednoho z významných Echanských vojenských hodnostářů, mimo jiné otevřeného příznivce Republiky a velkého podporovatele řádu Jedi. Snad právě proto bylo o jejím osudu rozhodnuto už před jejím narozením: Pakliže se ukáže, že je citlivá na Sílu, bude svěřena Jediům. Midi-chlorianový test, kterému byla podrobena záhy po narození, její senzitivitu skutečně prokázal a tak, když dosáhla věku šesti let, ji její rodiče osobně přivedli do Chrámu. Zde ji rada Jediů podrobila několika testům a posléze přijala k výcviku.

Valee zpočátku snášela náhlou změnu prostředí a odloučení od pragmatických a přísných, ale milujících rodičů obtížně. Odmítala se účastnit výcvikových lekcí a několikrát se dokonce pokusila o útěk z Chrámu, samozřejmě neúspěšně. Za několik měsíců ale Chrámu přivykla a záhy poté se začala projevovat jako pilná, bystrá a neobvykle klidná a trpělivá učednice.

Kolem dvanáctého roku života, s nástupem puberty, opět začala z Chrámu utíkat. Tentokrát ale její kroky nevedl stesk po domově, nýbrž zvědavost a touha po poznání okolního světa. Chrám ji začal být jednoduše příliš malý. Přestože její první pokusily byly opět neúspěšné, postupně, během let, s nemalou vynalézavostí a trpělivostí odhalila způsoby, jak z Chrámu uniknout. Tresty a postihy, které na ni za to její učitelé uvalovali, pak byli pro tvrdohlavou adeptku spíše motivací k tomu, aby v tomto svém snažení pokračovala. Každý úspěšný útěk se pro ni totiž stal malým vítězstvím nad nimi.

Jak už bylo naznačeno, ukázala se Valee býti nadanou a schopnou studentkou. Během výcviku nacházela největší zaujetí ve studiu historie, především té týkající se uživatelů Síly, a galaktických realií. Vzhledem k jejímu echaniiskému původu se jí ale velmi dařilo i ve výuce bojových umění a šermu. Její trpělivost a klid pak byli užitečnou dispozicí mimo jiné pro zvládnutí různých meditačních a Silových technik. Nadruhou stranu byla ale vždy dosti samotářská a ačkoli do kolektivu učedníků relativně dobře zapadla, nenašla si mezi nimi žádného opravdu blízkého přítele.

Netají se svým cílem stát se jediiským hlídačem.

Barva meče: Velmi světlá modré, téměř stříbrná

Světelný meč: jeden jednočepelový

Styl boje: Ataru, Soresu, aktivně praktikuje také echaniiské bojové umění a některé jeho prvky se snaží zahrnout i do svého stylu boje se světelným mečem. Byl bych rád, kdyby se v budoucnu, byť třeba v omezené míře, byla schopna naučit předvídat pohyby soupeře.

Schopnosti Síly: Akrobacie, telekineze, vidění pomocí Síly, ovlivnění mysli - předpokládám, že to vše na nějaké základní úrovni. Plus nějaké relaxační a meditační techniky pro uklidnění.

Schopnosti jako rytíř: Krom zlepšení se v dosavadních schopnostech bych rád přidal i intuici a léčení

Vzhled: Valee měří přibližně 170 centrimetrů a je štíhlé, atletické postavy. Má pěknou, trojúhelnikovou tvář s poněkud výraznějšími lícními kosti, nevelkým nosem, úzkými rty a středně velkýma stříbrnýma očima. Dlouhé bílé vlasy nosí většinou stažené do jednoduchého ohonu, přičemž před levým uchem spadá až ke klíční kosti dlouhý padawanský cop ozdobený několika korálky v různých odstínech modré.

Narozdíl od většiny ostatních padawanů nosívá světle šedou tuniku v mírně pozměněném střihu, odkazující na její echaniiský původ. Boty a plášť jsou tradiční, ovšem také světlé.

Povaha: Jak už bylo několikrát zmíněno, jde o bystré, byť poněkud samotářské děvče, které se vyznačuje na svůj věk neobvyklou trpělivostí a klidným přístupem. Zároveň je ale velmi tvrdohlavá a hrdá a jestliže si něco umane, většinou s jejím záměrem nepohne nikdo jiný než ona sama.

Máloco ji opravdu potěší, máloco ji rozhněvá, ráda se ale nechá zaujmout a je velmi zvídavá. Většinou nemluví, pakliže to nepovažuje za nutné, jestliže si to ale vyžádají okolnosti, projevu se nezdráhá. Většinou pak mluví zpříma a k věci.

Specifické místo zaujímá v jejím životě boj. Jako pro většinu jejího druhu je i pro Valee formou umění, skrze kterou navíc své pocity a emoce často vyjadřuje raději než skrze slova. S nemalým zaujetím ale boj i ráda pozoruje.

Nutno podotknout, že si velice váží života. Chová jistou nedůvěru k droidům a počítačům, opovrhuje válkami a velkými ozbrojenými konflikty. Nadruhou stranu věří v existenci vyššího dobra a uvědomuje si, že někdy musí být něčím vykoupeno.

Rozsah mých znalostí o SW: Viděl jsem všechny filmy, přečetl několik knížek a hrál několik her (hlavně KotORy). Každopádně mi nedělá problém si cokoli vyhledat na SW wiki.

Odhadová častost hraní: Ten jeden příspěvek denně bych snad měl zvládat. Nějakou železnou pravidelnost ale slíbit nemohu. V každém případě upřednostňuji kvalitu před kvantitou.

Kontakt: Ghoultree@tiscali.cz, rád dám i Skype, na požádání.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Valee Miku (Gwen)

Příspěvek od Gwendolin »

Takže po vzájemné domluvě si tě beru na starost. K přihlášce absolutně nic nemám. Ta je naprosto bez chybičky.

Vstupní test:

1. Můžeš na fóru mluvit vulgárně? Existuje nějaká výjimka?
2. Můžeš přispívat do archívů?
3. Jaké jsou pravidla pro vytvoření druhé postavy?
4. Uprav text do správné podoby ....

Despayre, Vězeňská kolonie Slashtown.
Vstaň! Dělej! Za pár minut je nástup a jestli přijdeme pozdě, tak nás zastřelí! Vzbudil tě naléhavý, mužský hlas patřící Aeronovi, jinak známému jako vězeň číslo 780352. Neochotně si otevřel oči a posadil se. Okolní postele nebo spíše matrace pohozené na zemi byli již dávno prázdné a jejich majitelé opouštěli provizorní přístřešek, který jste nazývali domovem. Možná by to bylo lepší. Možná bych se měl nechat popravit a opustit tohle peklo na zemi! Napadne tě v momentě, kdy ti Aeron pomáhá vstát. Včerejší výprask dozorců se ti okamžitě připomenul v podobě palčivé bolesti v oblasti žeber a díky ztíženému dýchání. Před tebou byla další náročná směna. Další den během, kterého si pomáhal při stavbě nejděsivější zbraně jakou kdy galaxie poznala. Na orbitě planety totiž na dění pod sebou dohlížela rozestavěná kostra Hvězdy Smrti.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Jesper
Učedník
Učedník
Příspěvky: 14
Registrován: 06.7.2014 14:17:42

Re: Valee Miku (Gwen)

Příspěvek od Jesper »

1. Můžeš na fóru mluvit vulgárně? Existuje nějaká výjimka?
-Nemohu, výjimka je pouze při hraní postavy
2. Můžeš přispívat do archívů?
-Bez svolení vrchního archiváře nemohu
3. Jaké jsou pravidla pro vytvoření druhé postavy?
-Nelze mít dvě postavy v jednom období
-Druhou postavu lze založit až po absolvování prvního výcviku a se souhlasem moderátora
4. Uprav text do správné podoby ....

Despayre, Vězeňská kolonie Slashtown.
Vstaň! Dělej! Za pár minut je nástup a jestli přijdeme pozdě, tak nás zastřelí! Vzbudil tě naléhavý, mužský hlas patřící Aeronovi, jinak známému jako vězeň číslo 780352. Neochotně si otevřel oči a posadil se. Okolní postele nebo spíše matrace pohozené na zemi byly již dávno prázdné a jejich majitelé opouštěli provizorní přístřešek, který jste nazývali domovem. Možná bych se měl nechat popravit a opustit tohle peklo na zemi! Napadne tě v momentě, kdy ti Aeron pomáhá vstát. Včerejší výprask dozorců se ti okamžitě připomenul v podobě palčivé bolesti v oblasti žeber a díky ztíženému dýchání. Před tebou byla další náročná směna. Další den během kterého si pomáhal při stavbě nejděsivější zbraně jakou kdy galaxie poznala. Na orbitě planety totiž na dění pod sebou dohlížela rozestavěná kostra Hvězdy Smrti.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Valee Miku (Gwen)

Příspěvek od Gwendolin »

1. Ano
2. Ano
3. Ano
4. Ano - jen malé doporučení. Přímou řeč či myšlenky je dobré odentrovat, aby text tolik nesplýval. Je to pak mnohem přehlednější.

Výcvik založím, co nejdříve!
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Valee Miku (Gwen)

Příspěvek od Gwendolin »

"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Jesper
Učedník
Učedník
Příspěvky: 14
Registrován: 06.7.2014 14:17:42

Re: Valee Miku (Gwen)

Příspěvek od Jesper »

Chtěl bych poprosit o znovuotevření výcviku. Je to sice už delší čas, co jsem se propadl do chřtánu neaktivity (a Gwen zdá se též), ale rád bych se teď k postavě vrátil.

Veskrze platí vše, co jsem o postavě psal v přihlášce a v minulých postech s tím, že jsem si za tu dobu víc promyslel možnosti jejího směřování:

Postava se chce (nebo bude chtít) stát jediiským strážcem (jedi sentinel, vycházím z informací na SW wiki), cestovat po galaxii (pokudmožno na vlastní pěst), odhalovat nespravedlnosti a vynášet je na světlo.
Co se týče nějakého dlouhodobého plánu, rád bych, aby se postava dostala až k rozkazu 66 a pokud možno jej přežila ( :) ). Poté bude nejspíš chtít dál dělat to, co dosud - cestovat po galaxii a odhalovat pravdu o nespravedlnostech, byť si přitom bude dávat přitom dávala větší pozor na vlastní utajení. A nejspíš si k tomu v té chvíli bude chtít přibrat žáka či žačku.

Baví mě hrát postavu do hloubky, takže bych rád v průběhu hraní řešil její vztahy a postoje vůči řádu nebo vůči jeho rozhodnutím, vůči republice nebo vůči Klonovým válkám. Mám je promyšlené, ale vzhledem k povaze postu je zatím nechci rozepisovat a nechat si je až na dobu, kdy postava "vyroste" (ve výcviku je jí třináct). Ve zkratce - Valee bude (či je) přemýšlivá, bude mít svou hlavu, spousta rozhodnutí se jí nebude líbit (válku bude striktně odmítat) a spíše než instituce, bude respektovat určité osoby. V tomhle bude možná trochu jako Qui-Gon. Bavilo by mě odehrávat různé její diskuze s autoritami - s mistry, s radou, v senátu atp (samozřejmě v případě, nebude-li zrovna na vnějším okraji odhalovat neřády); lekce, které bude udělovat younglingům nebo filosofické debaty o Síle s ostatními členy řádu.

O povaze misí, které bych chtěl hrát, zase tak velkou představu nemám. Mám ale jasno v tom, že postava je spíše pacifistka, co po světelném meči sahá až ve chvíli, kdy je to nezbytně nutné. Tématům se nebráním prakticky žádným - vyšetřování zločinů, prolézání starých zřícenin, survivaly, kdy se postava octne na opuštěné planetě. Nevadilo by mi ani dát postavě nějakou nemesis, věčného soupeře. A nebráním se ani možné romanci jako vedlejší linky nějaké mise.

Každopádně by se mi líbilo, kdyby se mnou moder témata misí předem probíral.

Odkaz na výcvik: http://www.forceacademy.net/hra/viewtop ... =49&t=4369

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Valee Miku (Jordi Linx)

Příspěvek od Jordi Linx »

Jak jsem slíbil, když se nenajde někdo další, tak si místečko vyšetřím já - byť dopředu musím varovat, že každý den odpověď nečekej, byť bych rád, ale prostě to aktuálně není v mých kapacitách.

Nejprve k orientaci - do přihlášky rýpat nebudu, protože už jednou prošla, byť pokud by byla testována v takto raném věku, tak by si ji Řád odvedl hned, aby si nestihla vytvořit jakékoliv vazby na rodinu - bývá to bezpečnější :)

Jinak mi tu vychází dvě možnosti - můžu navázat na Gwen a "přímo" pokračovat v nastoleném výcviku. Nebo můžeme "restartovat" s tím, že výcvik bude úplně odlišný. Tady bychom případně mohli zvolit jiný věk či něco dle domluvy. Tohle si promysli, nemám problém s obojím, počátek od jiného modera mi nevadí, stejně si to "doladím" dle sebe :)

K probírání předem ... nerad prozrazuji zápletku a dost improvizuju, většinou to vede k novým zvratům, které by mě prvně nenapadli a konec tak může být v mnoha případech dost otevřený.

Jakmile doladíme výše zmíněné, tak to rovnou rozjedeme nebo pojedeme dál, dle toho, co si nakonec vybereš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jesper
Učedník
Učedník
Příspěvky: 14
Registrován: 06.7.2014 14:17:42

Re: Valee Miku (Jordi Linx)

Příspěvek od Jesper »

Jordi Linx píše:Jak jsem slíbil, když se nenajde někdo další, tak si místečko vyšetřím já - byť dopředu musím varovat, že každý den odpověď nečekej, byť bych rád, ale prostě to aktuálně není v mých kapacitách.
Skvělý :) jsem ti vděčnej. Nedostatek času chápu, nebudu popírat, že by mi aspoň teď zezačátku vyhovovalo nějaké větší tempo, ale chápu, že se s tím nedá dělat. Budu doufat, že to třeba do budoucna bude lepší.
Jordi Linx píše:Nejprve k orientaci - do přihlášky rýpat nebudu, protože už jednou prošla, byť pokud by byla testována v takto raném věku, tak by si ji Řád odvedl hned, aby si nestihla vytvořit jakékoliv vazby na rodinu - bývá to bezpečnější :)
Mě se líbí představa, že má na rodinu určitou vazbu. Nechal bych to takhle, pokud ti to nevadí.
Jinak mi tu vychází dvě možnosti - můžu navázat na Gwen a "přímo" pokračovat v nastoleném výcviku. Nebo můžeme "restartovat" s tím, že výcvik bude úplně odlišný. Tady bychom případně mohli zvolit jiný věk či něco dle domluvy. Tohle si promysli, nemám problém s obojím, počátek od jiného modera mi nevadí, stejně si to "doladím" dle sebe :)
Byl bych rád, kdybychom mohli pokračovat už v tom rozehraném. Ale, jak už jsem ti psal v PM, nevadily by mi time skipy, a pojmout výcvik jako výčet důležitých momentů Valeeina dospívání. Nadruhou stranu, nějak zvlášť na tom netrvám, jsem v těchdle ohledech celkem otevřený.
K probírání předem ... nerad prozrazuji zápletku a dost improvizuju, většinou to vede k novým zvratům, které by mě prvně nenapadli a konec tak může být v mnoha případech dost otevřený.
Tak jo, tenhle přístup mi přijde fajn :) Taky se rád nechávám překvapit.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Valee Miku (Jordi Linx)

Příspěvek od Jordi Linx »

... tak si procházím rozjetý výcvik, že navážu na Gwen a koukám, že se čeká na tvou odpověď :lol: Volně tedy pokračuj v odpovědi na poslední Gwenin příspěvek a já poté dál navážu v roli moderátora. Výcvik jsem samozřejmě přesunul do správné sekce, takže by měl být normálně dostupný :)

Time skipy vynecháme - možná by to mohlo mít nějaký přínos, ale spíše by to příběh drolilo. Jinak nápady k novému výcviku/misi nebo před rád přijmu, případně nějaká konkrétní přání. Ostatně po každé dohrané misi/výcviku dávám prostor hráčům k vyjádření. Takže nyní směle do hry, adresu výcviku znáš :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“